Jump to content
Dogomania

charty w Warszawie


moni_L

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Jak to miło , że się charcie forum ożywiło !!!

Szkoda ,że nie wszyscy chętni mają okazję do takich fajnych charcich spotkań.

Anna2 przesyłam w swoim i Kiki imieniu dla jej rodzonego braciszka Gedserka pozdrowienia. A może kiedyś spotkamy się na wspólnym spacerku ? :fadein:

Lazarus, spacery Twoich piesków (na ekranie) już dawno radowały moje oczy , stąd tak zawsze się cieszę na te nasze wspólne warszawskie spotkania. :lol:

Pozdrawiamy Kasia z Pokerem i Kiką

Link to comment
Share on other sites

No właśnie! I dlatego wczoraj ubolewałam ,nad faktem ,że b. chętni charciarze z charciorami nie mogą się z naszą wesołą grupką spotkać :(

Ale może kiedyś po wystawie w Warszawie dałoby się zorganizować takie spotkanko ? :o

Póki co zostaje rzeczywiście tylko teleportacja.......... :angel:

Anna2 mam takie pytanko - czy to wilczarz czy deerhound na emblemacie Twoim? No bo Gedserek to nie jest!

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Własnie też się zastanawiam, bo temat tak ładnie ostatnio się rozwijał. A tu teraz znowu cisza...

Przy okazji napiszę, że cieszy mnie wiadomość, że już niedługo przybędzie charciorów w Krakowie :D Bo nie wiem, czy na dzień dzisiejszy w Krakowie w ogóle są jakieś wilczarze... Ja żadnego nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

A jak ja sie dopiero cieszę :D

Jesli chodzi o frekfencję wilczarzy...to....

Jednego widziałam ..mieszka sobie przy Rondzie Mogilskim .Piesek jest z hodowli Beneficjum-beżowy , drugi mieszka gdzies na ulicy Kwiatowej-zupełnie nie znam jej połozenia.Spacerując po Błoniach mielismy niespotykaną przyjemność natknąć się właśnie na pannę wilczasię-kwiatową ..Jej państwo zapowiadają krycie przy najbliżeszej cieczce...zatem kolejne wilczarzątka będą w drodze :lol:

Kate_m.szykuje się nam zagłębie charcie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Piątek wieczór może część forumowiczów odpoczywa , a część się już bawi ? Ja właśnie dlatego mam przez moją młodzież udostępniony komp!

Pozdrawiam moją imienniczkę z Krakowa i słodkie whippecie spojrzenia(odpoczywają po zabawie) od Pokcia i Kikulca dla kate-m. :talker: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O, teraz sobie przypomniałam, że widziałam raz wilczarza właśnie przy rondzie Mogilskim, ale myslałam, że to jakiś "przejazdem", a tu okazuje się, ze jednak to "Krakus":) A jeszcze jak pojawią się wilczarzątka, to już w ogóle Kraków będzie całkowicie "zacharcony" :) Super, to mi się podoba!

Pokika Ja też pozdrawiam i przeyłam głaski dla tej dwójki małych rozrabiaków o słodkim spojrzeniu :D

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiamy i my :D Pokika ,ale to nasze rodzeństwo Bokamarusków jest podobne prawda?Jesli dobrze wypatrzyłam na zdjęciach z Waszego wspólnego spaceru :roll: Była tam jedna suńka o takim samym umaszczeniu jak Gacek i miała to "coś"co ma i on :wink: ....

Link to comment
Share on other sites

Anna 2,

troche sie wetne i odpowiem za Pokike. Kika czyli Bokamaro GRENOBLE jest bezowa blekitno -pregowana wiec chyba nie ja mialas na mysli bo Gacek jest innego koloru. Ta plaszczowa pregowana to Bokamaro JOSSELINE, ale w sumie i tak wszystko zostaje w "rodzinie" :wink:

Milego weekendu charciarze :D

Monika

Link to comment
Share on other sites

Jesli już mówimy o "zagłębiu charcim" w Krakowie to czy spotkałyście tam Anna i Kate suczkę greykę Bokamaro KINSARVIK ? To miotowa siostra Stefanka od Charciary. Na stronie Bokamaro była informacja, że mieszka w Krakowie, myslałem, że pojawi się na wystawie czerwcowej. Może widziałyście ją spacerującą z włascicielami po Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...