Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

Cześć :) Wczoraj porobiłam zdjęcia psiakom, o które prosiłaś. Niestety Kacperek miał chyba gorszy dzień, nie udało nam się go wyciągnąć na piątkowy ziąb. Czika boi się smyczy i niestety z braku czasu, też nie zdążyłyśmy zrobić jej zdjęć. Nadrobię przy najbliższej okazji. Ogólnie, było zimno, ciemno, zdjęcia wyszły kiepskie, ale lepsze to niż nic. 

 

Oto link do zdjęć psiaków:

https://picasaweb.google.com/112642832433711466327/29Listopada2014Psy?authuser=0&feat=directlink

Link to comment
Share on other sites

Mam małą uwagę. Bardzo, bardzo jednak proszę, żeby jej źle nie odebrać (że się mądrzę czy coś...).

Postarajcie się, żeby tło na którym robicie fotki psiakom było w miarę jednolite (choćby płot, albo kiedyś były w tle fajne iglaki). Zdjęcia są wtedy ładniejsze, czytelniejsze, bez rozpraszających uwagę w tle przedmiotów.

Link to comment
Share on other sites

Saba to psia dama, bardzo grzeczna i zrównoważona. Widać iż w przeszłości była skrzywdzona przez człowieka ponieważ na każdy nagły ruch ręką sunia się boi, potrzeba jej trochę czasu aby oswoić się z nowo poznaną osobą gdy to już zrobi od razu pragnie pieszczot – uwielbia być głaskana J
Sunia ładnie chodzi na smyczy, jest ona starsza jednak jak na swój wiek ma bardzo dużo energii :) dogaduje się z innymi psiakami :)

Dżeki to wulkan energii , uwielbia biegać ! Co tydzień gdy odbywa się ‘’Bieg na sześć łap ‘’ psiak bierze w nim udział , przeszedł także program ‘’ nie tylko my ‘’ gdzie nauczył się podstawowych komend J
Psiak lubi przebywać w towarzystwie ludzi, podchodzi do każdego aby go głaskać, jego stosunek do innych psów jest raczej pozytywny J
 

Link to comment
Share on other sites

Bielik to młody psi ideał który na nowo uczy się ufać ludziom po tym gdy brutalne został wyrzucony z samochodu przez poprzednich właścicieli, pełen energii psiak, znający podstawowe komendy. Niezwykle piękny, kochany i oddany człowiekowi.  Bielik potrzebuje domu w którym pokaże się mu iż człowiek nie jest taki zły.

Ogryzek to prze-kochane  psisko ! kocha wszystkich psy, ludzi , dzieci ! idealny kompan na długie spacery, do tulenia głaskania i kochania. psiak całe dnie spędzałby na bieganiu, głaskaniu i jedzeniu :D nie ma w nim krzty agresji. jest przepiękny i kochany :)

( wiem ,że wszystkie psy w opisach wyglądają w opisach jak psie ideały ale na prawdę takie są :) opis negro, korka, i a'la 
pekińczyka dodamy od razu gdy Monia coś nam napiszę :) )

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze tak dodam trochę z tego co zauważyłam robiąc zdjęcia. 

 

Saba mieszka z Assanem, więc już się trochę poznałyśmy, jak pisała Sara jest troszkę przestraszona gwałtownymi ruchami, musi przyzwyczaić się do człowieka, nie wykazuje agresji, ostrzega jeśli coś jej nie pasuje (zwłaszcza w relacji z Assanem, który jest szalony i nie myśli po kim depcze). Raczej dla osób doświadczonych, które miały psiaka. 

 

Dżeki, rzeczywiście wulkan energii, koniecznie dla aktywnej rodziny, psiak musi mieć gdzie rozładować swoje emocje. Przy zdjęciach nie mógł usiedzieć 5 sekund, ale na komendy ładnie reagował, psiak dla ludzi, którzy mają dużo czasu dla zwierzaka. 

Link to comment
Share on other sites

Oki, postaramy się zmienić otoczenie rzeczywiście na tle płotu będzie czytelniej. A to jest Negro oczywiście, gdzieś mi g uciekło ;)

 

Albo znajdźcie te iglaki, na tle których kiedyś Monika robiła zdjęcia (jak jeszcze robiła) :) Ładniejsze od płotu :)

Informacje sobie zanotowałam, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/dzeki-ciagle-w-biegu-CID103-ID826hL.html]DŻEKI[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/ogryzek-najukochanszy-psiaczek-CID103-ID826lN.html]OGRYZEK[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/saba-wyjatkowa-dama-CID103-ID826pp.html]SABA[/URL]

 

na: 

olx.pl, alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęcia (jedynie opisów mi brak,by zrobić ogłoszenia) następujących psów: Korek, Mi, Negro i ten pekińczyk, którego nie ma na stronie schroniska

Zdjęć i opisów brakuje psom: Baśka, Lilka, Szajba, Tora, Czika, Kacper plus ewentualnie nowe z kwarantanny.

Wszystkie pozostałe psy mają ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam dziś maila w sprawie Szaleja. Kontakt telefoniczny w ogłoszeniu podany jest do Dominiki, ale jako, że Dominika znikła - nie wiem, czy odsyłać nadawcę tej wiadomości do telefonu...

 

Oto treść wiadomości Pana Stanisława:

"Dzien Dobry! Mam pytanie czy istnieje mozliwosc adopcji tego pieknego pieska dla ludzi z poza okolic Olsztyna? Mieszkamy w malopolsce, w tym roku wlasnie odszedl od nas na zawsze po 12 latach taki sam pies i pozostawil straszna pustke. Jesli istnialaby moazliwosc adopcji na drugi koniec Polski to pokryjemy z zona koszty przewozu tego przystojniaka.
Pozdrawiam serdecznie!"

 

Co mam Panu odpisać?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym podała numer do schroniska. Monika wszystko panu Stanisławowi wyjaśni. Albo do Ani.

Oczywiście taka opcja istnieje. Przecież wiele naszych psiaków mieszka po za województwem a nawet po za granicami państwa ;) 

 

Nowe domki znalazły: Gros, Santor, Nefetka i czarny Lucky.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym podała numer do schroniska. Monika wszystko panu Stanisławowi wyjaśni. Albo do Ani.

Oczywiście taka opcja istnieje. Przecież wiele naszych psiaków mieszka po za województwem a nawet po za granicami państwa ;)

 

Nowe domki znalazły: Gros, Santor, Nefetka i czarny Lucky.

 

Napiszę mu zatem, żeby skontaktował się z Moniką. Ewentualnie można podpytać Tomaryny, czy się w tamte strony nie wybierają. A co z wizytą przedadopcyjną? Trzeba by sprawdzić taki oddalony dom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...