Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

[quote name='Akegata']
A to maly Leon cholera znowu uciekl z terrarium:mad:
[URL]http://img206.imageshack.us/img206/9408/dsc1203au3.jpg[/URL]
[/quote]

Ale super Leon :loveu: A dlaczego Leon nie zmienił kolorku ;););)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kostkowicz']Dostałem na PW taką o to wypowiedź od Pani Izis
[/QUOTE]

ja tylko natury formalnej czy zapytałes się Izis czy możesz publikować PRYWATNĄ wiadomość od niej na forum????

równocześnie bardzo prosze o zakończenie tej dyskusji tutaj, bo nie każdy ma ochote czytać ciągłe naskakiwanie na innych, to jest Galeria akit w której mają być zdjęcia naszych pociech, a nie dyskusje, które nic nie wnoszą w temat.
Hodowle Izis znamy chyba wszyscy i każdy ma swoje wyrobione zdanie (jedni dobre inni nie), a takie posty napewno tego zdania nie zmienią. również mamy dostęp do internetu, a strona Izis jest ogólnoznana i łatwo jest sprawdzić ile ma psów, więc nie musisz nam tego pisać...
mam nadzieje, że to koniec tej dyskucji na forum publicznym

Link to comment
Share on other sites

AVILLE- gratuluje Ci przepieknej galerii Mandorka (przesledzilam wszystkie wasze zdjecia)
Nasze koty maja w domu na kazdym pietrze drapaki i to skutkuje (meble cale):p
BETTY- Leon zmienia kolory jak czuje sie zdenerwowany, ale jak zwiewa z terrarium to zawsze jest zadowolony i wlasnie takie barwy przybiera jak na zdjeciu. Ale "akicie rudosci" to mu cos nie wychodza:lol:

AGAPPE- nasze akitki Leona traktuja jak powietrze, on po nich lazi i czepia sie kudlow a one bez reakcji. Marmur zawsze jak go wacha to od razu kicha nie wiadomo czemu, bo to zwierze kompletnie pozbawione zapachu;)

KTREBOR- Leon to kameleon choc i Gekony tez mamy w domu, ale to tylko Leon potrafi otworzyc sobie drzwi od terrarium i lazic po Akitkach.

A dla wszystkich ktorym Leon sie spodobal...........

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1066/dsc1287wz7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']
AGAPPE- nasze akitki Leona traktuja jak powietrze, on po nich lazi i czepia sie kudlow a one bez reakcji. Marmur zawsze jak go wacha to od razu kicha nie wiadomo czemu, bo to zwierze kompletnie pozbawione zapachu;)
[/QUOTE]

hmm może akity nie wiedzą, że Leon jest żywym stworzeniem???:roll::roll: jest to możliwe????:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']AVILLE- gratuluje Ci przepieknej galerii Mandorka (przesledzilam wszystkie wasze zdjecia)
Nasze koty maja w domu na kazdym pietrze drapaki i to skutkuje (meble cale):p[/quote]Dziękuję :loveu: cieszę się, że Mandorek się podoba :)
A drapaki.. no cóż, niebieski też ma drapak, ale jakoś skórzane obicia są dużo bardziej atrakcyjne :roll: Za to fantastycznie wychowuje małe koty w domu, spróbowałoby takie zacząć drapać meble to przegania na drapak :evil_lol: - znaczy teorię ma chłopak opanowaną :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ja tylko natury formalnej czy zapytałes się Izis czy możesz publikować PRYWATNĄ wiadomość od niej na forum????
[/quote]

Myślę, iż samo to dobitnie ujawnia jaki poziom reprezentuje ów "Pan".
i jego brak elementarnych zasad kultury.
Z taką pseudoosobą jak on nie ma co w ogóle rozmawiać. Przecież na kilometr widać wyraźną prowokację tym razem nie z dumną zawartościa 1 postu (jak poprzednie) ale zaledwie kilku, których poziom wypowiedzi jest równie "wysoki". To koniec mojej wypowiedzi na temat tego brakującego ogniwa w teorii Darwina... że też uczeni mogli go przeoczyć ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']hmm może akity nie wiedzą, że Leon jest żywym stworzeniem???:roll::roll: jest to możliwe????:roll::roll:[/quote]

