Jump to content
Dogomania

Seterki Penny& Nadia


Impresja&Simarilion

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4715/p3011043.jpg[/IMG]w niedzielę byłysmy z penelopą na wystawie Championów w Lesznie. W mocnej stawce pięciu suk Penny zdobyła 3 lokatę. Pezentowant przeze mnie Lleyton of Meadow's Brook zdobył BOB został finalistą grupy i wszedł do finałowej ósemi BIS.[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1282/p3011069.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Wielkie brawa :) To bardzo duzy sukces w takiej stawce (szczególnie, ze Penelopa byla chyba najmlodsza?) No i widzialam zdjecia :loveu: alez ona ma futra, a moje strasznie wyłysiały przez zime :shake:

Do zobaczenia w Katowicach ;)[/quote]

Przez jakiś czas też było kiepsko z futrem ale teraz ładnie rośnie. Za to Nadi jest kompletnie łysa :P nie wiem co ja mam z nią zrobi, chyba schowam do szafy na pół roku :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']Przez jakiś czas też było kiepsko z futrem ale teraz ładnie rośnie. Za to Nadi jest kompletnie łysa :P nie wiem co ja mam z nią zrobi, chyba schowam do szafy na pół roku :P[/quote]

no to jak kompletnie łysa to możesz, gorzej jakby było futro to by mole mogly zjeść :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Impresja']W piątek obie moje panny świetnie się spisały. Nadi zdobyła pierwszą lokatę i Zwycieztwo młodzieży a Penny pierwszą lokatę CWC oraz res. CACIB. Zdjcia będą w tym tygodniu :P[/quote]
Nic dziwnego ślicznie się prezentowały, jeszcze raz gratuluje :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...