Jump to content
Dogomania

Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /


ewatr

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Collie']Zaglądnełam i te psie oczka ;) Chciałabym pomóc w znalezieniu domu dla Burki . Mogłabym wywiesić ogłoszenia w szkole i popytać?[/QUOTE]

Oczywiscie ze tak :lol:

tylko BUniaczek potrzebuje wyrozumiałego domu ...takiego co go przyjmie z "dobrodziejstwem ";) jego lęków i wczesniejszych przezyc ...

nie jest to wszytko takie proste ...a na przykład opisze nasz dzisiejszy "spacer" :

ubrałysmy sie w szelki - Buniak lezy- no to sie wynosimy na rekach przed schron - Buniak kilka kroków - koła do góry :evil_lol: ...i tak mnie wiecej cały czas...najwiecej było tych kół do góry :diabloti: spaceru niewiele ...


zdjec z tego lezakowania :diabloti: brak bo mam zepsuty aparat ...musicie mi wierzyc na słowo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Oczywiscie ze tak :lol:

tylko BUniaczek potrzebuje wyrozumiałego domu ...takiego co go przyjmie z "dobrodziejstwem ";) jego lęków i wczesniejszych przezyc ...

nie jest to wszytko takie proste ...a na przykład opisze nasz dzisiejszy "spacer" :

ubrałysmy sie w szelki - Buniak lezy- no to sie wynosimy na rekach przed schron - Buniak kilka kroków - koła do góry :evil_lol: ...i tak mnie wiecej cały czas...najwiecej było tych kół do góry :diabloti: spaceru niewiele ...


zdjec z tego lezakowania :diabloti: brak bo mam zepsuty aparat ...musicie mi wierzyc na słowo ;)[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ewatr']Oczywiscie ze tak :lol:

tylko BUniaczek potrzebuje wyrozumiałego domu ...takiego co go przyjmie z "dobrodziejstwem ";) jego lęków i wczesniejszych przezyc ...

nie jest to wszytko takie proste ...a na przykład opisze nasz dzisiejszy "spacer" :

ubrałysmy sie w szelki - Buniak lezy- no to sie wynosimy na rekach przed schron - Buniak kilka kroków - koła do góry :evil_lol: ...i tak mnie wiecej cały czas...najwiecej było tych kół do góry :diabloti: spaceru niewiele ...


zdjec z tego lezakowania :diabloti: brak bo mam zepsuty aparat ...musicie mi wierzyc na słowo ;)[/QUOTE]

Mój ma teraz podobnie jak Burcia - szczególnie przy takiej paskudnej pogodzie - tyle że on zapobiegawczo wywala się do góry kołami przed założeniem szelek albo obroży :evil_lol:

A co do Buraska to mi się wydaje, że fajnie by było jakby sunia trafiła do ludzi którzy mieszkają w domku jednorodzinnym, wtedy by mogła korzystać z uroków własnego ogródka i spacerki może by jej tak nie stresowały ;)
Chociaż z drugiej strony przed Aresem miałam maluteńką suczkę i ona preferowała spacerki na rękach więc w sumie jak ktoś ma ochote mieć przytulaka narączkowegho to Burcia jest idealna czy to w domku czy mieszkaniu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...