Jump to content
Dogomania

EKIPA z Wulkanu Serc ;)


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='panbazyl']Niech Ci sie uda :)
Co nie jest łatwe.[/QUOTE]

oj nie jest, niektóre ogłoszenia pokazują, ile zostało wysłanych aplikacji...
ho ho kto by pomyślał, że tyle ludzi w Lublinie mieszka :D

pomyśleć, że kiedyś się panikowało, że na jedno krzesło w LO było iluś chętnych ;)
to pikusio w porównaniu z tym, co się dzieje przy krzesełkach do pracy :D

Link to comment
Share on other sites

wiem coś o tym, dlatego olalam dokladnie takie szukanie pracy a zaczęłam szukać inaczej. I teraz dzieki dotacji z Ministerstwa Pracy bedziemy mieć na 2 lata spokój :) Co prawda zarobki nie jakies mega maxi, a raczej skromne, ale stałe!!!!! Tylko ile napisaliśmy wniosków to wiemy tylko my. Grunt, ze pozytywnie sie udalo :) No i będę robić to co lubie, bo sama sobie pisalam przeciez pomysl na to co chce robić.

Link to comment
Share on other sites

no a ja właśnie mam - kuźwa blada! do poczatkow lutego (jak dostane kase za styczeń), bo zaczynam od stycznia. na razie lecę na dlugach, żadnych wystaw - bo nie mam za co. Prezenty pod choinke będa skromne. Mam druga falę kryzysu. Nie lubię tego. Ale tak jest jak dochody nie sa stałe, albo ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']aj tam - taki u mnie nie istnieje w słowniku :) Nie mam na to czasu. A jak mnie dopada to ide z psami w pola starszyc sarny albo bazanty.[/QUOTE]

oj psy są na to świetne - taka dogoterapia ;) wspólnie się wywściekać, zmęczyć i potem jak ręką odjął...

skoro o psach....parę dni temu dostaliśmy zdjęcia Alutki :D

[b]ALOJZYNA THANK YOU z Wulkanu Serc FCI[/b] w wieku 2 lat ;)

[img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308171_308996502451878_100000245923721_1235725_1946039698_n.jpg[/img]

[img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/386863_308996449118550_100000245923721_1235724_2120213757_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']panbazyl - bo Twoje psy zwalczaają zło, nie wiesz że czarne zwierzęta są diabelskie? :diabloti:[/QUOTE]
no tak ale jak czarne łapie czarne???? :eviltong:
ostatnio przeczytalam w "Gościu niedzielnym" (tak z nudów i to przeczytam) fajny dowcip
Co robi Nergal w sejmie?
pali koty
a co Palikot w pracowni RTG?
prosi o zdjęcie krzyża

i tym optymistycznym akcentem - wesołego weekendu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...