Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

DSC_0022.JPG

 

DSC_0024.JPG

 

Basket to moja nowa schroniskowa miłość  :loveu: Ten młody pół roczny psiak trafił  już na nieodpowiednich ludzi. Został oddany do schroniska z powodu wyjazdu za granicę  :madgo:  Z kanapy trafił do schroniskowego boksu. Basket od zawsze mieszkał w mieszkaniu, zachowuje czystość, umie zostawać sam, nie niszczy, nie piszczy. Basketa nie da sie nie kochać. Jest bardzo uroczy i kochany, non stop sie przytula. Ładnie przychodzi na zawołanie, zna podstawowe komendy. To psi ideał który marnuje sie w schroniskowym boksie :( 

 

DSC_0031.JPG

 

DSC_0033.JPG

 

DSC_0036.JPG

Link to comment
Share on other sites

Szalej to około 2 letni uroczy kudłacz. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia myślę, ze z wzajemnością  :loveu: Szalej swoje imię zawdzięcza swojemu szaleńczemu zachowaniu na kwarantannie i po skończeniu jej. Nie pozwalał nikomu do siebie podejść. Szczekał i warczał przez kraty. Był tak przerażony, że nie chciał, żeby ktokolwiek się do niego zbliżał. Po skończeniu kwarantanny zaufał jednemu z pracowników-Panu Bogdanowi. Do którego się przytulał i prosił o głaski. Niestety nie pozwalał żadnemu z wolontariuszy wyprowadzić sie na spacer. Szalej tak bardzo mnie zachwycił, ze uparłam sie i zabrałam go na spacer. Od tamtego czasu jesteśmy przyjaciółmi. Na mój widok cieszy się całym ciałem, jego ogon chodzi jak helikopter :mdrmed: Ze spaceru an spacer jest coraz lepiej, obecnie przytula sie już do każdej napotkanej osoby.  Nie każdy jeszcze jest wstanie zabrać na spacer, Szalej z lęku woli zostać w klatce.  Ale kiedy już kogoś pozna to kocha i z niecierpliwością czeka na spacer. Szalej wygląda na domowego psa, ładnie chodzi na smyczy, a woda to jego żywioł  :grins:  Przed Szalejem jeszcze wiele pracy, ale z dnia na dzień widać postępy. Potrzebuje właściciela który będzie cierpliwy i poradzi sobie z tym uroczym psiakiem ;) 

 

DSC_0214.JPG

 

DSC_0217.JPG

 

DSC_0219.JPG

 

DSC_0221.JPG

 

DSC_0227.JPG

Link to comment
Share on other sites

Monika z adoptowaną z naszego schroniska Zębuszką: 

 

DSC_0254.JPG

 

Finol:

 

DSC_0255.JPG

 

Trochę resocjalizacji: 

Norris:

 

DSC_0260.JPG

 

Oraz Mop który zrobił juz wielkie postep, nadal nie da zapiąc sobie smyczy. Ale ma już szelki i obróżkę. Da sie pogłaskac a nawet sam sie przytula :) 

 

DSC_0262.JPG

 

DSC_0263.JPG

Link to comment
Share on other sites

Proszę o opisy piesków: Rocky, Aria, Cezar, Laila

 

 

 Rocky jest dużym i potężnym miksem ONka. Jest bardzo towarzyski i przyjazny. Na widok człowieka cieszy się całym sobą co przy jego gabarytach bywa mało przyjemne dla człowieka. Rocky jest niesfornym i niewychowanym młodzieńcem. Na spacerach ciągnie jak parowóz. Obecnie Rocky uczy się dobrych manier i radzi sobie bardzo dobrze. Ma ok 2 lat

 

Aria do starsza i niezwykle towarzyska sunia. Jest grzeczna i łagodna w stosunku do ludzi. Nie przepada za psim towarzystwem. Chce mieć człowieka tylko dla siebie. Aria ma ok 10 lat

 

Cezar został oddany przez swojego Pana, który stracił działkę na której mieszkał razem z psem. Cezar jest młodym i bardzo energicznym psem. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który będzie potrafił zapanować nad tak temperamentnym zwierzakiem i pokazać mu świat i zasady w nim panujące. Cezar jest bardzo nieufny w stosunku do obcych i nie lubi innych psów. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi. Ma ok 2 lat

 

Laila ma ok 5 lat. Jest niezwykle towarzyską i kochającą psinką. Laila całą sobą wyraża swoją miłość do ludzi. Na spacerach tuli się i rozdaje buziaki. Jej po prostu nie da się  nie kochać. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...