Jump to content
Dogomania

Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wtatara']cieszę się że u Muszki prawie dobrze. Nie martw się tak. rana sie zagoi a co do guzków to może jednak znikną- tak było u Pixi. Jednak gdyby sie zaczęły siać dalej to czym szybciej zrobicie zabieg to lepiej. Pixi miała sciąganą całą listwę a to trochę kosztuje.Chyba że Kraków taki drogi.[/quote]
Wiem, ale na razie nie będzie operacji, bo mała musi odpocząć. Wet powiedział, ze musimy dać jej trochę czasu. Masz racje martwię się bo kurde tak mi zależy na niej. Dziś już czuje się lepiej, leki działają. Zniknął łupież, już się tak nie drapie. Na pewno będzie dobrze, ona jest taka słodka i kochana. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']Martusiu - co z tym pieskiem cocerkiem?
nikt do Goni P nie dzwonił:shake:[/quote]

Witam ja rozmawiałam dziś z moją szwagierką, powiedziała ze jej ojciec ten pan Roman zadzwoni Pani Gosi i będzie się z nią bezpośrednio kontaktował bo to on znalazł psa i zna miejsce jego pobytu. Proszę się nie martwić na pewno się odezwą, to są porządni ludzie, ręczę za nich.
Wczoraj nie dzwonili bo było to święto i dzisiaj mieli to zrobić z samego rana.Rozmawiałam z Zuzą rano jak wracałam od lekarza bo jestem chora, mówiła że ojciec się tym zajmie i na pewno zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

HEJ WTATARA!!!!!!!!Zmień tytuł wątku, dziś pisała do mnie osoba która chciała adoptować jednego ze szczeniaczkow muszki. Odpisałam ze one juz maja domek, zapytałam czy może byc jakis inny piesek ale ta osoba już się nie odezwała. Zmien go proszę bo ludzie myslą ze te pieski są do wzięcia!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Ja myslę, że lekarzowi , który jak mówisz jest bardzo słąwny, nie przystoi krytykować innego weta. To po prostu nie fair.
mój wet na przykład sterylizuje metodą haczykową (małe, 2 cm cięcie). Inni weci mówia że to niemożliwe lub niedobre a tymczasem w Szwecji robi sie tylko tak. Najlepszemu lekarzowi moze sie cos nie udac dio końca albo organizm pacjenta moze zareagować inaczej niż wet przewidział.
jeśli te guzki to rzeczywiście guzki to wytnij je jak najszybciej, nie ma na co czekać. I zrób jej prześwietlenie płuc czy nie ma przerzutów. One sa złośliwe w 50%, u kotów w 90%.
Wiem, że postraszyłam, ale lepiej przygotować sie na wersje pesymoistyczna i później sie cieszyć, że sie nie sprawdziło.


[SIZE=4][B]Wielka prosba do osób, które uczestniczyły w ratowaniu Muszki.[/B][/SIZE]
Estote, dzięki której wszystko się udało, ma wielki problem finansowy. W domu ma tymczasowicza i hoteluje jeszcze sunię, Dianę. Koszt hotelowania to 450 miesięcznie. Diana jest w hotelu już ok. 6 tygodni. Dziewczyny nie maj ajuz pieniędzy.
Pomyslałam, że jakbyśmy się złozyli chociaz po 20 zł to juz byłaby jakas pomoc dla tych dzielnych dziewczyn. Estote to studentka, mieszka z koleżanką w wynajętym pokoju z kuchnią. Powinna się bawić i używać życia. A ona tymczasem zajmuje się biednymi, przez nikogo niechcianymi stworzeniami. Chyba warto jej pomóc, tym bardziej że sama raczej nie poprosi.
Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Agata69,on go nie krytykował tylko powiedział ze cięcie jest za głębokie i dlatego muszce zaczęły wrastać szwy w ciało to wszystko. Nie ma co o tym pisać bo musince wszystko już się prawie zagoiło takze jest ok.
Co do guzkow to owszem, wiem ze trzeba je usunąc ale narazie niemam pracy, jest mi cięzko. Jak tylko cos znajdę to się postaram zeby tę kasę wyłozyc na operację.

Jesli chodzi o pomoc dla esote to ja owszem wpłace te 20 zł ale dopiero na koniec miesiąca:-(naprawdę teraz nie mam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-serock-kolo-warszawy-mala-sunia-z-maluszkami-na-dzialkach-124672/[/URL]

Oto link szczeniaczków i mamusi które szukaja domków.
Reszta na PW[/quote]



Z mojego doswiadczenia szczeniaki idą bardzo dobrze. Ale sunię trzeba gdzies umieścić. Gdzie?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Agatko69 za wsparcie. To dla mnie bardzo ważne.

Gwidonek (tymczasowicz, który u mnie był do tej pory) był przez ostatni weekend u koleżanki, która pokochała go w ciągu kilku dni (mówiłam, że to cudny psiak) i chce go adoptować na stałe :)

na jego miejsce przyjedzie do mnie sunia z sochaczewa (w podpisie Agaty69 jest link do jej wątku (na czarnym tle)

Dianka jest w hoteliku i tam będzie jej lepiej niż u mnie - mnie przez większą część dnia nie ma w domu, bo mam zajęcia, a Diana nie mieszkała nigdy w domu, więc wymaga większej ilości uwagi i pracy niż "zwykły" pies. To supercudna sunia, w której zakochać się można w sekundę :loveu:

w moim podpisie link do jej wątku.

pomóżcie jej, proszę...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a tu jest mały szczeniak który potrzebuje pomocy,jest w Warszawie. Moze macie kogoś tam kto by go wzioł na tymczas:help1:

[url=http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=15650171&g=6]Sliczny szczeniaczek szuka domku — Warszawa[/url]

[url=http://www.allegro.pl/item482195188_piesek_szuka_domu_wejdz_moze_dasz_mu_dom.html]PIESEK SZUKA DOMU - WEJDŹ - MOŻE DASZ MU DOM (482195188) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[url=http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-B-AGAM-O-DOM-DLA-SZCZENIAKA-W0QQAdIdZ87440431]BŁAGAM O DOM DLA SZCZENIAKA!!!!!!! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Poznań[/url]

To linki do ogłoszen ktore porobiłysmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']oto szczeniaczek który pilnie szuka domku
[URL="http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-B-AGAM-O-DOM-DLA-SZCZENIAKA-W0QQAdIdZ87440431"]BŁAGAM O DOM DLA SZCZENIAKA!!!!!!! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Poznań[/URL][/quote]

Dzięki kochana Wandziu:lol: ja też wkleiłam wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mafik']Kiedy zobaczymy Muszkę w nowym domu?:multi: Czekamy niecierpliwie:multi:[/quote]

Już nie długo, cały czas nie moge dostać kabla do aparatu, mam zamówiony w paru sklepach i czekam na telefon. Mają zadzwonić jak już będzie.. Ten kabel jest bardzo nie typowy dlatego tak cięzko go dostac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...