Jump to content
Dogomania

mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze..nie mam dobrych wiadomosci:-(:-(Marta go nie wezmie...przynajmniej wiem to dzis i musimy szukac mu domku u kogo innego..tak mi przykro ale nie mozna nikogo zmusic
jestem pewna ze on szybciutko domek znajdzie
wyjezdzam na tydzien jutro lub w sobote a jak wroce to zareklamuje go dalej i jestem pewna ze domek bedzie mial wkrotce!!!trzeba byc dobrej mysli
a on ma juz ogloszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']A nowy Pańcio lub Pańcia chodzić dumny jak paw!!!:lol:[/quote]

Nie wiem czemu ale jakoś mi ulżyło....:eviltong:....miałam cały czas obawy co do mieszkanka małego w bloku gdyż Lolek od małego chowany na zewnatrz i mógłby sie czuc fatalnie zamkniety sam bez mozliwości wyjscia. Bo zrozumiałam Panca że Twoja kolezanka ma dość absorbujacą prace i dużo czasu spędza poza domem ...:roll: Ogłaszajmy go dalej i szukajmy domku bodaj z najmniejszym ogródkiem ale żeby był......bo myślę że wtedy Lolek byłby najszczesliwszy...:lol:
Oczywiscie jak sie cos fajnego w bloku znajdzie to nie pogardzimy....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Nie wiem czemu ale jakoś mi ulżyło....:eviltong:....miałam cały czas obawy co do mieszkanka małego w bloku gdyż Lolek od małego chowany na zewnatrz i mógłby sie czuc fatalnie zamkniety sam bez mozliwości wyjscia. Bo zrozumiałam Panca że Twoja kolezanka ma dość absorbujacą prace i dużo czasu spędza poza domem ...:roll: Ogłaszajmy go dalej i szukajmy domku bodaj z najmniejszym ogródkiem ale żeby był......bo myślę że wtedy Lolek byłby najszczesliwszy...:lol:
Oczywiscie jak sie cos fajnego w bloku znajdzie to nie pogardzimy....:eviltong:[/quote]
Gdyby znalazła sie osoba która miałaby dla niego czas to i blok byłby OK?

Link to comment
Share on other sites

Kochani on mi przypomina mojego kochanego Elanka,który odszedł w wieku 11 lat za różowy most.Ja krótko po jego odejściu wzięłam z gorzowskiego schronu poprostu najbiedniejszego, pieska .Widząc jednak jego wiem ,że znajdzie też u nas miejsce .To jest trochę namiastki po stracie. Elanka.:glaszcze::glaszcze:Proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wioletat']Kochani on mi przypomina mojego kochanego Elanka,który odszedł w wieku 11 lat za różowy most.Ja krótko po jego odejściu wzięłam z gorzowskiego schronu poprostu najbiedniejszego, pieska .Widząc jednak jego wiem ,że znajdzie też u nas miejsce .To jest trochę namiastki po stracie. Elanka.:glaszcze::glaszcze:Proszę o kontakt.[/quote]


Neczuniu!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dzialaj!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...