Jump to content
Dogomania

Łatek już nie w depresji.Miał wspaniały dom u BELULI.Odszedł zaTM-SPIJ SPOKOJNIE


kasia14

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myśle że te ze spaceru będą oki, w najbliższym czasie pewnie nowych nie będzie...

Przepraszam, ale dzis nie jestem w stanie zrobic Łatkowi opisu... :(
[SIZE=1] Pierwsze tygodnie szkoły a ja z niczym nie mogę zdążyć, jak tak dalej będzie to chyba sie załamie...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']prosze nikt tuaj nie zagladal
latku ciotka pyta jak minela noc..wlasciwie jak ci sie spi?
NO I CO CI SIE SNI? TO BARDZO WAZNE SPELNI SIE!

bo nam bardzo dobrze i myslimy o TOBIE[/quote]

Łatek spal spokojnie, i bez niespodzianek. Zwiedził moje biurko w firmie, co nikomu jeszcze się nie udało :P

Łatek DZIĘKUJE cioci pixie za ciepłą kolację! Tylko Ona mogła wpaść na pomysł, abu dla biedaka z podróźy ugotować ciepłą zupkę z kurczaczkiem, co by go to utuliło do snu......

Łatek zwiedza ogródek :) Kafar się załamał...
Koty - bez reakcji.... Kabebek przyjacielski. Atosso jeszcze nie prezentowany, po spacerku śpi w innym pomieszczeniu....

Link to comment
Share on other sites

O Boziuuuuuu ! ! !
Czytam, czytam i oczom nie wierzę i nie wiem czy to mi się śni czy to prawda...
Od kiedy Pixie przysłała mi linka- Łatuś bardzo zapadł mi w serducho. Wczoraj i dziś rano dogo mi nie działało, a teraz wchodzę a tu takie wspaniełe wieści :multi::multi::multi:
Belula- super :loveu:
P.S. Jakby było potrzebne allegro czy coś to służę pomocą ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie przesadzajcie... Mnie też ścisnęło serce na biedaka, który nie miał szans. Dajcie mi 2, może 3 dni, niech go troszkę doprowadzimy do porządku... Głównie psychicznie, ale i fizycznie, bo nie jestem pewna, czy wszystko z nim w porządku.. Napiszę, co i jak jeszcze później, trochę go poobserwuję.. Zrobię ładne fotki, no i on musi się wyluzować. Bo jak na razie, jest bardzo przybity, nic nie mówi, chodzi sobie, ale jakby to ująć... Biedny jest..
Jest bezkonfliktowy, koty, psy, nie zaczepia, ale nikogo nie zaczepia..
Dzisiaj wkleję zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

czy mam ugotowac nastepny obiadek? Latus nie narzekal?
zjadl ze smakiem?

Ciotka zapraszam!;)
garnek na kuchnie stawiam i do roboty sie zabieram!

czy kolegom Kablowi Atosowi i Kafarowi karma smakowala? :razz:
moze
Łatuś bedzie ja takze lubił rozmoczona nieco...podobno to taka ktora lubia ci nawet najbardziej wybrzydzajacy:p

[COLOR=Red][B]Latus[/B][/COLOR]..za futerko to za pare dni najpierw o brzusio trzeba zadbac

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się Wasza radością. My tu sobie z Łatkiem i resztą spokojnie siedzimy, a na dogo się gotuje... Nawet nie wiedziałam, bo mi tyle spraw dzisiaj wypadło, że nie zaglądałam za bardzo wcześniej.
Ciotka pixie, jak koś ugotuje to HO! HO! Mam świadków, że znowu zaprosiła!
Teraz o Łatku. Dzisiaj już znacznie lepiej.. Sporo chodzi, ogląda i zwiedza. Ze zwierzętami nie ma problemu. Koty żywe, ale poburkuje na psy.. Wszyscy się śmieją z tego poburkiwania... Teraz to chyba i sam Łatuś, bo nikt go nie zaczepiał, a on poburkiwał. Powoli więc przestaje...
Oczywiście, co chwila podchodzi do lustra, i się przegląda.. Komedie.
Przestaje się bać, chodzi za ludźmi i macha ogonem. Patrzy w oczy i macha.
To machanie, to dobry objaw, bo oznacza zadowolenie, a takiemu biedakowi bardzo tego brakuje.
Łatuś lubi mleko. Ukradł dzisiaj kotom!
Teraz biorę się za fotki, bo bardzo się zaniedbałam w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak dalej pojdzie dostanie ode mnie pseudonim [COLOR=Red][B]Łatek-Gagatek[/B][/COLOR]

Ktoz to widzial by bedac w goscinie podkradac mleko kotom?:mad:

ŁATUS słoneczko Ty moje czekamy na Ciebie tzn. tajemniczy Mister X , Klopsia, Ksiezniczka i Kotus :eviltong:

odwiedz nas kiedy tylko bedziesz mogl - tutaj tez jest stoi mleczko, gdyby zabraklo u beluli:razz: pelna miseczka do twojej dyspozycji:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...