Jump to content
Dogomania

Schronisko w Lesznie.Idzie ku lepszemu.Psiaki szukają domów!!!


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klamerka']ja jestem z Leszna!!! xD
podobno jest u Nas schronisko.
tam w ZOO.
osobiście nie byłam.
musiałabym się przejść ... :cool3:
jak jesteś chętna to możemy razem ;][/quote]
Mam do Leszna ponad 60 km, dlatego szukam kogoś kto by sprawdził czy jest tam wolontariat i jakie panują warunki. Szukam schronu, który przyjmie 4-5 psów w porozumieniu z Gminą Żmigród. W Gminie bede naciskała by w końcu z kimś podpisali umowę i by stara z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116648[/URL] juz nie głodziła i nie rozmanażała piesków:(

Link to comment
Share on other sites

Ja pochodzę z Leszna. Schronisko jest w parku Mini zoo. Jak ostatnio tam byłam, to wciaż tak samo wygladało strasznie. Ogrodzone kilka maleńkich boksów płotem blaszanym. Ogólnie nie ma tam wstępu. Chyba ze ktoś się zaprze, że szuka psa swojego.

Klamerka, napisz do mnie na gg. Czasem przyjeżdżam do leszna na groby, więc możemy się przejsć do schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Ja pochodzę z Leszna. Schronisko jest w parku Mini zoo. Jak ostatnio tam byłam, to wciaż tak samo wygladało strasznie. Ogrodzone kilka maleńkich boksów płotem blaszanym. Ogólnie nie ma tam wstępu. Chyba ze ktoś się zaprze, że szuka psa swojego.

.[/quote]
Ojej, to pewnie straszne miejsce:(Biedne Psy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Nie mam pojęćia. Bywam teraz w lesznie sporadycznie i staram się nie patrzęć n ten schron. Zawsze robił wrażenie niedostępnego. Ale moze dziś jest inaczej? :roll:[/quote]
Miejmy nadzieję:(

Link to comment
Share on other sites

[B][U][COLOR=red]Tu osoba może coś powiedzieć o tym schronisku!!!![/COLOR][/U][/B]
[B][U][/U][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117497&highlight=schronisko+Lesznie[/URL]

wynika z tego, ze sytuacja wygląda bardzo zle..
Może ktoś z Leszna przeszedłby się w to miejsce zeby sprawdzić jeszcze raz??
i może pogadać z pracownikami?
moze jednak uda się zrobić jakieś zdjęcie???

Link to comment
Share on other sites

pare lat temu byla w tym pseudoschronisku szefowa TOZ Poznan.
Z jej relacji ,wyglada tam strasznie.
Mysle ,ze nalezaloby pomoc tym zwierzetom.Sprawdzic stan przjscia i dokumenty adopcji.Gdyz jak to mozliwe ,zeby psy byly z dziki zwierzetami?To wszystko jest b.podejrzane,ze takie duze miasto jak Leszno nie ma schroniska.
Prosi sie o kontrole TOZ-U,szczegolnie pod kontem funkcjonowania.(czy maja kwarantane,pokoj zabiegowy,szczeniakarnie, itd aszczegolnie ewidencje psow.To schronisko to nastepna czarna plama wojewodztwa poznanskiego.Powinno byc nowe zbudowane,a nie na terenie ZOO i zyc ponizej psiej godnosci.
Poza tym slyszalam ,ze i zwierzeta dzikie tam przebywajace zyja w zlych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']pare lat temu byla w tym pseudoschronisku szefowa TOZ Poznan.
Z jej relacji ,wyglada tam strasznie.
Mysle ,ze nalezaloby pomoc tym zwierzetom.Sprawdzic stan przjscia i dokumenty adopcji.Gdyz jak to mozliwe ,zeby psy byly z dziki zwierzetami?To wszystko jest b.podejrzane,ze takie duze miasto jak Leszno nie ma schroniska.
Prosi sie o kontrole TOZ-U,szczegolnie pod kontem funkcjonowania.(czy maja kwarantane,pokoj zabiegowy,szczeniakarnie, itd aszczegolnie ewidencje psow.To schronisko to nastepna czarna plama wojewodztwa poznanskiego.Powinno byc nowe zbudowane,a nie na terenie ZOO i zyc ponizej psiej godnosci.
Poza tym slyszalam ,ze i zwierzeta dzikie tam przebywajace zyja w zlych warunkach.[/quote]
No własnie to dziwne, że jest niby schronisko a nic nie słychac i nic nie wiadomo. Może osoby z Poznania z Tozu poprosić o pomoc, kontrolę?
Nie można tego tak zostawić.
Ja myslałam że jest tam " w miare" by w swojej Gminie, zaproponowac umowę z Nimi, ale w takiej sytuacji to wykluczone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Dawny TOZ nie robi juz kontroli,ale mamy nadzieje w mlodej ekipie TOzu
moze Weronia pomoze i wspolnie zadzialacie.[/quote]
Leszno od Żmigrodu to ponad 60km, ale jesli będe mogła pomóc to oczywiście!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia'][B][U][COLOR=red]Tu osoba może coś powiedzieć o tym schronisku!!!![/COLOR][/U][/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117497&highlight=schronisko+Lesznie[/URL]

