Jump to content
Dogomania

Owczarek szkocki collie - nie widzi - JUŻ W NOWYM DOMKU!!!


Kolia

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolia! Ja myślę, że psiak w takim stanie jeżeli znajdzie DT, to z całą pewnością będzie mu lepiej niż w hoteliku w kojcu. Może też być np. odpłatny DT. Popytajcie może kogoś na dogo? Byłoby to wspaniałe rozwiązanie dla niego, w domu psiaki szybko przychodzą do siebie. Niepołomice są wspaniałym hotelem ale zawsze to hotel nie dom.

Link to comment
Share on other sites

Miałam już taki "przypadek" ale okazało się, że słyszy i widzi kontury. Pies w depresji może zachowywać się różnie. Teraz nikt w schronisku nie może tego stwierdzić.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7722816#post7722816[/URL]
Przeczytaj tylko pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

A ja cały czas się bronię przed tym aniołem, bo tak naprawdę to takie duże "coś" wyrosło mi ostatnio na głowie :evil_lol::evil_lol: i do tego po obu stronach. Wpisujcie się, jeżeli czytacie.Na tym wątku trzeba wyjątkowo dużo dobrych mysli dla tego psiaka. Nawet jeżeli to będzie w tej chwili tylko "wirtualny" spacerek i całusy.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Irenko za całuski :) Wszystkie przekaże w odpowiedniej kolejności :p
Napisałam, że narazie jestem tylko myślami, ale ..... juz obgadałyśmy z koleżanką w pracy i jak w końcu wygramy te miliony w toto lotka, to dopiero założymy hotelik dla bezdomnych psiaków :) Będzie oczywiście darmowy i z wszystkimi wygodami.... basen to basen, sauna to sauna :lol: Będziemy realizować wszystkie psie marzenia :)
A narazie to .... dobrze mieć marzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wiadomości są bardzo dobre. Rozmawiałam z Panią Celiną. Nasz staruszek jest w schronisku i jest w miarę w dobrej formie, chociaż w tym wieku może być różnie. Jest przywieziony z Wadowic i nikt go nie szuka. Jestem umówiona na 30.08, chyba, że będziecie mieć przed tym terminem coś szybciej lub w razie zwolnienia się miejsca w Niepołomicach.
Mam nadzieję, że Romi to przeczyta i będzie chciał ze mną jechać, bo jak nie to zostaję na lodzie z transportem.[/quote]
Jakby trzeba było to ja mogę z Tobą pojechać Irenko, nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...