Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

moj rok akademicki jak widac zapowiada się baaardzo ciekawie :roll::roll:

a teraz odrobinke akitowo..
mój niedźwiadek zmęczony po całonocnym pilnowania dwóch pieskich kolegów i wystawie w Zabrzu
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4966/dsc06229pk7.jpg[/IMG]

moze zajme se w końcu zdjeciami z wystawy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga i KINGYO']DARIA, obawiam się, że to nie jest nasza suka....[/quote]
łaaaaaaaaaaa ale gafa..:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

fakt nie byłam pewna czy to Kingyo i po kocykach szukałam na zdjęciach, ale i ten sposób jak widać zawiódł:oops::oops::oops:

to co to jest za Halniaczek??????????:roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']łaaaaaaaaaaa ale gafa..:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

fakt nie byłam pewna czy to Kingyo i po kocykach szukałam na zdjęciach, ale i ten sposób jak widać zawiódł:oops::oops::oops:

to co to jest za Halniaczek??????????:roll::roll::roll::roll:[/quote]

nie jestem pewna ale wydaje mi się, że jest to suka ze szczeniąt i ta która wygrała klasę. Ale pewności nie mam . Wnioskuję po kocyku i po nogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i KINGYO']nie jestem pewna ale wydaje mi się, że jest to suka ze szczeniąt i ta która wygrała klasę. Ale pewności nie mam . Wnioskuję po kocyku i po nogach.[/QUOTE]

wygrała U'KOJIN, której właścicielem jest Jola i jak szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby to była ta suczka:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']wygrała U'KOJIN, której właścicielem jest Jola i jak szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby to była ta suczka:roll::roll:[/quote]
to teraz ja się pomyliłam. Ale chodzi mi o suczkę KIREI, której właścicielką jest Asia z Bielska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']no to mała zgadywanka ;)

kto to?co to? i ile tego? ;)
a tak konkretniej ile jest małych akitek i co to za duża akitka? :lol::lol:
[IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1782/maezo3.jpg[/IMG][/quote]

Oj Daria, a to nie jest przypadkiem Wasza czyli "ANATOWA" młodsza siostra z siostrzeńcami i siostrzenicami ??? :):):)




pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aville']Ja widzę 8 maluchów :)[/QUOTE]

[quote name='kadziumia']Oj Daria, a to nie jest przypadkiem Wasza czyli "ANATOWA" młodsza siostra z siostrzeńcami i siostrzenicami ??? :):):)

[/QUOTE]

[quote name='Asiunia02']To moze byc tylko BU :)

[/QUOTE]

poprawne odpowiedzi :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']

no właśnie jak Wam sie podoba taki system nauczania???:roll:[/quote]

Super ;-)
Pewnie kiedy już zapomnisz wszystkie tematy wykładów razem z ich wykładowcami tego jednego będziesz nadal pamiętać ;-)
hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']I czy to prawda , że trzymasz swoje psy w klatkach bo coś takiego gdzieś znalazłam ? [/quote]
Witaj, Inu.
Jeśli chodzi o klatki, to jest to jedna z powszechnych metod "przechowywania";):) psa w domu, zwłaszcza pod nieobecność opiekuna czy kiedy np. w domu jest zamieszanie.
Poczytaj [URL="http://opsach.blox.pl/2006/05/KLATKA.html"][B]tutaj[/B][/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/poradnik/kennelklatka.html"][B]tutaj[/B][/URL] [URL="http://psy24.pl/art.php?art=1575"][B]tutaj[/B][/URL] itd... W wielu książkach traktujących o pozytywnym szkoleniu psa klatka jest proponowana jako miejsce bezpiecznego schronienia i odpoczynku psa i jest to zupełnie oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli szczenięta po Tace i RYUU bedą (Taka jeszcze szczeniąt nie miała, a RYUU owszem - nawet u mnie 5 slodkich klusek ma aktualnie) to będzie to podane na stronie. Na razie są to tylko plany a i to dopiero na przyszły rok. Nie będę gdybać jakie mogą być.

U mnie na szczeniaka zapisać trzeba się średnio 1-1,5 roku wcześniej tak naprawdę jeśli ktoś sobie coś konkretnego wymarzy - w dodatku jestem bardzo wybredna w wyborze nowego domku dla moich maluchów. Nigdy nikogo nie namawiam, a często wręcz przeciwnie. Od razu mówię, że drogo i że gdzie indziej można kupić tańsze. Szczeniaki mam niezbyt często bo średnio 1 miot na pół roku. KONIEC.

Link to comment
Share on other sites

No to sprawa się rozwiązała. Bez urazy ale ja nie sprzedaję do kojców czy bud. Moje szczeniaki mają mieszkać z człowiekiem.
Więc popytaj w innych hodowlach proszę tam i taniej jest i od ręki. Podaż akit w Polsce jest duża i na pewno wybierzesz coś dla siebie jak się już zdecydujesz...

Link to comment
Share on other sites

To może pomyśl nad sprowadzeniem czegoś fajnego z zagranicy.
Zresztą po [B]takiej deklaracji
[/B][quote]będe gotowa zapłacić naprawdę dużo za szczeniaka.[/quote]to pewnie hodowcy sami zaraz zaczną atakować Cię na priva
;-) i oferować Ci swoje przepiękne i wybitne maluchy po wybitnie utytułowanych rodzicach i przyszłe championy :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...