wynika z tego, ze sytuacja wygląda bardzo zle..
Może ktoś z Leszna przeszedłby się w to miejsce zeby sprawdzić jeszcze raz??
i może pogadać z pracownikami?
moze jednak uda się zrobić jakieś zdjęcie???[/quote]


ja zamierzam tam pójść.
ale dopiero we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']klamerka-oby podczas robienia zdjec nie wyrzucili Ciebie,gdyz ostatnio we wrzesinskim schronisku zabronili fotografowac.[/quote]


Ja tez bardzo prosze o zrobienie zdjec. Nie tylko tych psiakow ale i minizoo, ktore tam jest.
Moja znajoma - nalezy do TOZ-u w Zgorzelcu i dziala dla fundacji Tara, natknela sie przedwczoraj na film w internecie, jak jakies gnojki wlaza na klatki z malpami, dra sie do nich i je strasza. Przejela sie tym i chce interweniowac. Nie wiedzialam, ze przy tym miejscu jest tez jakies schroniska, ale jej to przekaze i z pewnoscia i tym sie zainteresuje.
To bardzo skuteczna osoba i nie rezygnuje tak szybko z rozpoczetej raz sprawy.
Prosze wiec o zdjecia ..... i uwazajcie, zeby rzeczywiscie nikt Was na tym nie przylapal.
To moze byc naprawde wazne w dalszych dzialaniach.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem też z Leszna, obecnie mieszkam poza Lesznem, z tego co się orientuję to pieskami ze schroniska, jeżeli można nazwać to schroniskiem zajmuje się lecznica KOALA na Prusa, teren rzeczywiście jest tak zabudowany, że nie widać co jest w środki, słychać tylko szczekające pieski, kiedyś chciałam podrzucić tam karmę , ale sąsiadka z Rejtana (kiedyś tam mieszkałam) powiedziała, że nie ma sensu, bo pieski tak jej nie dostaną, wiem że nasza prasa lokalna oprowadziła kiedyś kącik przygarnę psa ze schroniska , ale z jakim skutkiem nie wiem. jeżeli mogę w czymś pomóc jestem do dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

prosze zbierac dokumentacje zdjeciowa,i pod pretekstem "adopcji zobaczyc "co w trawie piszczy" np.wyglad psow(zachudzenie ,poranienia,(szczeniaki,gdzie sie znajduja,)czy jest woda w miskach,jak wygladaja wybiegi kojce,ile maja metrow,czy jest czysto,jak maja takze zwierzeta dzikie,co maja w miskach do jedzenia,podpytac sie ile maja pieskow,czy maja tez stare pieski,ile czasu siedzi w schronisku najstarszy pies,czy psy sa szczepione,kastrowane,czy jest wolontariat,jak nie ma to dlaczego nie ma,czy maja ksiazeczki zdrowia psa i numery identyfikacyjne,
PSSSSSSSSbardzo musi byc dyskretnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...