Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[quote name='Poświata']A nie, bo to ten stary, pięcio- czy sześcioletni, co to w grudniu przed świętami się zbuntował i miesiąc był w naprawie.
Nowy owszem jest, ale z Wojtkiem w Moskwie.

A co :razz:? Foty piękniaste :cool3: ?
Się pewnie fotograf po milionowej focie wreszcie wyrabia :evil_lol: :eviltong:.[/quote]

noo piękniste :loveu::loveu::loveu:- ale ja u Ciebie co jakis czas mam takie "olśnienie" że cudne foty to pewnie nowy aparatos :stupid:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mudik']W ogóle jak miło znów Cie widziec fotki piekne, zazdroszczę białego wrzosu, koty wymiatają, dziewczynki Ci zarosły:cool3::razz:
U nas fotki z seminarium w Czechach[/quote]No jakby trochę zarosły, a raczej zarosła... ta duzia... bo Tofulca ze trzy tygodnie temu sama trymowałam.:oops:

[quote name='Asiaczek']Kocio!:loveu:
[URL]http://images38.fotosik.pl/2/c2df26d04e0f7b0e.jpg[/URL]

Pzdr.[/quote]:loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Tak się staram być na bieżąco ale przy takiej ilości galerii do odwiedzenia nie zawsze jestem na czas :oops:...ale dziś mi się trafiło :loveu:....takie fotaski ....[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]U nas na bezludziu też cudnie wrzosy kwitną ....są takie obfite .... ale przy Ozzym trudno ufocić , bo zaraz sprawdza co ja fotografuje :evil_lol:... powiem ci ze podziwiam ten TWÓJ AZYL :loveu:...chyba teraz jesteś szczęśliwa :loveu:;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote]Jedyne wyjście zrobić Ozulca we wrzosach :evil_lol:.
Po roku czasu (bo pod koniec lipca minął nam rok od przeprowadzki) chyba zaczynam się wreszcie przyzwyczajać do nowego. Nie ma to jak posiedzieć sobie na tarasie i pooddychać czystym powietrzem, ptaszków posłuchać, książkę poczytać... W Warszawie człowiek by się kisił w domu, bo na balkonie, mimo że duży był, to jednak powietrze i widoki nie te, albo by w parku deptał po nogach innym, bo na Szczęśliwicach to już poprostu tłumy. No i dodatkowo posiadanie ogrodu wymusza na człowieku ruch na świeżym powietrzu, bo a to zagrabić trzeba, a to pozamiatać, a to coś przekopać, podlać itp itd... chłopa niet, dzieci się nie garną, to muszę ja :roll::evil_lol:.

[quote name='eria']ale Lalka wydoroślała, super wygląda:loveu: jak jeszcze będzie ufryzowana to już w ogóle miodzio:loveu:[/quote]Z Lali to już kawał psa, wyglądem, bo rozumkiem to jeszcze głupol straszny :evil_lol: :loveu:. Do fryzjera się zbieramy, zbieramy i zebrać nie możemy. Do Warszawy same nie dojedziemy, będę musiała chyba lokalny salon przetestować po ich urlopie :cool3:.

[quote name='malawaszka']noo piękniste :loveu::loveu::loveu:- ale ja u Ciebie co jakis czas mam takie "olśnienie" że cudne foty to pewnie nowy aparatos :stupid:[/quote]Ja do swojego aparatu jestem niezmiernie przywiązana, lat ponad 5, co w aparatach to już zabytek prawie :evil_lol:. Drugiego takiego nie ma i nie będzie, dlatego nawet za naprawę opłacało się wybulić straszną kasę. I mam nadzieję, że służyć mi będzie do późnej starości :evil_lol:.


[quote name='aga1215']ale bibelot;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pięknie ujęłaś Gabi z Tofcią na fotce :loveu:[/quote]
A wiesz, że ja naprawdę kolekcjonuję koty-bibeloty.
Narazie są pochowane, bo muszę im jakąś gustowną szafeczkę z szybkami kupić, inaczej bym zwariowała odkurzając je co chwila.
A Kirkosław chyba lubi fotografowanie, bo znosi to z anielską cierpliwością, ale w końcu to miaukun z krwi i kości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']wilcze łyko???[/quote]
:shake: pudło

[quote name='Sabina1']Niedojrzała aronia?[/quote]
:shake: drugie pudło.
Cześć Miśka, co słychać ???

