Jump to content
Dogomania

pudle InterStudio - pudel jaki jest każdy widzi;)


Gośka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kielce - ostatnia nasza wystawa w klasie Baby, dzisiaj Miki ma już skończone 6 m-cy :)
I ostatnia wystawa w tym roku.
Miki
[IMG]http://i51.tinypic.com/auh9u1.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi51.tinypic.com/2d9xqtx.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi54.tinypic.com/28ves7p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bura :) Mrówkojad dziękuje ;)
Ja po odwiedzinach Igora poczułam leciutkie ukłucie w sercu - taki Fordzik. Nawet Mateusz to samo powiedział, zachowanie niemalże identyko! A i z wyglądu bardzo podobny do Forda w tym wieku.
Było nam bardzo miło gościć Was. Ja mam gardło zdarte od gadania, no ale jak nie mam na co dzień do kogo to muszę się wygadać i pozamęczać gości, którym nie wypada przerwać hehe
No i dziękujemy za żarełko! Burki dostały dzisiaj kosteczkę, rozmroziłam i dałam na pół, zniknęła w oka mgnieniu!
Suche znika równie szybko. Znowu trzeba zacząć dawkować;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Bura :) Mrówkojad dziękuje ;)
Ja po odwiedzinach Igora poczułam leciutkie ukłucie w sercu - taki Fordzik. Nawet Mateusz to samo powiedział, zachowanie niemalże identyko! A i z wyglądu bardzo podobny do Forda w tym wieku.
Było nam bardzo miło gościć Was. Ja mam gardło zdarte od gadania, no ale jak nie mam na co dzień do kogo to muszę się wygadać i pozamęczać gości, którym nie wypada przerwać hehe
No i dziękujemy za żarełko! Burki dostały dzisiaj kosteczkę, rozmroziłam i dałam na pół, zniknęła w oka mgnieniu!
Suche znika równie szybko. Znowu trzeba zacząć dawkować;)[/QUOTE]


Gosiu, wiesz, że to przez Forda mam Igora. I że specjalnie chciałam psa, z Fordem w rodowodzie... Chociaż ciekawe, że po tylu pokoleniach nadal tak mocno widać w nim cechy pra pra pra dziadka. Wiem, że to może przywoływać wspomnienia... mam nadzieję, że nie tak bardzo bolesne... A co do karmy to na przyszłośc będę mieć Was na uwadze - Igor i tak nie je nic prócz szczurzego Witapolu... :)

Link to comment
Share on other sites

Lubliny w przyszłym roku są DWA!!!! W kwietniu i czerwcu i dla wszystkich grup. W koncu ktoś zaczął dobrze to planować! To w takim razie - zapraszamy do nas na wichurę wcześniej (będzie z kim podjechac na wystawę... hihihi bo my samochodu nie mamy). Radomie tez w planach u nas. ale jesli konkurencyjna i ciekawsza będzie gdzieś za granicą - niestety, ale tą wybiorę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...