Jump to content
Dogomania

Ubiór handlera


Huskuś

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie mama bardzo wyczuliła na ubiór na wystawie. Sędziuje ona zresztą MP i jest sędzią międzynarodowym. Absolutnie niedopuszczalny jest dla mnie goły brzuch, duży skrawek dekoltu widoczny, gołe ramiona czy krótkie szorty, spódniczki. Preferuję spódnicę plus żakiet, spodni raczej nie noszę. Na letnie dni sprawdzają się sukienki do kolan z krótkim rękawkiem w stonowanych kolorach, z ładnych materiałów. Przydają się kieszenie.


Buty - mięciutkie baleriny, ewentualnie mokasyny.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='CarmelChoco']Super komplety.Podobają mi się te satynki!Nawet jak psiak jest długowłosy,to bardzo łatwo można jednym ruchem ręki strzepnać kłaczki z ubrania.Z bawełny to...:roll: A jakie kolory polecacie dla rudych psów?:cool3:[/quote]

Moim zdaniem do rudego świetnie wygląda zielony. Ważny jest też odcień. Ciemny rudy ładnie wygląda z ciemną głęboką zielenią, taka butelkową, a jasny rudy ładnie komponuje się z jasną, delikatną zielenią, taka wiosenna ;)
Zobaczcie sami ;)
[IMG]http://www.photoblog.com/photos/816-1161474989-13-l.jpg[/IMG]
[IMG]http://i2.photoblog.com/photos/816-1188997880-3-l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hmmm no właśnie stonowane... Pies taki szarobury, ja też szarobura :evil_lol:
Na razie zauważyłam, że dobrze pasuje czerwony, taka trochę aluzja do czerwonego kapturka, więc czasem zakładam czerwoną bluzkę, ale póki co, nie mam zbyt wielu czerwonych ciuchów :diabloti:

O dziwo, dobrze też wyglądał turkus, ale tylko raz w Karlovych Varach się odważyłam na tak ostry kolor ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Hmmm no właśnie stonowane... Pies taki szarobury, ja też szarobura :evil_lol:
Na razie zauważyłam, że dobrze pasuje czerwony, taka trochę aluzja do czerwonego kapturka, więc czasem zakładam czerwoną bluzkę, ale póki co, nie mam zbyt wielu czerwonych ciuchów :diabloti:

O dziwo, dobrze też wyglądał turkus, ale tylko raz w Karlovych Varach się odważyłam na tak ostry kolor ;)[/quote]


Tylkow iesz... jesi pies jest szarobury, a Ty wyskoczysz w dajacym po oczach kolorze to bedziesz zwracala uwage na siebie, a nie na psa. Moim zdaniem nei tedy droga. No chyba, ze ktos idzie siebie pokazac:eviltong: Stonowane kolory t o moim zdaniem nic krzykliwego. Tzn bez wscieklych czerwieni, zieleni itd.

Link to comment
Share on other sites

Nie zamierzam siebie pokazywać bo po co ;)
Ale patrząc po zdjęciach, które mam z wystaw, kolor, szary, grafitowy zlewał się z psem, z kolei czarny wygląda nieestetycznie całe obleziony futrem :(
Widziałam tu Wasze zdjęcia w bordo i nie miałam na myśli wściekle czerwonego całego stroju, tylko taki ciemniejszy czerwony akcent, czyli tylko bluzka.
Sama już nie wiem, za tydzień wystawa, a ja nie wiem co na siebie włożyć, żeby właśnie zaprezentować psa, a nie siebie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja caly zeszly sezon przechodzilam w stonowanych garniturach, az wreszcie w Poznaniu biegalam po ringu w rozowej sukience - moim i moich znajomych zdaniem wygladalo t duzo lepiej niz szare garnitury ;-)

Pieseczkowo, ja bialego pudla pokazuje w rozowej sukience i jest super :loveu: Ladnie pasuje tez zielen, mocny fiolet, czern praktycznie wszystko co ciemniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

Pieseczkowo takie zestawienie mogłaś oglądać na mnie w Warszawie wtedy też wystawiałam Westa pamiętasz napewno nawet psiaki się pobawiły razem z twoim, ale chyba jakies żywsze kolory bardziej by pasowały hmm może jakieś odcenie niebieskiego jasne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny, a może tak. Wydaje mi się jednak, że jest to strój na zupełnie wyjątkowe wystawy, bo fotkę znalazłam na dogo w fotorelacji z wystawy światowej w Poznaniu. Trochę żal by było, gdyby poszła w zapomnienie.:evil_lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6708/plecyor7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:razz: Nooo jak to- przecież po coś ten tatuaż miała zrobiony... nie po to żeby zasłaniała go garderoba;) . No i do tego te nieszczęsne biodrówki... :crazyeye:
Ja zawsze staram się "pogimnastykować" w stroju na wystawę -kucać, schylać itp. żeby właśnie nie było później takich "kwiatków".
Niektóre hojnie "obdarowane przez naturę" panie mogłyby tez trochę przystopować z dekoltami :cool3: bo czasem nie widomo co tak naprawdę chcą zaprezentowac na ringu- biust czy psa...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...