Jump to content
Dogomania

Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa&Zwierzaki']Dzięki za odpowiedź , Babulinka od dnia gdy ja zobaczyłam na miau.pl na zwierzyńcu ogólnym zakochałam sie w niej , kocham takie bidy i dlatego u mnie w domu to przewaznie zwierzęta niepełnosprawne , bez łapki , oka , ogonka , kawałka języka , głucha 17 letnia sunia podobna do babulinki
Wczoraj moja kolerzanka która pracuje w niemczech zrobiła jej zdjęcie komórka i wszystkim znajomym o niej opowie , ona musi znaleźć dom , ona jest taka kochana aż mi głupio ze ja nie moge jej zabrać do domu bo mam na dzień dzisiejszy 3 pieski , 18 kotów :shake:[/QUOTE]

Justa, masz wielkie serce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']U moich wolontariuszek nie mozna było otwożżyć załączników ale dzis moja kolezakna ( organizatorka wystawy ) obiecała że wydrukuje plakat i będe mogła go poxserować i ruszać w miato , musi udać znaleźć dobry dom !!!
Binko nie zostawimy Cie samej !!![/quote]
Udało się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Jak często ona się załatwia? Czy daje znać że chce wyjść?
Zastanawiam się czy nie wziąć małej na tymczas, jednak mam małe mieszkanie i 2 psy i 2 koty, więc nie jestem pewna czy da się to zgrać...[/quote]

napisze do wolontariuszy i wszystkiego się dowiem;)
Jednak Babulince nawet malutkie mieszkanie wystarczy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jedyny problem mógłby być ze spacerami. Ja mam jednego dużego i jednego małego psa, to jest 6 spacerów dziennie, bo razem nie da się ich wyprowadzać (za duża różnica wielkości i szybkości poruszania się). Więc mała musiałaby chodzić na spacery z moją małą suczką, ale to jest od 15 min. do pół godziny, nie wiem czy by dała radę... Ewentualnie mogłabym z nią wychodzić na parę minut, aby się załatwiła, ale nie wiem czy to by nie było za mało. Jak długo ona musi być na spacerku? Czy poza załatwieniem się spaceruje dla przyjemności, czy nie bardzo chce chodzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Jak często ona się załatwia? Czy daje znać że chce wyjść?
Zastanawiam się czy nie wziąć małej na tymczas, jednak mam małe mieszkanie i 2 psy i 2 koty, więc nie jestem pewna czy da się to zgrać...[/quote]

Dostałam odp:


Babulinka nie wychodzi często ze swojego pomieszczenia(siedzi w koszyku zdjęcie str.1), a raczej z kuchni, więc nie ma wyboru... ;)

Często nie, normalnie jak ma potrzebe ;)

To już zależy od pani, kotów nie zje na pewno Pytanie czy pani psy nie zjedzą Babulinki? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']
Ewentualnie mogłabym z nią wychodzić na parę minut, aby się załatwiła, ale nie wiem czy to by nie było za mało. Jak długo ona musi być na spacerku? Czy poza załatwieniem się spaceruje dla przyjemności, czy nie bardzo chce chodzić?[/quote]

To jak najbardziej Babulince wystarczy.
Jej wystarczy tylko chwilka wyjści na siusiu i wraca do swojego koszyczka.

:loveu:
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7729/babulinkagx7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...