Jump to content
Dogomania

Wilno Cacib 11-12.10.2008


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to macie pracowity poczatek jesieni . Życze powodzenia .
My w sobote jesteśmy na ringu 9 nasz numer 618 ( wchodzimy o 12,45 )a w niedziele ring 4 nr 236 i wchodzimy na ring o 10,27. Ale nie mamy noclegu z niedzieli na poniedziałek wiec chyba zaraz po ocenie pojedziemy do domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Moze lepiej tam zadzwoń .[/QUOTE]

probowalam, ale nie mialam szczescia, wiec napisalam mejla. Zapytalam sie czy wyslali potwierdzenie i jesli mimo wszystko nie dojdzie, to czy nie bede miala problemow z wejsciem na wystawe. Dostalam dosyc lakoniczna odpowiedz: ;)
[I]"Hello,
Organisations Commitee of the International Dog Show
" VILNIUS AUTUMN`2008" & „"GOLDEN CUP`2008" ( 2008 10 11 & 12),
accepts aplication of the dog :
ANSHEE DESERT CLASSIC, female, intermediate class"[/I]

wydrukuje i wezme to ze soba, co mi wiecej pozostaje :)

Link to comment
Share on other sites

[B]rodzice [/B]jeśli dostaniesz ostatni wniosek od razu idź do sekretariatu. Weź ze sobą papiery z poprzednich wystaw i rodowód bo mogą chcieć. Nie wiem ile w euro ale w marcu i zdaje się w sierpniu koszt ok 80 litów i od razu drukowali championat tzn. mów, że od razu chcesz aby zrobili.

Link to comment
Share on other sites

mam takie nieśmiałe jedno pytanie :oops:
zdanie " Number of yoru dog you will get in your ring at the show from 9.00"

co oznacza,ze numer moge odebrać na ringu od 9 ?! jak według rozpiski moja rasa wchodzi na ring koło 12tej to pewnie nie muszę o dziewiątej ;) bo zapewne od tej godziny poprostu są już na ringu numerki,na stoliku ;)
ale mam bardziej praktyczne,kiedy mam odebrać?! przed każdą rasą jest kilku minutowa przerwa,żeby podejść i nie przeszkadzać podczas oceniania innej rasy ? czy leci za ciosem rasa po rasie.jak czasem u nas. tym bardziej,ze jak sobie pomysle,ze nagle kilkadziesiąt osób będzie podchodzić ..hmm. jak to wygląda?
poradzcie prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1']mam takie nieśmiałe jedno pytanie :oops:
zdanie " Number of yoru dog you will get in your ring at the show from 9.00"

co oznacza,ze numer moge odebrać na ringu od 9 ?! jak według rozpiski moja rasa wchodzi na ring koło 12tej to pewnie nie muszę o dziewiątej ;) bo zapewne od tej godziny poprostu są już na ringu numerki,na stoliku ;)
ale mam bardziej praktyczne,kiedy mam odebrać?! [/quote]

mozesz odebrac w trakcie przerwy, albo kiedy tylko nadarzy sie okazja. zwykle i tak jest zamieszanie przy stolikach, bo ludzie czekaja po odbior dokumentow, czy potwierdzen CAC/CACIB, wiec nie wiem, czy generalnie zauwazysz tzw. "przerwe" ;)

Na marginesie my juz w Wilnie - hotel super. Nie mozemy doczekac sie jutra - moze uda sie ukonczyc INT'L championat.... 3majcie kciuki

pzdr
Asia

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Garamond][SIZE=5]wczoraj suczka z mojej hodowli lhasa apso [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=darkred][B]:loveu: FRENCH FAIRNESS z Czańca[/B][/COLOR] :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5]Zw.Mł. BOB Junior [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5]i w finałowej "5" na BIS Juniorów [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5]a dzisiaj ponownie Zw.Mł., BOB Junior [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5]oraz [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=darkred][B]BEST IN SHOW Junior !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

jeśli ma ktoś fotki baaaaaardzo prosze na priv[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia'][B]rodzice [/B]jeśli dostaniesz ostatni wniosek od razu idź do sekretariatu. Weź ze sobą papiery z poprzednich wystaw i rodowód bo mogą chcieć. Nie wiem ile w euro ale w marcu i zdaje się w sierpniu koszt ok 80 litów i od razu drukowali championat tzn. mów, że od razu chcesz aby zrobili.[/quote]


Tak tez zrobiłam - dziękuję . Championat odebralam następnego dnia , zapłacilam z rozetą 35 euro .
W championacie był bład - poprawili ( wydrukowali nowy ) od reki .
Bardzo dobra organizacja , dokument zlaminowany - nie zniszczy się .Szkoda tylko ,ze tak drogo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl'][FONT=Garamond][SIZE=5]
[/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Garamond][SIZE=5]dzisiaj ponownie Zw.Mł., BOB Junior [/SIZE][/FONT]

[FONT=Garamond][SIZE=5]oraz [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=darkred][B]BEST IN SHOW Junior !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

jeśli ma ktoś fotki baaaaaardzo prosze na priv[/CENTER]
[/quote]

Ooooo.... znajomych widzę :p
My również na tym samym pudle, o jeden stopień niżej :loveu:
Całe podium BiS Juniorów było, wczoraj, dla Polaków :multi:

Link to comment
Share on other sites

A dziękujemy :megagrin:
Werdykt niektórym mógł się wydawać politycznie niepoprawny, bo całe podium polskie, a sędzia z Rosji ;)
Co, do zdjęć- będę wiercić dziurę w brzuchu znajomej Litwince- miała ładne zdjęcia mojego zwierzaczka z podium.
Nie zwróciłam uwagi na Lasiaczka, ale jeśli dobrze wyszedł, to myślę, że nie byłoby problemu z udostępnieniem.
Chociaż.... jak na Lasiaczka, to straaaasznie duże kwiaty stały na podium i nie wiem, czy go czasem nie zasłoniły :roll:
Zobaczymy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...