Jump to content
Dogomania

Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Binko - może ktoś przed świętami zrobi dobry uczynek i podaruje ci kochany domek na stare lata. [COLOR=Red][/COLOR][CENTER][COLOR=Red][B]NIE POZWÓLCIE BABULINCE DOŻYĆ SWYCH DNI W SCHRONISKU! DAJCIE JEJ DOM NA STAROŚĆ!!![/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]NIKT NIE POWINIEN DOŻYWAĆ SWYCH OSTATNICH DNI W SAMOTNOŚCI I ZAPOMONIENIU!!![/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kochana Binko ja cały czas trzymam kciuki za domek , już wszyscy moi znajomi o niej wiedzą , 13.12.08r w Tychach organizujemy wystawe kotów do adopcji i bardzo bym chciała własnie na tej wystawie o Bince coś powiedzieć tyko bym prosiła o kilka informacji ,np. Czy jest szczekliwa , czy może przez jakiś czas samam w domu zostac , czy jest po strylce itp . Binka bardzo mi wpadła w serducho , może dlatego ze ja sama mam ze scgroniska 17 letnia podobna do niej sunie ( prawie całkowicie głuchą ) i 14 letnia wilczyce i 10 letniego pekina .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']Kochana Binko ja cały czas trzymam kciuki za domek , już wszyscy moi znajomi o niej wiedzą , 13.12.08r w Tychach organizujemy wystawe kotów do adopcji i bardzo bym chciała własnie na tej wystawie o Bince coś powiedzieć tyko bym prosiła o kilka informacji ,np. Czy jest szczekliwa , czy może przez jakiś czas samam w domu zostac , czy jest po strylce itp . Binka bardzo mi wpadła w serducho , może dlatego ze ja sama mam ze scgroniska 17 letnia podobna do niej sunie ( prawie całkowicie głuchą ) i 14 letnia wilczyce i 10 letniego pekina .[/quote]

Binka nie jest szczekliwa,tylko leży spokojnie w swoim koszyczku i z niego nie wychodzi(tak jak robi to w schronisku) dopiero gdy ktoś do niej podejdzie i zwróci na nią uwage to Binka wychodzi z koszyczka.
Z tego co wiem to Binka nie jest po sterylce.
Justa Wielkie Dzięki za zainteresowanie się Babulinka:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź , Babulinka od dnia gdy ja zobaczyłam na miau.pl na zwierzyńcu ogólnym zakochałam sie w niej , kocham takie bidy i dlatego u mnie w domu to przewaznie zwierzęta niepełnosprawne , bez łapki , oka , ogonka , kawałka języka , głucha 17 letnia sunia podobna do babulinki
Wczoraj moja kolerzanka która pracuje w niemczech zrobiła jej zdjęcie komórka i wszystkim znajomym o niej opowie , ona musi znaleźć dom , ona jest taka kochana aż mi głupio ze ja nie moge jej zabrać do domu bo mam na dzień dzisiejszy 3 pieski , 18 kotów :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...