Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

Agappe zdjęcia są śliczne psiaczki rewelacyjne. Forrest ma piękne umarszczenie. Razem z Anata pięknie sie prezętują. Anata ślicznie wygląda w czerwonej chusteczce, chciałabym ją zobaczyć w niebieskiej z Dogomani :wink:

na razie tylko 5

Czekam na resztę :wink:

P.S

Jesteś kochana. dziękuję za poświęcenie czasu i wstawienie tutaj zdjątek :buzi: Bardzo mi się podobają.

Pozdrawiam Agata

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrze,ze nie tylko ja ządna pochwał... :roll: chwaliłam wczoraj na ucho ,co prawda,pochwale dzisiaj na forum :P ANATA sie zmienia,dorosleje ,rozrasta i...PIĘKNIEJE :P ,laska zniej...a jeszcze w towarzystwie Forresta,który tylko przymyka oczy/on wie co dobre/ :wink: :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

A u mnie nie pada :P :P :P upał jak diabli...teraz jest 23 stopnie ....aparacik moj pozyczony został,ale znalazłam jeszcze coś:

_307360_n.jpg

OJOSAN Matagiinu PL

_307362_n.jpg

panienka z okienka...

_307364_n.jpg

Ziuta /made in schronisko/ i kawałek ciotki /nieostrzyżonej/IRY

_307365_n.jpg

czarna mamba czyli Ziuta /3/4 afgana i nn/

Link to comment
Share on other sites

Ojo zawsze taka czysta,zdjecie było robione prawie 2 tyg,po wystawie/wtedy było pranie/,a gania po podwórku i tarza sie dowoli... :lol: ale jak akita jest żywiona ,takie ma fiutro :lol: ,akity wyglądaja na brudne wtedy,kiedy zamierzaja zmienić sukienke na inną...kiedy sa szarawe,i jakby przybrudzone to albo cieczka za chwile,albo zmiana garderoby...Ojo pod wzgledem czystości jest ..hm...nienormalna,uczy porządku wszystkich w domu,jak coś sie gdzięs wala,ona za chwile wywlecze to na środek i usiłuje zakopywać,swoje kupy też zakopuje....nosem :lol: Okiemu zas poleruje uszy wewnatrz,ale wdziecznosci z jego strony nie widać :wink: ,przecież to chłop :lol:

A babki akitki sa ciekawskie :jedna przez okienko,druga przez balkonik,moze jest tam cos do posprzatania.... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

w przypadku mojej bardziej czy jest tam coś do zjedzenia :)

Anata ma manie lizania swojego posłania i rankeim i wieczorami lizaniem wszystkich swoich kończynek i intymnych miejsc. Prawdziwa kobieta. Ale tak białego futra to ona chwilowo nie ma, powiem wiecej jak sie ją macnie to widać pod spodem ciemną skórą w ciemny podszerstek

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak Justynko!!! :P Właśnie pogrzebałam w komputerze i znalazłam trochę zdjeć moich szczeniakow :

_309099_n.jpg

czterotygodniowe akity

_309100_n.jpg

czterotygodniowa Ojosan

_309101_n.jpg

Ojosan ma już 5 tygodni

_309102_n.jpg

Osoroshii - 6 tygodni

_309103_n.jpg

fruwająca Orora

_309104_n.jpg

zamyślona Ohisama

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Nice,podobieństwo maluchów duże :lol: :P

Aga chce więcej zdjęć :P ,bardzo proszę,stare,ale jare.. :wink: :wink:

_312600_n.jpg

Sake na plaży

_312601_n.jpg

Sake znużona słońcem....

_312602_n.jpg

wspomnienia Sake z wakacji...

_312605_n.jpg

pierwsze chwile Tosziego w naszym domu...

_312606_n.jpg

Akira i Rengoku po ślubie...

_312607_n.jpg

Sake na I Podlaskich Zawodach PT

_312608_n.jpg

Sake i Toszi

_312609_n.jpg

Franek /papuga żako/ niania..

_312610_n.jpg

na szczeniaki trzeba mieć oko...

_312611_n.jpg

dziesięciodniowe makity

_312612_n.jpg

Uśmiech szczęścia Akiry...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...