Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. - 12/10/2008


Achnamara

Recommended Posts

My dostalysmy potwierdzenie, ale bez numerku, bo przelalam 70 zamiast 90 zl:oops: Ale juz dzis przelane brakujace 20zl, ale pewnie numerek odbiore dopiero na wystawie...:oops: Z ogromna niecierpliwoscia czekam na stawke owczarkow australijskich- bo nie wiem, na ile mam przygotowywac suke:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ato']Do mnie też przyszło dzisiaj potwierdzenie i numerek. Brawo dla Oddziału!
Napisane jest, że parking kosztuje 15 zł, czy ktoś może wie, czy da się zaparkować poza płatnym parkingiem? (np. w Toruniu nie było z tym problemu).[/quote]
niestety, ale blisko poza parkingiem nie zaparkujesz, bo nie ma gdzie. Tuz przed przejazdem kolejowym skreca sie w lewo i od razu stoja panowie pobierajacy oplaty.

kiedy maja byc stawki?
ja potwierdzenie dostalam wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelski*****']Właśnie dzwoniłam do oddziału -stawki nie będzie:placz:[/quote]


o:crazyeye: a to nowy obyczaj, chyba im gorzej:mad: powinni wstawić, laski nie robią:diabloti:


ps.
właśnie dostałyśmy pocztę z Legionowa..(nr 773 i 774)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Ja swój numerek też już mam :multi: NDM jak zwykle niezawodny! Rozpiski godzinowej też nie muszą podawać bo na potwierdzeniu jest podany czas sędziowania.[/quote]

Ale niektórzy chcieliby obejrzeć nie tylko swoje psy a także choćby inne rasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...