Jump to content
Dogomania

Ubiór handlera


Huskuś

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Litterka']Ciekawe, czy panowie sędziowie patrzyliby na psa, czy na handlerkę? I kogo dotyczyłyby oceny? :diabloti:[/QUOTE]
Powqiem nieskromnie, jeżeli Martyna poszła by z Zii to pewnie ,żer na Zii :)

Żartuje oczywiście :)

a tak odbiegając od tematu podziwiam Was wszystkich :D ja mam czasem problemy z kierunkami :oops: a tu jakieś litery i inne cuda wianki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Wydaje mi się, że jeśli to takie eleganckie sandałki to ze spokojem można w nich wystawiać - tylko pytanie, czy to będzie wygodne? Bo te eleganckie zwykle mają kompletnie płaskie podeszwy i bardzo się ślizgają.

A do Grzywacza nagiego? Suczka biało owłosiona ze skorą czarno(szaro)-różową :)
Myślałam nad czymś bordowym, czerwonym, czarnym, grafitowym..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']A do Grzywacza nagiego? Suczka biało owłosiona ze skorą czarno(szaro)-różową :)
Myślałam nad czymś bordowym, czerwonym, czarnym, grafitowym..[/QUOTE]

Z tego co podałaś pasują wszystkie oprócz grafitowego bo jak jest taka czarno-szara to będzie się nieco zlewać.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że chyba dam do uszycia, we wsi w której się uczę :) też satynowy, tak jak Twój, bo bardzo ładnie to wygląda, ale pewnie czerwony lub bordowy :)
Mam to szczęście, że p. sprzątaczka tanio szyje ubrania, jak się ją poprosi xD [szyła całej klasie kiedyś fraki na zawody jezdzieckie :D]

znalazlam dwa fajne kolory w internecie..
[img]http://www.tkaninysklep.pl/upload/058-0001.jpg[/img]

[img]http://www.tkaninysklep.pl/upload/058-0005.jpg[/img]

jak myslicie, ktora lepsza?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam zboczenie z żółtym na wystawy... połaczonym z czarnym... i taki wygodny mam komplecik, z materiału fajnego na każda pogodę, nie jest w nim gorąco w upały, fajnie sie w nim biega, kłaki się nie przyklejają bo to sliskie jest... bardzo wygodny :)
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9726/arniserbia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja mam do was pytanie
co pasuje do czekoladowo białego bordera
ostanio wystawiam w grafitowych spodniach i białej bluzce plus ostatnio czarna kurtka bo zimno było

tylko coś mi w tym wszystkim nie pasuje..

niestety ani zielony ani zółty i szary do twarzy mi nie pasuje wiec nie wiem. no i całkiem jasne odpada bo... kochany mój pies skacze i zanim bym wyszła na ring byłabym w kolorze błota

zastanawiałam się nad czyms własnie ala bordo lub coś od beżu ciemniejszego taki przyblizony odcień do chekolady tylko abo ciemniej albo jasniej.. sama nie wiem - no i chyba jakies zakietowe plus jakas bluzka pod spod..

tak wygladałam ostatnio na krakowskiej miedzynarodówce:
[img]http://lh6.ggpht.com/_LnXUpLn_JEo/TIQR-3NO_WI/AAAAAAAAA3U/vhoINB_T7xE/s512/DSC00265.JPG[/img]
mnie rozwalił pan z drugiego planu który wystawiał w tym magicznym sweterku :)

i mam jeszce pytanie czy ubierac sie zawsze elegancko bez wzgledu na rangę wystawy czy jakos to urozmaicacie w zaleznosci czy to krajowa czy miedzynarodowa?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem kolor stroju jest bardzo ważny - jak masz czarnego brązowego psa nie ubieraj sie też na czarno lub szaro (białego na biało) ja staram sie ubierać w odcinających barwach. Lubię ludzi ubranych kolorowo także na wystawach :) zawsze elegancko, ale nie tak z akademii i najczęściej w spódnicy :)
Fiolet mi sie bardziej na satynie podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Ja potrzebuję czegoś na MP.
Biegam z cavisiami, shelcikami, teraz będę z aussie blue merle i nie wiem, co do niego założyć :angryy:
Ale fajnie by było, gdyby pasowało też do innych ras (chciałabym kiedyś wystawiać także cain&west highland white teriery). A pomysłów na strój nie ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...