Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też poczytałam i wychodzi na to, że chyba jest trujący. Co prawda jest tego milion odmian, ale za cholerkę nie wiem jakiego ja mam, więc nie wgłębiałam się za bardzo w temat.
Wzięłam dziś sekatora i z narażeniem życia na wysokościach obciachałam mu te czerwone koraliki i już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Wyjechałam na tydzień i od razu ile zdjęć mam do oglądania :loveu:

A króliczki załapią się na zdjęcia? :cool3:

[COLOR=white].[/COLOR][/quote]
Dla Ciebie specjalnie się załapią, ale tak pod koniec tygodnia. Teraz przez trzy dni mam ekipę montującą rolety antywłamaniowe, urwanie głowy i dom do góry nogami:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Dla Ciebie specjalnie się załapią, ale tak pod koniec tygodnia. Teraz przez trzy dni mam ekipę montującą rolety antywłamaniowe, urwanie głowy i dom do góry nogami:roll::lol:[/quote]

ojojojoj:roll::roll: to nie zazdroszczę, ja dziś tez miałam nalot pół dnia pod oknem panowie linami ściągali z ostatniego piętra z balkony blachy, robili wylewkę i kładli nowe, obok ktoś się mocował z wiertarką i znów w jednej części pomieszczeń nie mam prądu:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Też mam wiciokrzewy, ale nie owocują tak obficie, pewnie dlatego nie poznałam :oops:
Ostatnio największym przysmakiem Wekiego jest suszona żurawina :hmmmm:

[SIZE=1]Znalazłam inf. o suszeniu hortensji - umieszcza się je w wazonie z małą ilością wody z gliceryną (1:1) - płynu nie uzupełnia się, kwiaty same zasychają. Podobno zasuszone kwiaty można spryskać lakierem do włosów - nie zbierają kurzu i lepiej się trzymają.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika1987']Ojej, ależ cudowny zwierzyniec :loveu: Piękności![/quote]Dziękujemy :razz:

[quote name='Mudik']ojojojoj:roll::roll: to nie zazdroszczę, ja dziś tez miałam nalot pół dnia pod oknem panowie linami ściągali z ostatniego piętra z balkony blachy, robili wylewkę i kładli nowe, obok ktoś się mocował z wiertarką i znów w jednej części pomieszczeń nie mam prądu:diabloti::diabloti:[/quote]Nooooo zazdrościć nie ma czego, chociaż muszę przyznać, że panowie robili to sprawnie i w miarę czysto, z grubsza po sobie sprzątali.
Ja dzisiaj dochodzę do siebie i muszę dokładniej posprzątać. Ale to nic, najważniejsze że teraz cały dół mi się pięknie zamyka i moge spać spokojniej.

[quote name='aga1215']Też mam wiciokrzewy, ale nie owocują tak obficie, pewnie dlatego nie poznałam :oops:
Ostatnio największym przysmakiem Wekiego jest suszona żurawina :hmmmm:

[SIZE=1]Znalazłam inf. o suszeniu hortensji - umieszcza się je w wazonie z małą ilością wody z gliceryną (1:1) - płynu nie uzupełnia się, kwiaty same zasychają. Podobno zasuszone kwiaty można spryskać lakierem do włosów - nie zbierają kurzu i lepiej się trzymają.[/SIZE][/quote]Nigdy nie suszyłam hortensji, może dlatego że mam jakiś jeden rachityczny zaniedbany krzaczek. Kule kwiatowe ma małe i różowe, a rośnie w takim miejscu, że nawet się nie wysilam żeby o niego jakoś specjalnie zadbać :oops: :roll:. Ale biorąc pod uwagę, że się cały czas dosadzam, nie wykluczone, że pojawią się nowe krzaki, a wtedy spróbuje zrobić suszki.

Moje psy objadają mi krzaki z borówek :mad:, głupia nieopatrznie przy nich zrywałam, zjadałam i jeszcze je poczęstowałam, teraz się obsługują same :evil_lol:.

[quote name='anetta']Ale Lara obrosła :lol:[/quote]Ja lubię sznupki takie zarośnięte, a że się nie wystawiamy mogę Lalce trochę odpuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'].... Moje psy objadają mi krzaki z borówek :mad:, głupia nieopatrznie przy nich zrywałam, zjadałam i jeszcze je poczęstowałam, teraz się obsługują same :evil_lol:..[/quote]

Skąd ja to znam. W zeszłym roku pokazałam Darmie gdzie rosną borówki. W tym roku też się sama obsługiwała:evil_lol: Na szczęście teściowa jest wyrozumiała i wybacza wszystko naszym psom;)


[B]Poświata[/B] - zdjęcie z leśnymi stworkami jest po prostu the best:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, już go rozpoczęliśmy.
U Konrada nic się nie zmienia, to znaczy mam nadzieję że się zmieni jego podejście do nauki :evil_lol: :mad:.
U Gabi rewolucja - nowa Pani Wychowawczyni (i to niestety ucząca Konrada, który miał u niej 2 na koniec, ale bedzie jazda :diabloti:), każdy przedmiot inny nauczyciel, bieganie z klasy do klasy... ehhhhh czwarta klasa to już nie zabawa w szkółkę.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim odwiedzającym.
Za życzenia serdecznie dziękuję :calus:.
Żyjemy, wszystko w porządku, wszyscy zdrowi ([SIZE=1]tfu,tfu,tfu przez lewe ramię[/SIZE]), jedynie czasu brakuje.

[CENTER]Dla tych co do nas zaglądają
zdjęcie niespodzianka i zagadka
[SIZE=5]Gdzie ostatnio wojażował Wojtek ;)???[/SIZE]

[SIZE=5][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=93ee6ba32def029b"][IMG]http://images41.fotosik.pl/10/93ee6ba32def029bm.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][SIZE=1]kliknij na fotę[/SIZE][/CENTER]



[CENTER]W nagrodę może będzie więcej fotek :eviltong:.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...