Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edytuj nie dziala.

Mameczka,
uwazam tez, ze jesli bedziesz miala jakiekolwiek watpliwosci co do psa to go nie bierz! To znaczy, jesli bedzie sie mocno bal, czy nie daj boze probowal was chapnac.
Ja tez bym babie nie placila. To w sumie adopcja mam byc, a nie handel.
Symboliczna zlotowke "od uroku" owszem, ale nic poza tym.

Jesli zdecydujesz sie o wezmiesz psa to olej kwarantanne. Teraz wazniejsze jest odpowiednio psiaka wdrozyc do zycia wsrod ludzi i innych psow.

Zaszczepic owszem, ale nie trzymac w domu kolejne 10dni tylko socjalizowac ze zdwojona sila!


Ps a gdzie tu sa emoty?

Link to comment
Share on other sites

no nie dziala to forum jak trzeba..
emoty sa tylko w opcjach zaawansowanych:p
Patiszon tez sie zastanawiam nad kwarantanna bo oni z nim normalnie chodzili na dwor wiec boje sie ze mu sie calkiem wszystko popierniczy jak mu teraz bede kazala robic siku w domu na podklady:roll: Mam jednak taki kawalek ogrodu gdzie nie zalatwiaja sie inne psy( bo to ogrodek dla dzieciakow) i mysle ze korzystajac z brzydkiej pogody piesek tam chwilowo bedzie wyprowadzany a potem juz sie dogadamy gdzie u nas sie kupe robi naprawde ;) Ja potrzymam go w domu z dzien dwa a potem socjalizacja na calego(choc pogadam jeszcze z wetem co o tym sadzi)Zobacze jak sie bedzie zachowywal.Ta baba mowi ze zamyka go jak wychodzi bo on juz byl nauczony tak u babki od ktorej ona go kupila :mad: Zobacze co bedzie z ta lazienka, mysle ze moze jak od urodzenia np. mialy kojec w lazience i potem jak baba wychodzila to tam zamykala szczeniaki to moze to byc dla niego taki mily kat ale moze byc tez tak ze zamykali go tam z innego powodu, poobserwuje i pomyslimy co dalej

Link to comment
Share on other sites

Laima babka kupila go od "znajomej" bez metryki oczywiscie ,a teraz okazuje sie ze go nie chce bo niby dziecko ma alergie. Moze jestem jeszcze za glupia w tych kwestiach ale skoro baba z glupoty wziela psa i teraz sie go pozbywa to chyba nie jest to zle ze chce go wziac.Co do sprzedazy to jak pisalam niby chce za akcesoria same i dowoz ale o tym jeszcze z nia podyskutujemy na miejscu. Wiecie ludzie tak czasem maja ,ze chca dac kase lub wziac kase za psa nawet jesli to smieszne pieniadze.Ja kiedys mialam 2 tygodnie szczeniaka na przechowaniu, sporo wydalismy na leczenie bo byl potwornie zapchlony i jak go ODDAWALISMY to kobieta na sile chciala nam wcisnac 100zl za leczenie, nie wzielismy ale chodzi mi tylko o podejscie ludzi do takich spraw.

Link to comment
Share on other sites

Taaa
pewnie za długo już jestem na tej dogomanii....
przez te 7 lat awanturuję się na okrągło niemalże ;p
zazwyczaj piszę z własnego doświadczenia
a Pani Mameczka wygląda mi na kogoś kto decyzji sam nie podejmuje, tylko tupie nóżką, bo chce
dobra, nie piszę w tym temacie bo jak zauważyła Sonya-Nero to nie ten temat, przeniosę się ewentualnie do pudla strasznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima']A książeczkę zdrowia choć ma?... Był w ogóle odrobaczany i szczepiony? :mad:[/QUOTE]
Nie był szczepiony. Mameczka już o tym pisała. Skoro jest potwornie zarobaczony, to i to odrobaczanie jest pod znakiem zapytania. Śmierdzący i zarobaczony, to rzekome zabawy z dziećmi też wyglądają mało prawdopodobnie. Może w ogóle został wyniesiony z komórki do łazienki, żeby mu tylko fotkę pstryknąć :( Biedne stworzenie. To się chyba nigdy nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Nie był szczepiony. Mameczka już o tym pisała. Skoro jest potwornie zarobaczony, to i to odrobaczanie jest pod znakiem zapytania. Śmierdzący i zarobaczony, to rzekome zabawy z dziećmi też wyglądają mało prawdopodobnie. Może w ogóle został wyniesiony z komórki do łazienki, żeby mu tylko fotkę pstryknąć :( Biedne stworzenie. To się chyba nigdy nie skończy.[/QUOTE]
No właśnie. To wszystko aż śmierdzi pseudo. :( Niesprzedanym w wieku 6 tygodni odpadem z pseudo. :( Teraz to już tylko trzeba mieć nadzieję, że Mameczka go postawi na łapy. Oj, Mameczka, gdybyś kupiła psa z hodowli, uniknęłabyś wielu kłopotów. Skoro jest zarobaczony i pewnie załatwia się w domu, patrz, żeby dzieci nie wkładały rąk do buzi. Myj często podłogi.
Cholerne pseuduchy.

Link to comment
Share on other sites

Baba miala gp w domu,to pewne.Niestety podejscie do zwierzat pozostawie bez komentarza:angryy:.Jutro lecimy do weta, dzieci tez odrobacze bo wole dmuchac na zimne:shake:.W domu sie wlasciwie nie zalatwia ale dzieci bawia sie z nim jego pileczkami i zabawkami,( dzieci chyba jednak zna bo ladnie sie bawi i wcale ich nie gryzie), predzej nas podszczypuje.Widze ze troche poswiecimy czasu i pieniedzy zeby go calkiem na ludzi wyprowadzic ale ciesze sie ze znalazl u nas miejsce.Tak w ogole to ta kretynka miala jeszcze jako psa podworkowego setera angielskiego ponoc, ten mial byc do domu.Mi sie wydaje ,ze moze tez przerosla ja pielegnacja i oczekiwania co do wielkosci bo to niby miala byc miniatura a on teraz wazy 4kg i ma okolo 30 cm w klebie:crazyeye::p no ale tej pani juz komentowac mi sie nie chce:mad:Teraz Lolek spi smacznie u mnie na kolankach a ja drukuje jedna reka;)A jeszcze co do lazienki to jakos wcale tam nie zaglada ani sie nie boi wchodzic wiec choc ten problem z glowy

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops: Ze dopiero teraz widze na wlasne oczy co robia pseudohodowcy:placz: Rozmawialam z wami i zrozumialam ,ze to zle ale ze to jest na taka skale to nie zdawalam sobie sprawy.Tysiace jest pewnie takich "odpadow", ktorych potem juz nikt nie chce bo sprawiaja problemy.W ramach zadoscuczynienia obiecalam sobie ,ze bede wszystkim opuszczonym pudelkom(glupio ze tylko pudlom ale nie moge sobie pozwolic na pomaganie kazdemu a to mnie troche ograniczy) starala sie jakos pomoc, robiac chocby ogloszenia albo cos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...