Jump to content
Dogomania

Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.


Agata69

Recommended Posts

[quote name='Agata69']
Ośle problemy wobec tego co powyżej sa naprawdę smieszne...[/QUOTE]

Ostatnio kiedy ktos siegal do przezwisk z tego co pamietam to bylo w piaskownicy. Dzieki za odmlodzenie.

[quote name='koss']A ja CI dam ,jak przyjade z rączki ...do rączki..:razz::cool1:[/QUOTE]

Tak sie zalatwia w rodzinie albo miedzy dobrymi znajomymi - a nie zbierajac pieniadze od nieznajomych osob na publicznym forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety kojec do którego miała trafić Figa jest jeszcze nie skończony, a dla Kamci nie ma DT, nie mówiąc juz o DS.

Bardzo was prosze o szukanie wszedzie domu dla Kamy.

Kasiu, czy allegro jest aktualne?
A moze ktoś porobiłby inne ogłoszenia.

Pomózcie mi prosze bo cos sie sprawa Kamy strasznie zaczopowała.

Link to comment
Share on other sites

napisz dokładnie ,co z ta łapką Kamy-musi byc ujete w ogłoszeniu, a tak w ogóle :czy umiesz zrobic plakacik do pobrania ?- u nas w szkole m-c pamięci o zwierzętach,wywieszam rózne plakaty o piesach-dołączyłabym Twoją KAMUSIĘ, jeżeli nie to sama przepiszę to co o niej wiem -daj jakieś cudne zdjęcie dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']napisz dokładnie ,co z ta łapką Kamy-musi byc ujete w ogłoszeniu, a tak w ogóle :czy umiesz zrobic plakacik do pobrania ?- u nas w szkole m-c pamięci o zwierzętach,wywieszam rózne plakaty o piesach-dołączyłabym Twoją KAMUSIĘ, jeżeli nie to sama przepiszę to co o niej wiem -daj jakieś cudne zdjęcie dziewczynki.[/quote]

Łapka jest skrzywiona przy samej stopie. Kama jest w pełni sprawna, ale w przyszłosci trzeba uważać, żeby jej nie utuczyć i nie forsować nadmiernie bieganiem. czyli normalne spacery tak, agility raczej nie.
A tak w ogóle to najnormalniejszy pies na świecie.
Niestety nie mam aktualnego zdjecia. Jak po nie pojade w srodę , porobie Kamusi zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

:mad:Jasna Cholera, weź się Osiołku odwal wreszcie. Jak ci się nie podoba praca Agaty69, to znajdź sobie kogoś, kto będzie ci się rozliczał z każdego grosza i nawet wysyłał wyciągi bankowe. Innych ludzi, którzy się zajmują psami chyba nie brakuje. Coś się tak przyczepił, jak [COLOR=magenta]rzep do psiego ogona[/COLOR][COLOR=black]. Zajmij się może pomocą dla Figi i Kamy. Albo wyzwij Agatę69 na pojedynek - na pistolety na przykład. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Jestem pewna,że nie przejadła ich.[/quote]
Odezwę się,bo też wpłaciłam na Figę pare groszy.Nawet gdyby Agata przejadła pieniążki,to niech jej idzie na zdrowie,bo żeby pomagać tym wszystkim bidom zdrowie jest jej potrzebne;).Pozdrawiam i życzę wytrwałoścl:calus:.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzę, Dogo działa...

Figa i kama juz u mnie.
musiałay zwolnić miejsce w hotelu suce Dianie z Łańciucha w zaawansowanej ciązy. dzisiaj wet i sterylka aborcyjna jesli już nie jest za późno.
kurcze, ale miałam zapsiony weekend!!!!!

Ale dzisiaj jest nowy dzień i z podniesiona głową ruszamy do roboty.
O 11 jade do dziewczynek. ważna misja - przełamywanie strachu Figi przed smyczą!
Trzymajcie kciuki.

A na 12.30 do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Odezwę się,bo też wpłaciłam na Figę pare groszy.Nawet gdyby Agata przejadła pieniążki,to niech jej idzie na zdrowie,bo żeby pomagać tym wszystkim bidom zdrowie jest jej potrzebne;-).Pozdrawiam i życzę wytrwałoścl:calus:.
__________________
Pozdrawiam[COLOR=blue][B] CIĘ[/B][/COLOR] serdecznie-ślicznie to ujęłaś:loveu:[B][COLOR=blue]Renato!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]AGATKO[/B][/COLOR]-gdzie mozna sobie dokupić sobie TYLE hartu i siły ( ile Ty masz ), mam duże niedobory, a o połowę psich problemów.....:oops:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]AGATKO[/B][/COLOR]-gdzie mozna sobie dokupić sobie TYLE hartu i siły ( ile Ty masz ), mam duże niedobory, a o połowę psich problemów.....:oops:[/quote]

Eeee, ja mam po prostu małe ADHD, poza tym pomaganie działa jak narkotyk.
Dajcie juz spokój....

