Jump to content
Dogomania

Owczarek niemiecki REX - ledwo stoi na łapach - MA DOM!


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i do gory....
wiem cos czy rolnikowi sie oberwalo za to. :mad:

wszyscy mowicie ze to bedzie piekny pies. To jest piekny pies! tylko strasznie przez zycie i czlowieka poszkodowany i zaniedbany.
Bardzo bym chcial zeby szybko ktos sie znalazl. Szkoda strasznie psiny.

jakie ostatnie newsy o Rex'ie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucas']

wszyscy mowicie ze to bedzie piekny pies. To jest piekny pies! [/quote]

:loveu:

:loveu:

:loveu:

dokładnie tak samo uważam :cool3:


[quote name='Frotka'] Właściciel ma założoną sprawę karną.

Tzn. ex-właściciel, bo podpisał zrzeczenie.[/QUOTE]

no to za "ostrość" sądu tez kciuki trzymam :angryy: ... choć w naszym kraju chyba tylko jakimiś niebotycznymi karami pieniężnymi coś by sie chłopom do głów wtłukło, ze pies jednak jest coś wart ... inne argumenty raczej mają gdzieś ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucas'] ( ..... ) To jest piekny pies! [/quote]
[B]Lucas [/B]ja to stwierdzilam już na początku jak tylko zobaczyłam jego zdjęcia
[quote name='Frotka']Właściciel ma założoną sprawę karną.

Tzn. ex-właściciel, bo podpisał zrzeczenie.[/quote]
to bardzo dobrze, tylko żeby go (chłopa) odpowiednio potraktowali a nie zbagatelizowali sprawę ....
[quote name='agamika'] ( .... )
no to za "ostrość" sądu tez kciuki trzymam :angryy: ... choć w naszym kraju chyba tylko jakimiś niebotycznymi karami pieniężnymi coś by sie chłopom do głów wtłukło, ze pies jednak jest coś wart ... inne argumenty raczej mają gdzieś ...[/quote]
[B]agamiko[/B] musiało by być jakieś trzęsienie ziemi żeby coś się zmieniło w sprawie ochrony zwierząt bo raczej same kary pieniężne to też raczej nie odniosły by większego skutku, a w razie czego można by było się umówić gdzieś i wytłumaczyć :mad::mad: chłopowi jak postępować ze zwierzętami :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ojj, wierz mi ze jakby porządnie ich po kieszeni zabolało .. toby 10 razy się zastanowili zanim wzięliby kolejnego psa ... :diabloti: ... trochę ( niestety ) znam mentalność tego typu ludzi i dla nich jakieś argumenty typu ze zwierze czuje, boli itd , są śmieszne , niewarte uwagi , bo oni wiedzą lepiej, a ksiądz z ambony grzmi ,ze zwierzęta mają służyć człowiekowi...

, pieniądz natomiast stanowi wyższą wartość :roll:... z tym że grzywna faktycznie powinna im dać naprawdę porządnie do wiwatu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']ja w schronisku będę dopiero w czwartek . W sierpniu powinnam być częściej , bo mam urlop :)[/quote]
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Aguniu, masz już urlop ??? :cool3:
Może przyjedziesz do Gdyni ? - zapraszam serdecznie. :multi:

Buziaki dla pięknego Rexa. :loveu::loveu::loveu:
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

i do gory.....

mysle ze po czesci sprawiedliwa kara dla rolnika bylo by poniesienie calkowitych kosztow wyleczenia Rex'a i postawienia go na nogi. powinien placic przez 12 miesiecy to by nastepny razem walna w glowe czy brac kolejnego psa czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucas']co u pieknego slychac?[/quote]

[quote name='Frotka']Będę u niego jutro. Ostatnia widziała go Wilczyca.[/quote]
tak widziałam go :multi: . Rex to taki "trzpiot" ;) bardzo, ale to bardzo domaga się uwagi, biega po boksie robi wszystko żeby tylko go zauważyć. Jest strasznie spragniony pieszczot (jak każdy psiak), udalo mi się go troszkę pogłaskać (na ile mogłam przez kraty), a w ogóle to musiałam "robić za stereo", bo jego towarzysz z boksu obok też się pieszczot domagał więc nie mogłam i jemu odmówić głasków ;). Chudzinka, nic a nic nie chce się zaokrąglić. Myślę i mam nadzieję że w najbliższym czasie znów go zobaczę. Jest kochany, wesoły ma dużą chęć do życia i w ogóle ma to coś .....

Link to comment
Share on other sites

Rex jest gotowy do tego żeby przejść do [B]domu tymczasowego[/B], który codziennie będzie dojeżdżał z nim do lekarza. Osoba która oferowała przechowanie Rexa nie odzywa się, więc szukamy nowych propozycji z Krakowa lub okolic plus osób które będa jeździć z Rexem na zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...