Jump to content
Dogomania

Puzon Pałsz I Przyjaciele


puz

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Droga pani Ilonko!

To zdjęcie zrobiono jakieś 6 lat temu.

Wysłałem pani na priv' a więcej zdjęc.

A jak poczynania Puziego, bo o Paszu wiem że ma już MChP. Gratulacje Pasz.

A jak Puzi na wystawach?

Jeździ pani z nim?

Może pojedzie z nim pani na Konkurs Tropowców?

Może obydwie się wybierzecie?

:D

Link to comment
Share on other sites

Tropowce???

Zaczyna mi to chodzic po głowie od tego sezonu....

Jednak myślę że z Paszem na taki konkurs pojedziemy nie wcześniej niż w przyszłym sezonie.

Narazie czekają nas testy psychiczne do których staramy się przygotować.

Może weźmiemy brata i razem zaliczymy tropienie?

Link to comment
Share on other sites

Nie chce tu nikogo atakować ale nie moge juz patrzec na to wszystko! Przede wszystkim Twoje stwierdzenie puz ze cos tam cię drażni, a konkretniej chyba ze ktos wyrazil swoją opinię(że ogary po Dusiołku są najpiękniejsze) uważam za bezsensowne bo jak już wiele osób powiedziało forum jest po to by wymieniać się poglądami. Mogłaś po prostu napisać że Twoim zdaniem jest inaczej - nie byłoby takiej chorej akcji. Poza tym to, że ktoś się chwali swoim psem(paraduje jak to określiłaś) to chyba nic złego, jeśli się jest czym pochwalić. Chcę tylko zauważyć, że tego typu komentarze wysnuwają ludzie, którzy są o coś zazdrośni. A jeszcze jedno Beata&Poświata mają tu już pewien staż i wiedzą o co chodzi. A i zapoznaj się ze znaczeniem tematów typu OFF TOPIC!

Mam jeszcze prośbę do gościa z ogarem, sądzę, że niewiele pan wie o paniach dogomaster na które pan "najeżdża", nikt tu nie prowadzi żadnej intrygi i jeśli byłby pan rozsądniejszy zapoznałby się pan troszke z historią tego forum, tzn. z tematami i przebiegami tych rozmów, jakoś zanim pojawiły się puz i pasz nie było żadnych intryg, awantur. Prosze najpierw pomyśleć i poszukać dowodów na oskarżenia zanim coś napiszecie. I błagam zakończmy tą bezsensowną rywalizację i kłótnię, wszystkich nas łączy jedna pasja - miłość do psiaczków, więc nie twórzmy grupek wzajemnej adoracji. Zyjmy w zgodzie( a przynajmniej się postarajmy).!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czesc Asik ktos nam szpejami zabłocił stronę

Zgłosiłam Puzonka do Sącza i Zakopanego termin Sącza mija dzisiaj a do zakopanego jakos do lipca także uważajcie i nie przegapcie ,,,,,frontline kosztuje u nas 26 zł

Link to comment
Share on other sites

Droga Shelly jakbys dokładniej przeczytała moje wypowiedzi to byś nie dokładała oliwy do ognia. Po drugie nie napisalam niczego o paradowaniu i po trzecie niczego nikomu nie zazdroszczę.

Nie rywalizuje z nikim bo nie mam o co.

Jedynie chyba o dobra srednią u nas na uczelni?chyba ciężko jest na WSZiB przebic się, nieprawdaż?

Link to comment
Share on other sites

:lol: szczerze nie są tu mile widziane wszelkie osoby, ciagnace dalej jakieś chore historie i intrygi. Mamy swój temat i sama sie zapoznaj Shelley z jego znaczeniem w tytule.

Koniec kropka, nie podoba sie nie czytajcie i już

Link to comment
Share on other sites

Droga pani Ilonko!

To zdjęcie zrobiono jakieś 6 lat temu.

Wysłałem pani na priv' a więcej zdjęc.

A jak poczynania Puziego, bo o Paszu wiem że ma już MChP. Gratulacje Pasz.

A jak Puzi na wystawach?

Jeździ pani z nim?

Może pojedzie z nim pani na Konkurs Tropowców?

Może obydwie się wybierzecie?

:D[/quote

Niestety nic do mnie nie dotarło :(

Link to comment
Share on other sites

Puzuś jak tam po weekendzie?

Nie miałam czasu ostatnio na pisanie do ciebie ale zaraz to nadrobię.

Wieczorkiem nowe zdjęcia z wyprawy niedzielnej.

Byliśmy tam gdzie wtedy jak byliście u nas.

...na nieszczęście Paszka nie było już tej wody pod kładką....

Ale opiszę ci co mi się fajnego przytrafiło jak jechałam autobusem z psem.

Wsiadam Pałasz kaganiec na pysku bilet skasowany- jedziemy.

Wsiadają kontrolerzy. Idą sprawdzają bilety. Podchodzą do mnie i mówią:

- "Ogar kaganiec ma , a bilet?"

Pokazuję bilet pan kontroler uśmiecha się pod nosem i mówi :

-"No to też jest pełnoprawny pasażer"

Miło mnie zaskoczyli panowie.

W autobusie wielkie poruszenie bo taki "kundel o wyrazie psa mordercy"się rozwalił jak długi na podłodze, a to ogar.....

Bo on w tym kagańcu niestety tak wygląda....a mnie to tak śmieszy.

Pozdrawiam.

P.S. Gościu z ogarem czekamy na maila....

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc Paszko

My po weekendzie na wsi, a Pan maluje nowy domek. Ale fajny ten kotroler, Puzon nie umie nosic kagańca, mama smieje sie ze wyglada jak hanibal lecter. A tak wogóle to zaraz jade po Mirka i na nowe lokum.

My bylismy w lesie w piatek sami z Puzonkiem tam gdzie byliscie z nami, tesknimy wiec wracamy do wspomnień :) :( :lol:

Kupiłam Puzonkowi stoma-żel i super czyscimy zęby.Wysyłam Ci zdjęcia Kmity na priv bo dostałam od nich na e-mail.

:evilbat: Jak tam szczepiłes sie przeciw wsciekliźnie, bo ja tak i chyba tak sie uspokoiłem, ponoc jakas fala z ta wscieklizna u gonczych

Całuski czekamy na zdjęcia od wujka Wojtka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

WITAM,

JESTEM LAURA,MAM 12 LAT ORAZ DWIE OGARZYCE POLSKIE

W DOMU.A TAK DOKLADNIEJ TO JEDNA NAZYWA SIE SPRAWKA GONIWIATR,A DROGA TO JEJ CORCIA-SOBOTKA.

PUZONA I PALASZA JUZ ZNAM (PARADY OGAROW I WYSTAWY)

:lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...