Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

[quote name='Moriaaa']Mam zrzuty, mam dane użytkownika (zalicytowałam).
Komu przekazać ?[/quote]

Mnie !!! zaraz Ci podam mój adres. Ewusek zawiadomiony, ale odcięty od kompa. Trzeba natychmiast zgłosić naruszenie zasad!!!

Pytanie czy ma to zrobić Ewusek.......czy Magda, która robi naszą aukcję Z TYM SAMYM zdjęciem czy też któras z nas

Moriaaa wielkie dzięki za czujność. Oszuści i analfabeci nawet nie "zaszczyki" są psu potrzebne.

Jak sprawdzić istnienie tej "fundacji"???? Powinna być gdzieś zarejestrowana nie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka fundacja nie istnieje, sprawdzałam.:shake:
Daj maila wyśle wszytsko co mam.
Ode mnie ma już negatywa, ale widzę, że to nie pierwsza aukcja z tą fotą.

W komentarzach jest jeszcze:
[url=http://allegro.pl/item707487331_707487331.html]POMÓŻ biednej Buldożce MARY,aukcja charytatywna (707487331) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
pewnie się skończyła i oszust wznowił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Taka fundacja nie istnieje, sprawdzałam.:shake:
Daj maila wyśle wszytsko co mam.
Ode mnie ma już negatywa, ale widzę, że to nie pierwsza aukcja z tą fotą.

W komentarzach jest jeszcze:
[URL="http://allegro.pl/item707487331_707487331.html"]POMÓŻ biednej Buldożce MARY,aukcja charytatywna (707487331) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
pewnie się skończyła i oszust wznowił.[/quote]


To się kwalifikuje do zgłoszenia na policję.Moriaaa masz przeładowaną skrzynkę:-)
mój adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Matko i córko, jak dobrze, ze to zauważyłaś!

No pięknie aukcja już wprawdzie usunięta, ale napisać do allegro i tak napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że tak.
Po pierwsze próba wyłudzenia- niestety chłopaszek niepełnoletni-niska szkodliwość czynu itd, itp.
Po drugie prawa autorskie-i tu Ewusek mogłaby zadziałać jak najbardziej, plus znaleźć osoby które są autorami reszty zdjęć, wykorzystanych w pozostałych aukcjach charytatywnych wystawionych przez tego użytkownika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Oczywiście, że tak.
Po pierwsze próba wyłudzenia- niestety chłopaszek niepełnoletni-niska szkodliwość czynu itd, itp.
Po drugie prawa autorskie-i tu Ewusek mogłaby zadziałać jak najbardziej, plus znaleźć osoby które są autorami reszty zdjęć, wykorzystanych w pozostałych aukcjach charytatywnych wystawionych przez tego użytkownika.[/quote]

Zależy jeszcze ile ma lat ten niepełnoletni.
Sprawa jak najbardziej do zgłoszenia na policję - tym bardziej jeśli ktoś na tych fałszywych aukcjach zalicytował.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']Zależy jeszcze ile ma lat ten niepełnoletni.
Sprawa jak najbardziej do zgłoszenia na policję - tym bardziej jeśli ktoś na tych fałszywych aukcjach zalicytował.:shake:[/quote]

Na jednej ponad 30 cegiełek sprzedał. Aukcje były powtarzane. Miał 3 na raz wystwione. Parszywy gnojek
Na jednej koty.......na drugiej krzyczkowa Zuzia, na trzeciej pies z połamaną łapą.
Zakładam ze wszystkie zdjecia dogomaniackie

Link to comment
Share on other sites

No to ciekawe ile sobie kasy uzbierał.
Tak myślę o tej sprawie.
Znałam jeden przypadek niepełnoletniego oszusta z allegro - na pewno otarło się to o policję. Jakby co, mogę podpytać koleżankę jak to się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

czy wszystkie jego aukcje usunieto? jakis czas temu ktos mial foty chyba z olskuskiego schronu o ile kojarze,tyleze nikt nie zdazyl zalicytowac i aukcje usunieto-nie wiem jak sprawa sie zakonczyla.....ma ktos nick tego imbecyla?

Link to comment
Share on other sites

Danych chłoptasia nie podam, ale nick baaaaaardzo proszę

real8558

Powoływał się na fundację "Real friend" z Pobiedzisk. Żadna tajemnica, skoro aukcja była na allegro każdy mógł ją zobaczyć.

Przez takich gówniarzy, potem ludzie będą sie bali wpłacać na naprawdę potrzebujace psy.
Powinno się karać i piętnować - nie mam litości dla oszustów, nawet młodocianych.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Irenka,ale byłam w pracy i nie miałam dostępu do neta.Dopiero wróciłam.Co mam zrobić?Bo widzę,że aukcje koleś ma już usunięte.I jak wkleiłam jego nick w wyszukiwarkę allegro to wyskakuje,że nie ma takiego użytkownika.Czyli usunęli mu konto.

Link to comment
Share on other sites

Rozwiązali z nim umowę. Ale moi zdaniem tej sprawy tak nie można zostawić.
W komentarzach niektórzy ludzie dziękują mi za serce itp.

Magda, a moze właśnie tym osobom - na bank są tam dwa nicki komentujące NASZE zdjęcie- napisać że suczka to nie Mary, tylko Zuza i nie buldożek tylko w typie mastiffa angielskiego. I ze fundacja nie istnieje. A chłoptaś ma 17 lat i ich wyrolowano i moze powinni oczekiwać zwrotu pieniędzy.
I ze zdjęcie najprawdopodobniej zwinięte z naszej aukcji. Skąd inne nie wiemy.
Tak to donos. i co z tego?

A swoją drogą taki bardzo małoletni to on nie jest

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,że piszę na waszym ogólnym wątku,zazwyczaj proszę o pomoc w okolicach Krakowa Irenakę,ale przeczytałam że ona jest na urlopie.
Może któraś z Was może pomódz w sprawdzeniu domu w Bochni.Już tydzień szukamy osoby która mogłaby sprawdzić przyszły dom dla suni po usuniętej śledzionie,to może być dla niej duża szansa.
To jej wątek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slicznotka-lenka-1-5-roku-w-schronisku-bohnia-porzebna-wizyta-przedadopcyjna-139841/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...