Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']Kto jeszcze dołączy do tego sympatycznego wyścigu?[/quote]

Ja dołączyłam :razz: a razem ze mną cztery domy w Polsce (no dobra, w południowo-wschodniej jej części).

Czy fakt, że zbiera 5 "gospodarstw domowych" nie będzie potraktowane przez szacowne jury jako niedozwolony doping ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obleciałam wszystkich i zażądałam nakrętek:evil_lol: Nawet majstrów na budowie molestowałam. Patrzyli jak na wariatkę, ale w końcu inwestorka ma prawo mieć kaprysy;) :evil_lol: Zapytali tylko uprzejmie czy mogą najpierw skonsumować to co jest w środku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']I co ? Pozwoliłaś im ???? :evil_lol:[/quote]

[quote name='basiapron']ja bym nie pozwoliła-co oni sobie myślą,szefowej trzeba słuchac:evil_lol:[/quote]

Pozwoliłam;) Doszłam do wniosku, że napoje gazowane bez gazu mogą zwarzyć im humory a możliwości zemsty mają ogromne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My też zbieramy korki. :) Moi rodzice dowiedzieli się o tej akcji od pracowników hurtowni spożywczej. Nawet w sklepie mamy pudełeczko z napisem zbieramy korki na wózek inwalidzki dla dziecka i dużo klientów je przynosi :multi: Od znajomych też zbieram. :lol: Wszystkie nakrętki oddajemy do tej hurtowni. Zawsze jest tam duża górka usypana z korków na którą tak miło jest popatrzeć. :)

Link to comment
Share on other sites

A ja to w ogóle jestem nie z tego świata chyba. Dopiero teraz się o tym dowiedziałam. :oops:
A wczoraj wieczorkiem zrobiliśmy z synem napad rabunkowy na osiedlowy kosz. Pogrzebaliśmy i udało się odzyskać trochę koreczków. To musiało bardzo ładnie wyglądać jak tam nurkowaliśmy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja słyszałam, że na jeden wózek potrzeba aż tony nakrętek...

W moim mieście też są zbierane - ja osobiście mam już kilogramowy worek... Mam nadzieję, że Polacy pokażą, że mają serce![/quote]
bardzo prawdopodobne że tony,bo to by było jakies 250 000 nakrętek,ale jak widzę że niektórzy po koszach nawet grzebia to wydaje mi się że ta tona się szybko zbierze:) jak się akcja skończy to znajdziemy następną:)

Link to comment
Share on other sites

A ja namówiłam na zbiórkę osiedlowy barek/jadłodajnię/piwiarnię :evil_lol:.
Trochę żałowali, że nie kapsle od piwa - tego by nazbierali tonę w tydzień :diabloti: - ale przerób plasikowych też mają niezły (szef zaczął się nawet zastanawiać nad zmianą asortymantu napojów, kierując sie kryterium "jakie ma zamknięcie" - no burza mózgów poprostu była :multi:).

Link to comment
Share on other sites

i ja dziś powiesiłam w kuchni reklamówkę na nakrętki - jest lato więc dużo wody sie pije, i żałuję, że wcześniej tu nie weszłam bo niedawno wyniosłam sporo butelek no i nakrętek do pojemnika na plastik - może w nocy zrobię małe kombinowanie przy nim bo on taki ażurowy jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...