Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

<szok> nie wiedziałem że nie mozna stosować szelek! Wręcz myślałem że nawet lepiej niż obrożę. Ale jak idę na spacer to zawsze ma obrożę ale nie zaciskową -zwykłą parcianą. Szelki ma założone gdy jest przypięty do drzewka gdy jesteśmy na weekendzie w domku i nie może przebywać akurat z nami ... ?? ?? ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<szok> nie wiedziałem że nie mozna stosować szelek! Wręcz myślałem że nawet lepiej niż obrożę. Ale jak idę na spacer to zawsze ma obrożę ale nie zaciskową -zwykłą parcianą. Szelki ma założone gdy jest przypięty do drzewka gdy jesteśmy na weekendzie w domku i nie może przebywać akurat z nami ... ?? ?? ??

No niestety,prawda taka....szelki dla małolatów beee :evil: Dla psa,który już ma ukształtowany kościec ,prosze bardzo,niech ciąga,kiedy trzeba....ale szczeniak jest miękki,plastyczny,te jego kosteczki wygną sie nie tam gdzie trzeba....A obroża zaciskowa jest dobra,nie pozwala jeżeli pies ciągnie na różne hoopsztosy,pies nie szarpie,i ma wszystko tam ,gdzie ma mieć.Możesz spróbować zakładać mu halter,to też dobra rzecz,ale za jakieś 3 miesiące.....Jeżeli chcesz psa wystawiać,to proponuję parcianą obroże zaciskową,najlepiej z okrągłej linki....Ojjjjjjjjj,pisac tu duzo....masz ochotę,napisz na priva do mnie czy Agappe,wytłumaczymy.....

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

Hej. Za rada Darii pare fotek. Troche duze ale zmniejszac mi sie nie chcialo.

Zdjecie z Litwy

http://shogun-akita.w.interia.pl/WYSTAWY_pliki/Litwa1.jpg

A taki bylem jak sie zjawilem u Pana w domu

http://shogun-akita.w.interia.pl/galeria_pliki/shogunek-2m-0ce.jpg

Co do szelek to ja ich nigdy nie stosowalem. Wyprowadzalem Shoguna na zwyklej obrozy, ale jesli chcesz swojego psa pokazac na ringu to warto od czasu do czasu przyzwyczajac go ringowki.

Link to comment
Share on other sites

Matagi&Daria a jak wam sie podoba ODA synek Shoguna? Fajna bestia, nie?! :evil: Jak go wlasciciele dobrze potrenuja to moze troszke powalczyc na ringu.

Jedymy tera do Czestochowy.. razem z ODA- ktory tym razem bedzie wystawiany przez wlascicieli. Postaram sie sporzadzic dokumentacje zdjeciowa...

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze pytanko co to jest halter ?? :roll:

Nie wiem wlaśnie czy pisać na priva czy lepiej tu na forum? tak to zostanie dla następnych użytkowników... ??

Napisałam,żebyś napisał na priva ,ponieważ czasami jestem leniwa i nie chce mi sie dużo pisać....a na priva podałbys mi nr.telefonu,ja oddzwonię,wyjaśnie i super i nie musze pisać,wole gadać :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Matagi&Daria a jak wam sie podoba ODA synek Shoguna? Fajna bestia, nie?! :evil: Jak go wlasciciele dobrze potrenuja to moze troszke powalczyc na ringu.

Jedymy tera do Czestochowy.. razem z ODA- ktory tym razem bedzie wystawiany przez wlascicieli. Postaram sie sporzadzic dokumentacje zdjeciowa...

Jak by to napisać..... :wink: ODA bardziej podoba mi sie od tatusia :P :P :P A zdjęcia rób,bardzo prosimy :P

Link to comment
Share on other sites

Hej. Za rada Darii pare fotek. Troche duze ale zmniejszac mi sie nie chcialo.

A jednak na przyszłość proszę, aby Ci się chciało. :roll: Inaczej będą na forum w formie linków.

Dotyczy to wszystkich wstawiających za duże zdjęcia. 8) A w tym topiku w szczególności Agappe 8) :wink:

Poczytajcie Regulamin. :D

Link to comment
Share on other sites

o jaaa! Extra! aahahahahaha! Braciszek! ciekawe jakby na siebie zareagowało rodzeństwo. Na wystawie we Wroclawiu biały brat Edo i Washi chiał pogryźć się moim wychowankiem :-?

A kogo to jest psiaczek?? ile teraz waży ??

