Jump to content
Dogomania

Brać go czy nie??


sheltomaniak

Recommended Posts

Sory ale teamt już nie aktualny...tamta Pani okazała sie kolejnym pseudohodowca.... :evil: kazała sobie jednak zaplacic za nie pieska lecz suczke jak sie pozniej okazalo-co calkowice koliduje z nasyzm obecnym psiakiem bo to samiec jest...moj pies to owczarek szetlandzki o szetlandy a przynajmniej moj to wielki milosnik psow...po drugie ten jamniczek mający 6-7 tygodniu nawet nie mial żadnego szczepienia...a z tego co teraz wiem to ta pani ciagle nachodzi moja mame bo psa nikt nie chce kupić:-( ta pani miala do mnie dzownić żeby sie skontaktowac...i mialam jej dac odpowiedz i chcicalm sie czegos wiecej dowiedziec o tej suczce albo jej powiedziec co o tym sadze... ale do tej pory nie doczekalam sie telefonu od niej :evil: Żal mi pieska bo ja kocham wszystkie psy!!Niewazne czy z papierami czy bez...pies to pies...!!

Link to comment
Share on other sites

Nio ale pierwsza wersja była taka że za darmo to coz z niej sa pseudohodowca jak za darmo by dawała to jaki by z tego interes miala??ŻADEN...fakt faktem ze psa bez papierow rozmnaza :evil: ehhh ale przynjamniej niektorzy pseudohodowcy dbaja o to zeby pies chociaz byl zaszczepiony....I nie wiem za co chciała te 150 zł??aha i jeszcze jedno...okazalo sie ze nie byly 2 szczeniaki tylko jednak 3!! :fadein: Nie wnikam juz w kazdym razie...nie chce mieć z tą panią nic doczynienia!!

Link to comment
Share on other sites

sheltomaniak - daruj sobie jakiegolwiek psa w przyszlosci - wystawa to dla Ciebie az taki problem? łomatko, a gorszych sie nie spodziewalas???

Nie rozumiem Twojego sposobu myslenia - za darmo pies to ok, ale bez papierow kundel za pieniadze, to juz fe :evil:

A ze schroniska to co? Zapowietrzy cala okolice i Dabrowa Gornicza wymrze :evilbat:

Prosze, zrezygnuj z jakiekolwiek dodatkowego psa - nie jestes w ogole na to przygotowana.

A co do liczby szczeniat - o co Ci chodzi?

gubie sie w plataninie Twoich postow :-?

Link to comment
Share on other sites

tufi to wogóle nie czytaj tych postów....baaa wogole po co czytasz ten teamt...dla twojej wiadomosci to chce miec psa w przyszłosci i to niedalekiej...mnie nie chodzi tutaj o to ze jak bez pieniedzy to bym wziela a za pieniadze to juz nie...zle napisalam to...poprostu zdenerwowowal mnie sam FAKT że ta Pani najpierw mowila jedno a pozniej zmienila zdanie i mowila co innego!!Rozsmieszylas mnie ze stwierdzeniem ze na psa nie jestem przygotwana!Hahahahaha:-) A to dobre...mam obecnie jednego psa...jako jedyna w moim domu uczylam go wszystkiego...jako jedyna ja o niego dbam... poprostu moj pies i rodzice nie musza przykladac do tego zadnej reki...Najpierw ty sie dowiedz czegos wiecej o mnie a dopiero pozniej mnie osadzaj...!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ze schroniska to co? Zapowietrzy cala okolice i Dabrowa Gornicza wymrze :evilbat:

:o Tufi po co te słowa? :o

Ja nie kumam tej nagonki - przecież ona nie zrobiła nic złego. A nie potraficie zrozumieć, że jadą całą rodziną na wystawę nad morze i co wtedy z kilkutygodniowym szczeniakiem?? Przecież z maluchem trzeba być 24 h/dobę - mieliby go kupić i od razu komuś zwalić na głowę

A od takiej baby też bym psa nie wzięła - najpierw obiecuje za darmo, a potem jak widzi zainteresowanie - myk - i 150 i nie raczyła nawet zaszczepić. Na takiego maluch na pewno znajdą się chętni, więc o to się nie martwię, ale jak baba poszuka i się trochę pomęczy to może przed następnym dopuszczeniem suki poważnie się zastanowi :roll:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie-jak za darmo chyba wezmiemy...ale jak may placic to NIE!

i tylko to na poczatku bylo problemem. A przeciez juz wtedy wiedzieli, ze bedzie wystawa, wiec czegos tu nie rozumiem :roll: .

Popieram opinie tufi. Przygotowanie do posiadania dwoch psow nie polega na tym, ze ma sie domek z ogrodkiem i uczy sie wlasnego psa, to jednak sporo za malo...

Link to comment
Share on other sites

jesoooo przeciez ja nie bede pisac dokladnie co z psem bede robic....przeciez każdy decysujący sie na psa wie co trzeba z nim robic...ehhh nalatujecie na mnie nie wiadomo za co...wybieracie z konteksu zdania...ja bylam takiego zdania ze jak za darmo pies to moge go wziasc ale po jasna cholere ja mam nakrecac pseudohodowcow ???????????Moze ktos z tych madrych co mnie krytykuje mi powie???

Link to comment
Share on other sites

A moze napedzasz pseudohodowle biorac psa nawet za darmo?? Pozbawiasz hodowce problemu szukania psu dobrego domu i promujesz go, pozniej ta pani bedzie mogla powiedziec: "zobaczcie, tacy wspaniali ludzie, znajacy sie na psach wzieli ode mnie szczeniaczka, tzn, ze moje szczeniaczki sa super nawet bez rodowodu" :evil:

Link to comment
Share on other sites

No to moze wreszcie sie zdecyduj - nie wzielas, bo chciala kase, czy dlatego, ze jedziecie na wystawe??

A mysle, ze Abi chciala napisac "napedzilabys" ale sens pozostaje i tak ten sam :-?

Pseudohodowca to pseudohodowca, niezaleznie od tego, czy chce pieniadze czy tez nie, takie jest moje zdanie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

[quote name='sheltomaniak']bo chciała pieniadze...przepraszam bardzo...dosyc zebym jeszcze "napedzila" pseudohodowce...to jeszcze pieniadze za nic???A wystawa pomogla tylko podjac decyzje...a baba chciala akurat wtedy zeby go wziasc gdy jest wystawa...nie chciala go trzymac dluzej...[/QUOTE]

wiesz, nie wiem dlaczego stworzyłaś ten temat, bo nic nie wnosi.
wzięłabym, nie wziełabym,za pieniądze za darmo, mama chciała, babcia na jeden dzień by wzięła, a ja sama nie wiem czy bym wzięła. taki sens ma ten post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...