Jump to content
Dogomania

charty w Warszawie


moni_L

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK. Palatina potwierdzenie wyślę .

Dzisiaj spotkałam kolejnego whippeta z okolicy Sky'a , może dołączy w sobotę do naszej gromadki :lol: :lol:

Mam nadzieję ,że nie przeszkodzi nam deszczowa pogoda zapowiadana na weekend :o

pozdrawiam Kasia z Pokerem i Kiką :) :fadein: :D

Link to comment
Share on other sites

bosze...ale ja wam zazdroszczę! Jak mój Busio podrośnie to fajnie by było, żeby miał chociaż jednego kompana z charciej rodzinki. Ale tu takiego ni ma :-? . A i innych sensownych psów do zabawy to też na palcach można policzyć.

Czekam na fotorelacje :D .

Aha a czyja to terierka przeniczna?

Link to comment
Share on other sites

Fajny spacer i kapitalne zdjecia.

Widze ze jedna z Panienek slicznie prezentuje sie w obrozce made by Aska !!.

Powinnas Maggie podeslac je na strone obrozkowa do galerii!! (oczywiscie za zgoda Wlascicelki suni)

Fajnie jakby zanlazly sie tam wszystkie whippety;)

Nasze Slaskie spacery wygladaja podobnie. Odbywaja sie na katowickim Muchowcu ( to teren lotniska sportowego) Ogromna przestrzen i duzo miejsca do biegania

W naszym Slaskim wydaniu wyglada to tak ;)

http://lazarus.aleson.net/spacery/spacer2/spacer.html

albo tak :))

http://www.lazarus.friko.pl/spacer_krecha/spacer.html

albo...

e jak chcecie to zerknijcie do nas na strone do czesci GALERIE ( Nasze spacery)

Link to comment
Share on other sites

Oj szkoda,że nas tam nie było i ze do Wawy mamy taak daleko :roll: Gacuś by się wybiegał jak nalezy.Jak dotąd w Krakowie spotkalismy tylko trzy whippety.Pierwszy to bardzo sędziwy pan,drugi to nasz sąsiad...tylko jego pancie nie mają czasu na spacery :( ,a trzeci to był goscinnie raz! w Krakowie ....Pewien Donald z Wawy :) ,ale nic z tego biegania nie wyszło...ech..Wam to dobrze....

Link to comment
Share on other sites

Lazarus,

wlascielka suni czyli ja jak najbardziej zgadza sie na dalsza publikacje zdjec mojej Lusi w obrozce od Asi. Sama obroza zreszta jest przemila pamiatka z Wystawy Klubowej, byla nagroda dla Mlodziezowego Zwyciezcy Klubu :D - bardzo sie z niej ucieszylam. Zakladamy ja tylko na specjalne okazje :wink: jak charci spacerek na przyklad.

A Lazarusowe spacerki tez ogladalam, rzeczywiscie macie gdzie pobiegac :D

Pozdrawiam

Monika

Link to comment
Share on other sites

Moni_L.. a to Twoja Lusia!!!

no to tym bardziej powinnas udostenic Asce fotke.

Fakt ze katowicki Muchowiec to super teren na psie spacerki, chyba pol Katowic tam przyjezdza. Od nas to ok 9 km ale trzeba sie przebic przez Centrum wiec czas dojazdu jest nieciekawy, Teraz jedzie sie albo wczesnie rano jak nie ma korokow albo pod wieczor jak juz nie ma korkow :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...