Jump to content
Dogomania

Mam stracha przed wystawą


elza

Recommended Posts

amster

Czy w jakiś specjalny sposób przygotowujesz szatę?

Ponoć niektóży tu podcinają tam przycinają, tam lakierują itp, itd. No nie wiem... :-?

Tilia

Dzieki za wsparcie... :modla:

nie puszczaj kciuków w niedzielę 18 ...proszę... :wink:

Link to comment
Share on other sites

ja wiem, czy w jakiś specjalny...

nigdzie nie podcinam, jeżeli już to czasem wytnę jakiś skołtuniony włos. No i oczywiście kąpię. Czasem nawet na trzy dni przed samą wystawą. Po kapieli odżywka, rozczesywanie. nie suszę, bo nie mam możliwości. musi wyschnąć samo. Przed samym ringiem też czeszę, ale to chyba jasne.

W kapieli też zajrzę do pazurów i ewentualnie przytnę. Nie używam żadnych lakierów. Obecnie nie mam, ale dobry jest suchy szampon, szczególnie przy niepogodzie. Już na miejscu, żeby łapy wyczyścić jak się zabrudzą. Ot i cała filozofia.

Link to comment
Share on other sites

Elzo i byle tak dalej :lol:

Zreszta pamietaj,ze jak bedzie zle to swiat sie nie zawali (chociaz moze Ci sie tak wydawac,bo mnie sie akurat tak wydawalo :lol: ),a na kolejnej,bez nerwow bedzie lepiej 8)

BTW.a gdzie wystepujecie ? Trzymam kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elza dzięki! Jak będziesz miała chwilę czasu, to napisz co tam się działo w innych rasach, skoro dopisało towarzystwo międzynarodowe, to musiało być ciekawie :) A jakie masz wrazenia z wystawy, podobało się? Może masz jakieś wskazówki dla tych, co to debiut mają jeszcze przed sobą :), myślę że każda infrmacja jest dla nich ważna :) A o taakim debiucie to chyba wszyscy marzą :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...