Jump to content
Dogomania

Nestor Notabilis - NOWOŚCI


NESTOR.NOTABILIS

Recommended Posts

[quote name='Bluebell']Kiruni się nawet nie muszę pytać czy chciałaby poznać rodzeństwo - tylko nie wiem czy Poisonkowi spodoba się upierdliwa siostrzyczka :evil_lol:
[/QUOTE]
Zapewniam Cię, że Poisonowi spodoba/spodobałaby się siostrzyczka - im bardziej upierdliwa tym lepsza. Poison uwielbia damy, szczególnie młode i szalone:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']Zapewniam Cię, że Poisonowi spodoba/spodobałaby się siostrzyczka - im bardziej upierdliwa tym lepsza. Poison uwielbia damy, szczególnie młode i szalone:)[/QUOTE]

już się nie możemy doczekać!!!


dziewczyny powodzenia jutro - trzymam kciuki za wasze psiaczki!!!!:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

My już się meldujemy!
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM WYGRANYM !!!

Imprezę można uznać za bardzo udaną.
Psiaki dzielnie znosiły niewygody wystawy na hali.
Naszą stawkę wygrał śliczny Leoś ( świetnie zresztą wystawiany).
Iwan drugi, Poison trzeci.

Do tej pory wydawało mi się,że Poison i Iawn są bardzo podobne.
Ale to złudzenie- Poison jest duzo masywniejszy, bardziej męski.
Piękny poprostu.

Tango to naprawde mała dama.Niedotykalska, drobniutka jeszcze- kobitka pełną gębą.
Ale wystawiała sie bardzo fajnie, bez większego stresu.
Największy luzak to jednak Pako- temu ogon ciągle latał na wszystkie strony. Przyjaciel całego świata.
Ogólnie było sympatycznie i gdyby nie potworny ból głowy pewnie byłabym bardziej zadowolona.
Iwan chyba to polubił, postaramy się częściej zapewniać mu takie rozrywki.

Żałujcie,że Was nie było.
Zdjęć nie mam, aparat odmówił posłuszeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko co pisała Kropka prawdą jest:)
Dzieciaki dobrze się bawiły, choć mój Poison przechodził samego siebie - baardzo chciał się bawić, obwąchiwać każdego psa - także na ringu;)
Nieźle to musiało wyglądać:):eviltong: Ale co tam..
Wystawę, a przede wszystkim nasze spotkanie zaliczamy do udanych:)
Zdjęcia posiadam ja, ale dopiero jutro wkleję coś na forum!! Także wybaczcie, ale proszę wszystkich o cierpliwość!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77']Miny mamy takie, [B]jakbyśmy byli[/B] po pogrzebie lub [B]na wielkim kacu...[/B][/QUOTE]

Ahahahahaha..... Oj tam, od razu na wielkim kacu :cool3: zmęczeni byliśmy ;) :cool3:



[B]My też już, a właściwie dopiero w domu. :grab:[/B]

Super, strasznie się cieszę, że dałam się namówić na ten wyjazd.
Dzięki Kochani za fantastyczne spotkanie!

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, nasze psiaki bawiły się świetnie - zero stresu. Widać, że sprawiało im to frajdę mimo, że nie poszalały pod względem tytułów :lol:.

Pakuś taaak - luzak na całego. Dzisiaj przeszedł samego siebie. Zachowywał się tak, jakby rozpierała go ojcowska duma i chciał pokazać całemu światu, że to jego dzieciaki. A dzieciakom : jak należy się zachowywać i z jakim nastawieniem należy podchodzić do wystaw, czyli : "luuuuzik, Kochani, luzik. Grunt to mieć zdrowe podejście z dystansem i umiarem". Przecież zawsze powtarzam, że to mój VOLCANO z lekką nutą ADHD :D

No i ogromnie się cieszę z zachowania Tango, gdyż mimo, iż była to dopiero jej druga wystawa to zachowywała się jak "weteran ringowy". Zachowywała się naprawdę super i widzę, że mamy wielką przyszłość przed sobą. Wspaniale ze mną współpracuje w ringu mimo, że nie trenujemy "wystawiania" i póki co nie ma jeszcze obycia ringowego. Widzę, że sprawia jej to wielką frajdę. Mam wręcz wrażenie, że jest z siebie dumna jak widzi, że ja się cieszę.

Fajny wyjazd.

Tymczasem idę odsypiać, bom dziwnie zmęczona ..... ;) :razz:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim,
żałuję , że nie było nas i nie miałam okazji osobiście poznać i Właścicieli i piesków:placz:.
Pakuś to naprawdę ma powód do dumy za wspaniałe potomstwo. Z utęsknieniem czekam na szczeniaczka po supertatusiu. Panią Magdę to podziwiam, sama z dwoma psami na wystawie, no no Pani to ma charakter.
Pokażcie jeszcze jakieś zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77'][B]Nestor[/B]- to zeszło Ci sie z powrotem..
My dojechaliśmy przed 18.
Telefon prywatny dopiero dziś wygrzebałam z bagażu- przepraszam,że nie odebrałam, ale poprostu go nie słyszałam.
A nie dałam Ci nr na służbówkę.. głupia baba..[/QUOTE]

No zeszło, zeszło. Byłam uzależniona od koleżanki, która oglądała konkurencje finałowe. Wszystkie. :evil_lol: Ale lepsze to niż jazda pociągiem po 2 w nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda megi']Gratuluję wszystkim,
żałuję , że nie było nas i nie miałam okazji osobiście poznać i Właścicieli i piesków:placz:.
Pakuś to naprawdę ma powód do dumy za wspaniałe potomstwo. Z utęsknieniem czekam na szczeniaczka po supertatusiu. [/QUOTE]

Żałuj Ruda - naprawdę masz czego :eviltong:. Do Poznania jechałam m. in. specjalnie dla Ciebie:mad:. Ale jeszcze nie jedno spotkanie przed nami :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda megi'] Panią Magdę to podziwiam, sama z dwoma psami na wystawie, no no Pani to ma charakter.
Pokażcie jeszcze jakieś zdjęcia.[/QUOTE]


Bez przesady, nie jest tak źle. Moje psy są bardzo grzeczne i nie mam z nimi większych problemów.

Do Poznania z konieczności jechałam pociągiem więc to nas zmęczyło najbardziej. Brrrr..... Ale powrót mieliśmy komfortowy, gdyż wracałam z koleżanką. No, a że zeszło nam trochę to trudno. Nie spieszyłyśmy się zbytnio.

What May ma jeszcze kilka zdjęć. Na pewno wstawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariola12144']Póki co , cieszmy się tym zdjęciem . BARDZO FAJNE !!!
Gratuluję uczestnikom.[/QUOTE]

Kto jest kto? Bo poznaje tylko liderke grupy:P
Fajne pregusy, moglibyscie wstawic wiecej fotek, ale to nie,bo i po co!Lepiej sie sprzeczac niz wstawiac fotki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...