Jump to content
Dogomania

Seterki Penny& Nadia


Impresja&Simarilion

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Impresja']W weekend byłyśmy na podwójnej wystawie w Erfurcie. W pierwszy dzień na krajówce Nadi zdobyła Zw. Mł i zakończyła Młodziezowy championat Niemiec jako druga po Penny seterka angielska w Polsce. Penny zdobyła tytuł najlepszej dorosłej suki w rasie.
[/quote]

Jej...GRATULACJE!!! :multi:

[B]Impresjo [/B]a jak Ty wystawiałaś dwa psy na raz...? Bo ja się zastanawiam, jakby to taki trick zastosować? No bo, zakładając hipotetycznie, oba psy wystawiane przez tą sama osobę mogę być wywołane do porównania..i wtedy jak te psy jedna osoba ma zaprezentować?

Zaznaczę może... pytam, bo nie mam zielonego pojęcia.

No i oczywiście CUDNE SETERKI!
Ale Ty musisz być dumna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']W takich wypadkach moja mama wystawia Nadi i nie ma problemu. Jutro Szczecin, musimy wyjechać o 4 rano :P będziecie?[/quote]

Hmm...a to nie ma konieczności wcześniejszego zgłoszenia wystawiającego? Nikt się nie przyczepi jak w trakcie wystawiający psa sie zmieni? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Nieee nic sie nie zglasza wczesniej,a zreszta nikt sie nie zmienia w czasie wystawiania po prostu dwie osoby wchodza na ring:lol:
Przepraszam Cie bardzo wlascicielka tej galerii ze sie wpycham,ale lubie od razu wyjasnic innym,jeszcze raz Cie przepraszam:lol:[/quote]

Dokładnie tak jest, u mnie jest ciekawie, bo wystawia ja jako mój tata:evil_lol:

GRATULUJĘ TAKICH WIELKICH SUKCESÓW!!!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie zapmniałyśmy o szczecinie! Nadi zdobyła Zw. Mł i tym samym skończyła młodzieżomy championet polski. Jestem z niej strasznie dumna. Teraz już obie moje dziewczynki mają podwójne ch młodzieźy polki i niemiec! Penny zobyła swoje kolejne CWC. W tej chwili psice są na wakacja a ja sziedze w domu, więc zdjęcia nowe będą po ich powrocie. A na razie trochę strszych:
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/31/dscf6624.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To ja mam dość głupie pytanie:
Ty w sweterach siedzisz, to może znasz seterkę z Zambrowa, Champion Polski, suczka trikolor, lat 6:evil_lol:?
Wiem, nie wiele informacji, ale może kojarzysz? :diabloti:
Była w Krakowie na pewno i jakieś miejsce zajęła, ale moja mama oczywiście zapomniała jakie xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']o, dzięki:loveu:
Chciałam wiedzieć jak nazywa się jedyna Championka z Zambrowa:evil_lol:[/quote]

Nie nie :lol: Jasmine z Balickiego Parku mieszka w Krakowie :lol: A chodzi o inny miot, Noma to inaczej Hiacynta Bouquet z Balickiego Parku :razz:
Pozdrawiam
A Nadie i Penny przepraszam za offa :razz:Miłego wczasowania dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć Wam :loveu:

Pierwszy raz witam się w galerii..
Uwielbiam seterki - w szczególności angielskie...:evil_lol:
Chociaż moja sucz jest po mamie w typie seterki irlandzkiej :eviltong:

Chciałabym publicznie ogłosic iż

[CENTER][SIZE=4]ZAKOCHAŁAM SIĘ W PENNY I NADII :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE] [/CENTER]
[LEFT]Suczki są cudowne, co jak widac doceniam nie tylko ja, ale i sędziowie na wystawach. Naprawdę przeurocze psiny :loveu:
Na pewno bedziemy zaglądac ;)

Pozdrawiamy
[COLOR=cyan]A jeśli znajdziesz czas i ochotę to zapraszamy do siebie ;)[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...