Jump to content
Dogomania

Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli mogę coś zasugerować, to jeśli można zmienic układ tekstu i zdjęcia Beatki na stronie piewrszej, to wątek stanie się bardziej przejrzysty.Tekst na zielono jest mało widoczny na tle tekstu dotyczącego Muszki, natomiast zdjęcie pod tytułem i tekstem moze troche wprowadzać w błąd. Może zdjęcie wkleić nieco wyżej, a tekst o Beatce pogrubić. Jeżeli to niemożliwe to trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mafik']Co nowego u Muszki i Pchełki? :multi:[/quote]
Muszka super, zaaklimatyzowała się na maksa, biegamy po dworze jest straszenie szybka, lubi bawić się w berka ;) a jeszcze bardziej uwielbia spać ze mną w łóżku. Czuje się dobrze, jest bardzo wesoła, chętnie je ale najbardziej to chyba kocha drapanie po brzuszku i na pupce. Chodzi za mną krok w krok. Parę dni temu dała kolejny dowód jaka jest inteligentna. Mama moja poszła z nią na spacer, Muszce odpięła się smycz i zwiała. Biegła przed siebie nie reagowała na wołanie mamy. więc mama zaczeła jej szukać po około 10 minutach szła zalana łzami do domu, a tu niespodzianka Muszka siedziała sobie pod naszą klatką i jak by nic czekała aż mama wróci. Ona jest naprawdę baerdzio mądra. Pozdrawiamy wszystkich:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mafik']Biedna chyba przestraszyła się, że inna Pani zabiera ją z domku w nieznane i dlatego uciekła. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Miziaki dla mądrej Muszki :loveu:[/quote]
dzięki bardzo, z każdym dniem przekonuje się że to był strzał w dziesiątkę biorąc Muszkę, tak naprawdę to my byłyśmy sobie przeznaczone, rozumiemy się bez słów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

u Pchełki też wszystko dobrze - w jej sąsiedztwie mieszkają dwie koleżanki, które stale doglądają relacji z Tomkiem. jest szczęśliwa, a Tomek zauroczony nią :loveu:

bardzo się cieszę z tego powodu.

wygląda na szczęśliwe zakończenie smutnej historii

:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='estote']u Pchełki też wszystko dobrze - w jej sąsiedztwie mieszkają dwie koleżanki, które stale doglądają relacji z Tomkiem. jest szczęśliwa, a Tomek zauroczony nią :loveu:

bardzo się cieszę z tego powodu.

wygląda na szczęśliwe zakończenie smutnej historii

:multi:[/quote]

zeby wszystkie historie tak sie konczyly.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paciucha']Muszka super, zaaklimatyzowała się na maksa, biegamy po dworze jest straszenie szybka, lubi bawić się w berka ;) a jeszcze bardziej uwielbia spać ze mną w łóżku. Czuje się dobrze, jest bardzo wesoła, chętnie je ale najbardziej to chyba kocha drapanie po brzuszku i na pupce. Chodzi za mną krok w krok. Parę dni temu dała kolejny dowód jaka jest inteligentna. Mama moja poszła z nią na spacer, Muszce odpięła się smycz i zwiała. Biegła przed siebie nie reagowała na wołanie mamy. więc mama zaczeła jej szukać po około 10 minutach szła zalana łzami do domu, a tu niespodzianka Muszka siedziała sobie pod naszą klatką i jak by nic czekała aż mama wróci. Ona jest naprawdę baerdzio mądra. Pozdrawiamy wszystkich:multi:[/quote]
Tak miło czytać takie rzeczy o Muszce , mnie najbardziej utkwiły w pamięci jej smutne oczy , gdy praktycznie całymi dniami leżała pod blokiem zrezygnowana. Nigdy bym nie przypuszczała , że jest taka szybka i ruchliwa. Pozdrowienia !!!

Link to comment
Share on other sites

Beatka zmieniła imię na Pchełka :) mieszka z młodym chłopakiem, który jest pod stałym nadzorem, mieszkających w jego sąsiedztwie koleżanek ;) Jest śliczna, żwawa i kochana - najbardziej przez Tomka. wszystko o niej dobrze :multi:

myślę, że możemy zmienić tytuł znów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena11133']Tak miło czytać takie rzeczy o Muszce , mnie najbardziej utkwiły w pamięci jej smutne oczy , gdy praktycznie całymi dniami leżała pod blokiem zrezygnowana. Nigdy bym nie przypuszczała , że jest taka szybka i ruchliwa. Pozdrowienia !!![/quote]
Muszka to prawdziwe ferrari, uwielbia szybkie biegi, udało mi się zrzucić trochę tłuszczyku dzięki wspólnemu bieganiu:lol: a co do jej oczek, to niema w nich już smutku ani strachu, są tylko iskierki szczęścia. Dziewczyny musiałybyście ją zobaczyć, ona się tak zmieniła, że nieda się tego opisać, to zupełnie inna psinka, naprawdę jest kochana i szczęsliwa. Okazuje mi to na kazdym kroku. Pozdrawiam wszystkich;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...