Jump to content
Dogomania

Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margo05']Rybko, a za co tak zdarł?[/quote]
A no ogólnie cały czas zdziera, począwszy od tego jak moja suka była szczylem i miała chore jelita- za samo dzień dobry i zbadanie parafiny zainkasował fajną sumkę- i własciwie nic mądrego nie powiedział, teraz chodze tam tylko na odrobaczenie i szczepienie, a np na kontrolę serca itp, będe jeździć do kliniki.
Przez tego osiołka, suka malo co by mi nie zeszła, ale to stare czasy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Kto wie, może z czasem więcej piesków pojedzie do Reksia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Biedna Reksio :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Spokojnie, bo mnie TZ razem z tymi psami za drzwi wysadzi:eviltong:
Nie, on kochany chlopak, juz nieraz przezyl.:evil_lol:
A ja mam pytanie, jak duza jest Lejdi? TZn. tak porownujac wielkoscia do jakiej rasy? taka jak collie, czy mniejsza?

Oj, bede miala co robic na poczatku, bo mam jeszcze wroclawskie tymczasy, ale moi rodzice przyjezdzaja teraz to kazdy dostanie psa w lapke na spacer codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viverna']Czy ja dobrze zrozumiałam, że Lejdi jedzie do domu tymczasowego do Niemiec i tam ma się znaleźć stały dom?[/quote]
Tak Viverno....skoro Lejdi nie może znależć domku w Polsce...ona w schronie nie ma szans, a z panią Romą nie jest najlepiej...Niestety, nie udało nam się znależć innego wyjścia, a Reksio ofiarowała Lejdi całkiem fajne rozwiązanie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...