Trudno powiedziec, ale wydaje mi sie, ze wiedza ze jest zywy. Bo zawsze jak wyciagam gady z terrarium to psy stoja przy mnie i sie ciesza. Najlepszy ubaw jest jak karmie Leona kiwi. Akegata ma wtedy oczy jak 5zl. i mu wyjada:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Trudno powiedziec, ale wydaje mi sie, ze wiedza ze jest zywy. Bo zawsze jak wyciagam gady z terrarium to psy stoja przy mnie i sie ciesza. Najlepszy ubaw jest jak karmie Leona kiwi. Akegata ma wtedy oczy jak 5zl. i mu wyjada:lol:[/QUOTE]
to muszą być piękne widoki!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wielkość akitki jest wprost proporcjonalna do ilości wolnego miejsca - Mandor na wycieraczce w samochodzie ;)

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/162/auto2tc8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5286/auto1ov5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ja tylko natury formalnej czy zapytałes się Izis czy możesz publikować PRYWATNĄ wiadomość od niej na forum????

równocześnie bardzo prosze o zakończenie tej dyskusji tutaj, bo nie każdy ma ochote czytać ciągłe naskakiwanie na innych, to jest Galeria akit w której mają być zdjęcia naszych pociech, a nie dyskusje, które nic nie wnoszą w temat.
Hodowle Izis znamy chyba wszyscy i każdy ma swoje wyrobione zdanie (jedni dobre inni nie), a takie posty napewno tego zdania nie zmienią. również mamy dostęp do internetu, a strona Izis jest ogólnoznana i łatwo jest sprawdzić ile ma psów, więc nie musisz nam tego pisać...
mam nadzieje, że to koniec tej dyskucji na forum publicznym[/quote]


O widzę kółko wzajemnej adoracji :shake: Jeszcze jedno napiszę - dla mnie najwazniejsze jest dobro psów tych kundelków i tych rasowych zwłaszcza rozmnazanych pod szyldem ZKwP. Bedę tepił wszystkie pseudohodowle niezaleznie od tego jaka rasą sie zajmują :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Osoba tak pisząca (nawet pseudoosoba) powinna zająć się w końcu psami tak naprawdę, choćby pomocą bezdomnym psiakom zamiast udawać wielkiego ich przyjaciela. Na dogomanii jest mnóstwo psiaków potrzebujących pomocy i Ci, którym naprawdę leży na sercu ich los tam właśnie działają a nie w wątku fotograficznym jakim jest galeria akit.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kostkowicz']O widzę kółko wzajemnej adoracji :shake: Jeszcze jedno napiszę - dla mnie najwazniejsze jest dobro psów tych kundelków i tych rasowych zwłaszcza rozmnazanych pod szyldem ZKwP. Bedę tepił wszystkie pseudohodowle niezaleznie od tego jaka rasą sie zajmują :angryy:[/quote]

A kimże ty jesteś Szanowny Panie kostkowicz, że śmiesz oceniać, a właściwie OCZERNIAĆ pracę i dorobek całego życia Izis? Trzeba mieć nie lada tupet i ZERO (dosłownie Z-E-R-O) kultury osobistej, aby wypowiadać się w temacie, o którym nie ma się bladego pojęcia. By pasję i ogromną wiedzę Izis podsumować w sposób w jaki ty to robisz.
Żenujące, że człowiek nie potrafiący uszanować pewnych zasad i norm komunikacji społecznej, dla którego PW staje się podstawą do snucia intryg na forum publicznym ŚMIE argumentować swoje wypowiedzi "walką w imię dobra zwierząt"
Po prostu D-N-O Szanowny Panie kostkowicz.........

Przepraszam za ten post w Waszej galerii dziewczyny, ale po prostu nie wytrzymałam

Link to comment
Share on other sites

Racja bardzo śmieszne zwłaszcza jak się pomyśli kto stoi za tymi wszystkimi autorami 1 postu (lub kilku monotematycznych) bo na pewno nikt komu leżałoby na sercu dobro zwierząt jakichkolwiek - wtedy działałby w innym wątku po prostu a nie tu.
Wszystkich rzekomo kochających akity i nie tylko zapraszam do pomocy w dziale akity w potrzebie albo w dziale adopcje innych psiakow (jest ich tu mnóstwo i każdy bardzo potrzebuje nie tylko domu ale i wsparcia często) .
-------------

A[COLOR=Black] tu [/COLOR][COLOR=Blue][COLOR=Black]powrót do tematu Galerii Akit:
[/COLOR][B]Akita u Izis[/B] FCI[B] DAITARO
[/B][COLOR=Black]Szczęśliwy bo ma swój domek i wspaniałych Państwa[/COLOR][/COLOR][IMG]http://www.akita.pl/szczeniaki/miot-d/daitaro/daitaro-drzewo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...