Link to comment
Share on other sites

Moja radość była wczoraj przedwczesna.
Pani która wzięła Kamę niestety nie zdecydowała sie na zatrzymanie suczki na zawsze. U niej jest kilka psów i sfora źle przyjeła nowego psa.
Kama ma u niej bezterminowy DT. Pani zobowiązała sie do przyuczenia suni czystości.


natomiast Figa... jest u mnie w domu od wczoraj wieczór. Boje sie że zwariuję.
Napiszę więcej później. teraz biegne n a lekcję.

Link to comment
Share on other sites

Figa jest pieskiem grzecznym i wrazliwym. Chodzi za mna krok w krok i popiskuje. Myślę , ze tęskni za maliuchami i w ogóle ta cała sytuacja, te przeprowadzki, brak stabilności, ja przerastają. Na smyczy , dzięki korepetycjom Beja chodzi lepiej niż... moje własne psy. Nie brudzi w domu. W nocy troszkę popiszczała zamknieta w przedpokoju, jednak po chwili wpasowała sie na poduszke Myszy i cichutko przeczekała noc. Myślę, ze spała, chociaż jak wyszłam w nocy z sypialni to stała na równych nogach. Ona jest okazem uległości i ładodności. marysia jest zachwycona, wreszcie ma psa , którego do woli moze przytulać, tarmosić, przypinać mu smycz, karmić, trzymać za łapkę i wiele, wiele innych. Musze Fige czasem zamykać bo Maryśka najnormalniej ja męczy.
za to moje psy maja troche problemów. Niechetnie widza kolejna kandydatkę do naszych metrów kwadratowych. Mysza tardycyjnie juz Fige starała sie pogryźć, a Bej do 2-giej w nocy drapał w drzwi sypialni, żeby go wpuścić. Mysza natomiast pilnowała tych drzwi, zeby Fige zagryźć jak ta tylko sie zbliży. Normalnie dom wariatów.

Figa na spacerze sie obsrała, ale nie pozwoliła wytrzeć sobie pod ogonem. Teraz śpi na pościeli mojego syna, który notorycznie nie ścieli łóżka. To taka moja zemsta.
Figa boi sie wielu rzeczy, mysle że troche minie zanim zaufa człowiekowi na dobre i uspokoi sie zupełnie.


Jak to sie stało że jest u mnie?

Po zabraniu Kamy do DT Figa strasznie szczekała, wyła przerażona, szukała małego. Podczas mojej nieobecności zrobiła podkop pod dwoma furtkami i pobiegła szukać dzieci. na szczęście wróciła. Pod powtórnym jej zamknięciu w kojcu, Figa [B]WDRAPAŁA SIE PO SIAtCE I FURTCE I UCIEKŁA GÓRĄ![/B] Za żadna cene nie chciała zostać sama. Było juz ciemno, padał deszcz, nie miałam wyboru.
Figa troche przypomina mi mnie samą. Jest bardzo zdeterminowana i taka rozedrgana wewnętrznie.
Taka biedna, błagająca o miłość psina. Zawsze chce być jak najbliżej człowieka, najlepiej jakbym cały czas patrzyła jej w oczki i trzymała za łapkę , która cały czas podaje wszystkim. Myślę, ze troche czasu i Figa będzie fajnym, niosącym radość właścicielce pieskiem.
Jutro umówiłam sterylkę, która zasponsorowała [B]Bambino - serdecznie dziękuję.[/B]


A ja , jak tylko uporam się z tym całym ambarasem, muszę zrobić sobie urlop od piesków, bo powoli nie daje rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Moja radość była wczoraj przedwczesna.
Pani która wzięła Kamę niestety nie zdecydowała sie na zatrzymanie suczki na zawsze. U niej jest kilka psów i sfora źle przyjeła nowego psa.
Kama ma u niej bezterminowy DT. Pani zobowiązała sie do przyuczenia suni czystości.


natomiast Figa... jest u mnie w domu od wczoraj wieczór. Boje sie że zwariuję.
Napiszę więcej później. teraz biegne n a lekcję.[/quote]
hmmm...na początku zawsze jest jakoś trudno...może psy tej pani przekonają się do Kamy?Zwłaszcza ,że chyba nie było aż tak źle skoro Kama ma tymczas u niej?...
a to co piszesz o Fidze...ha! Figi takie juz są słodkie, imie zobowiązuje.:cool3: nasza Fiśka też jest taka niekłopotliwa i łagodna.Kto ma Figę w domu nie musi słodzić herbaty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Figa dopiero jutro bedzie wyciachana. A w piatek... prawdopodobnie juz do domu!
Co prawda bedzie 24 godziny po sterylce, a droga daleka, ale ja podjełam decyzję, ze tej sterylki musze dopilnować sama.
Żadna juz suka nie wyjdzie ode mnie z macicą.

jestem przeciez słynna dręczycielką i rozmnażaczką piesków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...