Jump to content
Dogomania

Schronisko w Lesznie.Idzie ku lepszemu.Psiaki szukają domów!!!


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

przed chwilą byłam na leszczyńskim rynku i zobaczyłam zaniedbanego, chudego psa. :-(Siostra powiedziała, że widziała już go kilka razy. Na 99% jest bezpański. Czy ktoś jest w stanie mu pomóc, zawieść do schroniska? (sama chętnie bym to zrobiła, ale rodzice nie pozwalają...). Pies jest duży, czarny (lub ciemnobrązowy), krótkowłosy.

Przepraszam, jeśli piszę w nieodpowiednim watku...

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć , bardzo fajnie , że znajdują się ludzie , którzy chcą pomagać.
Jeżeli będziemy robiły jakieś spotkanie to Cię powiadomimy, mam nadzieję , że jesteś pełnoletnia, bo tylko takie osoby mogą się zgaszać. Na razie nie możemy wyprowadzać piesków. W grudniu oddałyśmy petycje do Prezydenta odnośnie budowy nowego schroniska. Chcemy porobić trochę akcji, aby pomóc psom ale o tym pogadamy jak się spotkamy. Podaj na pw nr telefonu. :p

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś ma pomysły odnośnie nowego schroniska piszcie , im więcej argumentów tym lepiej będzie dotrzeć do Rady Miejskiej, a podejrzewam, że batalia nie będzie łatwa:mad:. Jak będą za długo cicho siedzieli to musimy ponownie zwrócić się do Miasta o rozpatrzenie tego problemu, więc będzie potrzebna pomoc osób które miały może z tym tematem już kiedyś do czynienia (może w innym mieście). Proszę kto może niech nam pomoże. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wspaniały pomysł:evil_lol: każdemu radnemu do biura po 10 psów a w schronisku brak miejsca....żeby od nich zabrać cóż by musieli wypełnić swój obywatelski obowiązek. P.S. Ja bez netu i poczty do tego trochę problemów ale wraca ze zdwojoną siłą:razz: boksiu dalej u mnie ma szanse na domek dzęki Aga. Dalmatynak poszła do domu 24 XII zrobiła mi prezent na imieniny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mam na imię Sabina i jestem z Leszna. Ostatnio natrafiłam na Wasz wątek i od razu postanowilam się do Was przyłączyć. Los piesków nie jest mi obojętny, kiedyś wolontariat wogóle nie był możliwy.... pewnie nadal by nie był gdyby nie Wasze wspólne siły:multi: Widzę znaczącą poprawę:loveu: jest strona internetowa ze zdjęciami i dużo piesków już znalazło nowe domy. Czekam na informację o spotkaniu. I jeszcze jedno jak wygląda sprawa z nowym schroniskiem?
Pozdrawiam serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nas coraz więcej :Cool!:, bardzo fajnie napiszemy na forum jak będziemy coś organizować. Jeżeli chodzi o budowę nowego schroniska to na razie nic się nie ruszyło. Poczekamy jeszcze chwilkę ( wiadomo nowy rok i nowe sprawy dla miasta), chociaż osobiście uważam, że sprawa schroniska powinna przebić wszystkie inne sprawy bo to też bardzo ważne poczekamy jak nie zacznie się coś dziać to zaczniemy się przypominać.
Bardzo się cieszę, że coraz więcej ludzi interesuje się tymi biednymi pieskami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...