Jump to content
Dogomania

Przesłodki Tris jest w DS u Chils !!! :)


agnieszkal2

Recommended Posts

[quote name='Poker']dziewczyny, nie wkurzajcie ,bo się zrobi bagno,a tak miło sie współpracowało.
Tu chodzi o to,że regulamin bazarku obecnie nie pozwala na odliczanie kosztów. Ja też uważam,że to nie jest słuszne,ale tak po prostu jest.
Można czasem kupić gdzieś coś tanio i sprzedać na bazarku z zyskiem i całe pieniądze przeznaczyć na psy,a wkład własny potraktować też jako pomoc finansową.
Można równowartość zakupów wpłacić bez bazarku,ale to będzie mniejsza kwota.[/QUOTE]
Amen. Ciotka Poker zawsze lagodzi obyczaje. Masz racjé, w kupie sila. Popodnosilysmy wátek, ale to tyle na tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

coz skoro regulamin tak mowi, to będą te 3 torebki od mnie gratis, ale coz w takim wypadku pozostaje bezczynnosc...bo nie mogę więcej rzeczy wystawiac na sprzedaz. A szkoda , bo własnie więcej by to zysku przyniosło jak by 10 szt wystawiala i oddala zysk , niz 3 szt na sprzedaz. Narazie dobra ciocia izulka licytuje i jest szczodra :) mamy narazie od niej 60 zl z bazarku na hotelik Trisa :), a licytacja trwa ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']Oj cioteczki, cioteczki - zajete czym innym (istotnym) a tu dla psiaka trzeba pomagac :mad:

[URL]http://www.anatoliandog.pl/index.php?o=baza&kategoria=6[/URL][/QUOTE]
Angie, nie znam sié na ogloszeniach, ale jak chcesz pomóc, to moze skopiuj tresc aktualnego ogloszenia np. allegro i wklej na linku, który proponujesz.

Ogloszenia to bardzo wazna czésc pomocy, ale nie wszyscy majá czas jeszcze na ogloszenia. Jedni robiá bazarki, inni kupujá, chodzá do schronów i fizycznie pomagajá przy psiakach, jezdzá z psami a jeszcze inni dogomaniacy oglaszajá.
Ciézko jest robic wszystkie te rzeczy na raz bez zaniedbywania czegos.

Bédziemy bardzo wdziéczni wiéc za pomoc w ogloszeniach.

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='emilia2280']Angie, nie znam sié na ogloszeniach, ale jak chcesz pomóc, to moze skopiuj tresc aktualnego ogloszenia np. allegro i wklej na linku, który proponujesz.

Ogloszenia to bardzo wazna czésc pomocy, ale nie wszyscy majá czas jeszcze na ogloszenia. Jedni robiá bazarki, inni kupujá, chodzá do schronów i fizycznie pomagajá przy psiakach, jezdzá z psami a jeszcze inni dogomaniacy oglaszajá.
Ciézko jest robic wszystkie te rzeczy na raz bez zaniedbywania czegos.

Bédziemy bardzo wdziéczni wiéc za pomoc w ogloszeniach.[/quote]


jest juz zrobiony - pls o numer tel na PW gdyby ktos sie odezwal w sprawie psa - ja nie udziele mu wyczerpujacej info o psiaku

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, poczytałam sobie:cool1: a teraz muszę się przyznac, że nie mogę wstawić zdjęć na watek- nie mogę znaleźć CD od Nokii do zgrania z telefonu. Moge komuś przesłać mmsy na komórkę tylko podjacie numer proszę. Zdjęcia są w ruchu ale są.

Link to comment
Share on other sites

Nie temu ten wątek słuzy ale naprawdę nie wiem z jakiego powodu taki pies miałby być uśpiony. To przykre, bo wolontariuszom nigdy nie starczy kasy, czasu i miejsc, żeby inne takie jak Tris wyciągać- normalne psiaki.
I to jest błędne koło:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...