Znając akity na dzień dobry pranie między nimi byłoby,że ehhhhhhhhh,później braciszkowie by się zapewne dogadali :P ,ktoryś musi być ważniejszy.... :wink:

A Washi mieszka w Trójmieście,nie wiem ile waży,ale gdy jego właściciele się odezwą,zapytam o "szczegóły",zapewne niedługo dostanę nowa porcję fotek... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niezły maluch! :D Coraz bardziej podobają mi się Akity! :P

Marta a charakterek ich też Ci sie podoba? :)

Kocham oglądać akitowe zdjęcia :)

christoph

zdjęcia b fajne:) w szczególnośći to pierwsze i to co masz w podpisie :p

jak tam bushi i dzieci?? Ciągle ich tak nie lubi??

Izis

zdjęcia szczeniaczków fajne (już na dawno widziałam kilka na stronie :). Piesek mi się bardziej podoba (z umaszczenia)

Link to comment
Share on other sites

Izis

zdjęcia szczeniaczków fajne (już na dawno widziałam kilka na stronie :). Piesek mi się bardziej podoba (z umaszczenia)

Oj z umaszczenia to oboje sa cudni. A jeszcze zjasnieja :-)

Mam juz zapytania o szczeniaki z tego samego skojarzenia ;-)

Bo takie jasne blekitne pregusy to sie ludziom podobaja (mi tez) nie to co ciemne, ktore wygladaja troche ponuro...

Link to comment
Share on other sites

A macie może zdjęcia białych i pręgowanych akit??

Nie wiem czy umaszczenie "pręgowane" tak sie fachowo nazywa, ale tak jak białe strasznie mi się podoba, dlatego bardzo proszę o zdjęcia :lol:

Na ile często w miotach zdarzają się te umaszczenia? Chyba żadko, bo mało jest takich akit, -przynajmniej na polskich wystawach :roll:

Link to comment
Share on other sites

A macie może zdjęcia białych i pręgowanych akit??

Nie wiem czy umaszczenie "pręgowane" tak sie fachowo nazywa, ale tak jak białe strasznie mi się podoba, dlatego bardzo proszę o zdjęcia :lol:

Na ile często w miotach zdarzają się te umaszczenia? Chyba żadko, bo mało jest takich akit, -przynajmniej na polskich wystawach :roll:

Takie jasne pregowane zdarzaja sie baardzo rzadko. Dlatego ich nie widać. Jestem baardzo szcześliwa, że wyszly mi takie sliczne kolorki. Po cichu liczylam na to krzyzujac wlasnie ta pare (nie bez powodu taka wycieczka za granice i to z przezyciami) ale nie myslalam, ze az tyle bedzie jasnych. Po prostu super. Pewnie jeszcze powtorze to skojarzenie.

Ale ten sam pies z inna ruda suka dal juz ciemne.

No wiec wszystko zalezy od dobrego doboru pary :-)

Czasem sie udaje, a czasem nie. Człowiek strzela... a i tak Pan Bóg kule nosi...

Link to comment
Share on other sites

A macie może zdjęcia białych i pręgowanych akit??

Nie wiem czy umaszczenie "pręgowane" tak sie fachowo nazywa, ale tak jak białe strasznie mi się podoba, dlatego bardzo proszę o zdjęcia :lol:

Na ile często w miotach zdarzają się te umaszczenia? Chyba żadko, bo mało jest takich akit, -przynajmniej na polskich wystawach :roll:

Z białych akitek to mam zdjęcia koleżanki mojej Anaty (AKŁA Porażynianka)

akla1.jpg

akla1.jpg

u mnie na osiedlu jeszcze dwie białe suki biegają obie nie mają skończonego nawet roku

Co do pręgusów to ewentualnie zdjęcia z Legionowa

pp.JPG

pp2.JPG

pp3.JPG

http://www.republika.pl/akitaken/tanoshimi.JPG

http://www.republika.pl/akitaken/sm.JPG

inazuma5.JPG

inazuma6.JPG

najmniej na wystawach pojawia się białasów. Po Polskich ringach biega kilka pręgowanych psów (chyba ok 5), jedna pręgowana suczka, kilka białych suczek (ale one są wystawiane zaledwie kilka razy)i praktycznie zadnego białego psa (jeszcze rok czy dwa lata temu jakieś białe psiaki sie pojawiały, teraz brak). Ilość pręgusów pewnie się zwiększy chociażby poprzez szczeniaki Izis, a z białymi pewnie pozostanie stara bida.

a ten biały pies wciąż czeka na właściciela

cziru4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...