Jump to content
Dogomania

Piesek znalazł już kochający DT ale szuka DS!!! Znalazł nowy dom w Bytomiu!!!


Daria_13

Recommended Posts

:evil_lol: Dzisiaj spaliśmy do 6:13 :multi:
A rano sniadanko - ryżyk, w miseczce mleczko, ale daje mleczko o zmienionych proporcjach - wiecej woly, mniej mleka, tak bedzimey się przestosowywać, potem ybło parę łyczków zwykłej wody z miseczki, zabawa 'ale ło So chodzi' (on ma taki wyraz mordki, choćby ciągle był zdziwiony :lol:)

No a teraz grzecznie śpi ;))


Pani z Bedzina nie dzwoni, jak nie zadzwoni do pon. to uznaję, że psiak nadal szuka domu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No teraz spał do 6 przez 2 dni, ale dzisiaj w nocy wstał o 2 i o 4:30 -chyba brzuszek go bolal, musimy isc do weta sie odbrobaczyc, bo to moze być od tego... :( Bardzo mi się nie podoba ta jego kupka, po zmianie diety :(

Zaaktualizowałąm rozliczenie:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10450470&postcount=111[/url]


Niestety po wizycie u weta, nie zostanie nic... :(

Link to comment
Share on other sites

Maxiu jest na etapie poznawania własnego ciałka ;) To jest tak jak dziecko ;) Dzisiaj w ogóle nie wychodzi ze swojego legowiska, potrafi leżec godzinami i bawić się łapkami - a to łapką potracac uszko, a drugą gryżć, a to drapiac się tylną łapką w różne miejsca ;) Dzisiaj poznawał pozostałych lokatorów mojego mieszkania, skrzydlate, skrzeczące i zdziwione jego obecnością tak samo jak on ich ;P Bardzo spodobaly mu sie papugi, tylko moja Kiczka miała odwagę podejśc i nie uciekać (no ale wiecie, dziadek, który jest u mnie 15 lat nie ma siy, zeby uciekac, a i ufa mi na tyle, ze wie, że zeżreć psom go nie dam ;P), Max bardzo doklądnie go obwąchał, a Kika polizała mu nos, na co zapanowało zdziwienie - gdyby Max to było dziecko, to by miał łzy w oczach, przestraszyl sie bidak, ale szybko wrócił do normy i już chciał tracać papugę łapką, która reagowała rozkładaniem skrzydeł, a Max oczywiscie z zainteresowaniem patrzył, ale wtulał się we mnie- a to potworek, nie? Zaczepia, ale 'ciotka broń mnie' xD

Śmieszny był dzisiejszy dzien ;)


No i ppijemy i jemy tylko z miseczek, wczoraj skończyło się mleczko, któe dostawał już tylko przed spaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ozdew jest - z nowej soli, bo "dziewczyna się zakochala', ale bardzo faceta odciągalam od tego, a 'a bo to 300 km., a bo coś...' - nie chce, zeby jechał tak daleko do niespradzonego domku :/

[COLOR="Red"][B][CENTER]CZY KTOŚ MOŻE PRZEPROWADZIĆ WIZYTE ADOPCYJNĄ W NOWEJ SOLI? ALBO MOZE KTOŚ ZNA KOGOŚ (DOGOMANIAKA) Z TAMTYCH OKOLIC?[/CENTER][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zaaktualizowałam rozliczenie - nie wygląda to ciekawie, z taką kasa to nawet do weta nie moge iśc go odrobaczyć...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=111[/url]

I wlasnie o takiej sytuacji mowiłam na początku, zanim go zabrałam...

Ale wiecie co? To jest niemozliwe jak ryż drożeje, jeszcze nie tak dawno kupowałam dla psiaków kg. za 0.99 gr. w PLUSIE, a teraz w tym samym sklepiej kg. kosztuje 2,99 :/ MASAKRA! Aż się boje co bedzie za jakis czas - pogadam ze znajomą, kóra ma swoje stoisko na targu, moze ona ma jakies rozwalone ryże i sprzeda taniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ponieważ obiecałam, że Cię nie zostawię z problemem to [B]proszę o nr konta coś jeszcze wyskrobię[/B][/QUOTE]

Malawaszko jeśli miałoby to być dla ciebie trudne, to nie skrobaj ;P Jakos sobie poradzimy, moze ktoś moze zrobic bazarek?
Moze mozna zmienić tytuł, że 'PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE!'

Narazie maluch ma co jeść, odrobaczę go jutro, narazie na mój koszt, a jakby coś wpłynęło to wtedy się wyrówna - nie widze innego wyjścia, nie podoba mi sie ten jego brzuszek i myśle, ze nawet doś prawdopodobne, ze jest zarobaczony, dlatego nie ma na co czekac...

Link to comment
Share on other sites

kochana jak nie teraz to potem będzie potrzebne małemu - a z odrobaczeniem nie ma co czekać i najlepiej zrobić to dobrym środkiem dla szczeniąt więc daj ten nr konta bo jak się zobowiązałam to Ci pomogę - wpłacę teraz chociaż te 20 zł żeby było na weta - mam nadzieję, że wystarczy

Link to comment
Share on other sites

Jst problem - czy tkoś mógłby dać maluszkowi tymczas? :( Maly coraz bardzihj łazikuje po mieszkaniu, a moa sunia go 'nie trawi', dochodzi do tego, że się na niego rzuca, boję sie, że kiedyś nie bee w pobliżu i dojdzie do tragedi - pierwszy raz sunia odwala takie coś, wszytskie szzeniaki lubiła, tylko tego nie, bo jest zbyt nachalny - ta na niego warczy i mu kłapie żębami, a ten dalej do niej, ja go ocdciągam, a ten idzie ja sobie podgryzać :/

[COLOR="Red"][B][CENTER]PROSZĘ O DT DLA MALUSZKA!!![/CENTER][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gdybym miała kenel to by mógł zostać do znalezienia DS, bo on mi rano jak śpie zaczyna się szlajac po domu i budzi moja Fante, co ją starsznie denerwuje - normalnie w ciągu dnia jest wszytsk ok - zabawa, mycie mordki, lizanie brzuszka - ona się zawsze denerwowała gdy ktoś ją budził, przy pierwszych szczeniakach to jak jej nie dały psac do godziny 3 nad ranem, to się wkurzyła i je sama do michy zaniosła i je poustawiała równo po katach, az poszły spać :evil_lol: Moja sunia stawia na gruntowny wypoczynek xD


Dzisiaj maluszka odrobaczyłam, kojelne odrobazanko za 2 tygodnie, Pani weterynarz podejrzewa po tym co jej opisałam, ze robale są i to od tego te biegunki i śluz w kupkach...

Saldo konta się nie zmienia, bo kochana Pani Ania policzyłą tylko za odrobaczenie moich pozostałych 2 pociech, a za maluszka nic nie wzięła, powiedziała, że jest GRATIS za pomoc przy zabiegach :loveu:
[B]TO JEST ZŁOTA KOBITA I SUPER WETERYNARZ![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...