Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']Dnia dzisiejszego zstalam (na razie nieoficjalnie) lekarzem weterynarii!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool::cunao::B-fly::B-fly::B-fly:[/quote]


[LEFT][B]saJo,[/B]
[COLOR=navy][B]GRATULACJE[/B] :klacz: :beerchug: :cool2: [/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JanuszPLSzczecin'][B]Przyłączam się do grona owczarkarzy,niestety bez psa bo umarł 05.04.2007 ale jestem w trakcie poszukiwań szczeniaka.Prawdopodobnie długowłosy,może z hodowli "Arkadia" albo innej,jeszcze dokładnie nie wiem ale szukam i pozdrawiam wszystkich przyjaciół ONków!!![/B][/quote]witam serdecznie.:p

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzieki :) Jestem o tyle szczesliwa, ze od momentu kiedy w styczniu wrocilam na zajecia po zapaleniu pluc, siedzialam non stop w ksiazkach i po prostu ledwo juz wyrabialam. 3,5 miesieczna sesja, to po prostu harcore. Moi znajomi z roku byli juz po pierwszych egzaminach, a ja dopiero konczylam zaliczac semestr. Niestety w tym roku prysly marzenia o doktoracie z mojej ukochanej neurologii :( Mam nadzieje, ze nadrobie to w przyszlym roku, chociaz sa na to coraz mniejsze szanse :(

Link to comment
Share on other sites

kochani pomocy, mam owczarka sunie ma 4 lata i jest okropna:angryy: jakieś 3 lata temu rozmawiałam z córką a Nuśka się na nią rzuciła to była taka furia że nie mogłam jej opanować córka była cała w krwiakach od tego czasu Nuśka zamieszkała na ogrodzie, mają wydzielony teren razem z Maro jest to duży teren a za bude służy im dość spore pomieszczenie, Nusia zawsze dokuczała Marowi a ten traktował ją chyba jak wredną pannice i nie reagował ale np. kiedy pływają Nuka włazi na niego i go podtapia kiedy ide na spacer to go gryzie po łapkach i uszach, Maro jest już stary i w dodatku chory na chore biodro i uszy od jakiegoś czasu Nuśka szarpie go po uszach i złośliwie chyba szarpie za tą chorą nogę tak że Maro po czymś takim już dalej nie idzie trzeba go nieść, rozwiązaniem jest że chodzą osobno ale mieszkają razem a ja już musze pilnować żeby Maro zjadł bo ona mu wyjada a swoje zostawia na potem do budy też go nie wpuszcza mają drugą budę taką normalną ale z tamtąd też go wygania, ktoś mi ostatnio powiedział że owczarki mają jakąś grupę która eliminuje słabszych, nie mam pojęcia czy to prawda ale co robić , ona jest cudowna i taka grzeczna i kochana tylko wredna mocno może macie jakieś doświadczenie z takimi wredotami:shake:

Link to comment
Share on other sites

tylko nie sluchaj rad ulicznych i podworkowych treserow:shake: .
info;czy to onka z papierami?jak byla prowadzona do tej pory?jak z nia pracujecie?ile ma ruchu i treningu dziennie?poza tym pies nie umie byc wredny;) .zeby byc wrednym trzeba przemyslenia,analizy sytuacji,jest to "przywilej"ludzki.pies zachowuje sie po psiemu.jesli bawi sie kontaktowo z drugim,starym psem,chorym to sie nudzi.co ma ze soba zrobic?dlatego potrzebne jest info o tym ile dziennie pies ma treningu[cwiczak-trening kondycyjny np.rower].mi to wyglada na mooocno znudzonego onka.

Link to comment
Share on other sites

jeju już jestem szczęśliwa, ona jest cudna i taka obronna dla mnie , Nuśka nie ma papierów jej matka też nie tylko ojciec, wychodze z nią codziennie na spacery jej boks to taka mała działka nie wiem ile ma metrów ale ludzie mają takie działeczki, w sumie nie wiem czy była wychowywana wszyscy mówią że jest rozpieszczona tylko że bicie to nie wchodzi w gre bo mi się takie coś nie podoba, ona bez tej dyscypliny bardzo się słucha odwołam ją od zabawy z innymi psami , na spacerze biegnie i po chwili wraca sprawdzać czy się nic ze mną nie dzieje, nie oddaje tylko piłki:roll: i nie umiem jej tego nauczyć umie siadać i podaje łapki do wytarcia jak idzie do domu no ogólnie jest taka fajna i na kolana lubi wchodzić a jak idę po nią do boksu to wskakuje na ręce i potem łapkami trzyma mnie żebym nie wychodziła, ale powiem wam że potrafi być cudowna, wzięłam Jaskierka ze schronu bardzo chorego miał mieć amputowaną łapkę ale ten guz to był rak i niestety nie mogłam mu dużo pomóc, bardzo bałam się jak zareaguje Nuka a ona go pilnowała lizała i nie pozwalała nikomu podejść a kiedy odszedł za TM szukała go po całym domu i ogrodzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Dnia dzisiejszego zstalam (na razie nieoficjalnie) lekarzem weterynarii!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool::cunao::B-fly::B-fly::B-fly:[/quote]
Gratulacje :Rose: :klacz::klacz::laola:Jestesmy pełni uznania i pijemy twoje zdrówko :drink1: hehehe udanych diagnoz i 7 zmysłu pani mgr. weterynarii :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']z okazji kortowiady mamy odwołane wszystkie psie zajęcia... :cool3: :evil_lol: :diabloti:[/quote]

W poniedzialek zrobie wreszcie dokladny grafik na caly tydzien i wreszcie bedzie lad i pozadek.
Wczoraj tak zmoklam, ze nie zdarzylam sie spic tak jak bylo to w planach :placz: Dzis proba nr dwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...