Dodam, że sama jestem zaskoczona, bo w zeszłym roku "to coś" tak nie miało :hmmmm:.

Zgadujcie dalej, odpowiedź dam jutro, postaram się strzelić odpowiednią fotę i wszystko będzie jasne :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

( `v´ )
`·.¸.·´
¸.·´ ¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ Dzien Dobry


[quote name='Sabina1']Może żurawina?[/quote]

[quote name='Mudik']żurawina??

[URL]http://images28.fotosik.pl/267/5cc5cd05dc346851.jpg[/URL][/quote]
:shake: Dwa strzały, dwa pudła :razz:.

[quote name='Asiaczek']Ja się poddaje bez walki....
Nie mam pojecia...
Pzdr.[/quote]
Asia nie poddawaj się, podpowiem - tego się nie jada.....

Zdjęcie potem, bo teraz mam pod słońce :roll:




(¨`•.•´¨)
`•.¸(¨`•.•´¨)
(¨`•.•´¨)¸.•´
`•.¸.•miłego dnia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']E Poświato na pewno się jada:eviltong:, wszystko się raczej jada tylko niektóre "owoce/roślinki" tylko raz w życiu:evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: masz rację...

Zdjęcia już gotowe, czy ktoś się jeszcze pokusi o zgadywanie :hmmmm:, czy mam wstawiać odpowiedź :cool1:???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']
Asia nie poddawaj się, podpowiem - tego się nie jada.....
[/quote]
I tak nie wiem, co to może być...

[quote name='sylrwia']E Poświato na pewno się jada:eviltong:, wszystko się raczej jada tylko niektóre "owoce/roślinki" tylko raz w życiu:evil_lol:[/quote]
Dobre!:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Leśne Stfforki;) piękne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=red]a to coś to jakiś rododendron czy cóś :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Bardziej to coś niż rododendron :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.


Eeeeeeeeee, jakoś tak niemrawo zgadujecie :-( ....

[CENTER][IMG]http://images30.fotosik.pl/268/094450842fc481f2.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://images29.fotosik.pl/267/c72753033e831875.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://images28.fotosik.pl/268/39a4a7ea8ab8b495.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://images48.fotosik.pl/3/761a7d1431f28744.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://images50.fotosik.pl/3/b53a8d6d82a4bcff.jpg[/IMG][/CENTER]

[LEFT]I wszystko jasne.[/LEFT]

[LEFT]:hand:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Te czerwone kulki zrobiły się z kwiatków :hmmmm:, jeszcze się nawet zastanawiałam czy ich nie obrywać, bo może wtedy wiciokrzew zakwitł by ponownie.
Sama jestem zdziwiona, bo w zeszłym roku tak nie miał :shake:. I czerwone kulki są nie tylko u mnie, widzę też w innych ogródkach, więc to nie jakiś wybryk natury.
Za młody i niedouczony ogrodnik jeszcze jestem i nie znam wszystkich tajemnic moich roślinek. Po roku czasu już dokładnie wiem co mi rośnie, co uważam za ogromny sukces :cool3:, bo nie wiem czy pamiętacie, ale rok temu nie wiedziałam nic. Np. bardzo mnie zdziwiło że coś co wygląda jak natka marchewki to sasanka, albo myślałam że oczar to leszczyna, albo że ciemiernik to peonia i takie tam różne.....
Ale jak widać przyroda ma wiele niespodzianek, ot choćby te czerwone kulki na wiciokrzewie :evil_lol:.


.........((`'-"``""-'`))
............)....-....-....(
.........../..(o._.o)_._\
...........\....(.0.)..._./
..........._'-._'='_..--'.._
....../`;#'#'#.-.#'#'#;`\
......\_))......'#'.......((_/
........#.....................#
.........'#.................#'
........../.'#...........#'.\
........._\..\'#.....#'./../_
......(((___)...'#'...(___)


Miłego weekendu życzę :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...