Jump to content
Dogomania

Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym pieniądze poprzelewać dziś. Jak widzę nikt nie zgłasza żadnych celów do wpłat (nie ma żadnych psów w potrzebie???? ja ostatnio mało chodzę po dogo, obracam się tylko wokół znanych mi wątków, ale myślałam, że Wy jakieś watki podrzucicie), więc przeleję na wspomniane przeze mnie powyżej. Tak?

Link to comment
Share on other sites

co do Bono to bardzo się cieszę, ze od pierwszego wejrzenia pokochał swoją nową rodzinkę :loveu:

spojrzenie na jedzonko ma zdecydowanie molosowate :evil_lol:

no i panciostwo od razu z kością na drogę wyskoczyli...no miłość...co mogło być innego :evil_lol:


Maciaszku ja podobnie jak Ty obracam sie po juz znanych wątkach i nie wyszukiwałam nic nowego....ostatnio....
dzisiaj postaram się rozejrzeć i dam znać jakby co :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ok, kasa zgodnie z umową i zapowiedzią rozdysponowana :).
[SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=#ff1616][COLOR=Black]111,11 zł - hotelik "asta" Oskara: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/katowice-oskar-w-hotelu-u-mosii-czeka-na-ten-jedyny-prawdziwy-dom-128411/"][Katowice] Oskar w hotelu u Mosii czeka na ten jedyny prawdziwy DOM !!![/URL]
111,11 zł - dozio-bordozio Dago: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/skrajnie-wychudzony-pies-w-typie-dogue-de-bordeaux-blagamy-o-pomoc-130003/"]Skrajnie wychudzony,pies w typie dogue de bordeaux! Błagamy o pomoc![/URL]
83,33 zł - p. Ela Ścipień [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pani-ela-scipien-arturowek-potrzebna-kazda-pomoc-125923/"]Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!![/URL]
83,33 zł - Patos z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/patos-juz-w-hotelu-zbieramy-kase-na-utrzymanie-bezpieczny-czeka-na-ds-tymczasowy-106038/"]Patos juz w hotelu-ZBIERAMY KASE NA UTRZYMANIE-bezpieczny czeka na DS lub Tymczasowy[/URL]
83,33 zł - na benka Ramzesa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-ramzes-cien-psa-blaga-o-zycie-125429/"]Bernardyn Ramzes to cień psa błaga o życie ![/URL]
83,33 zł - na Fundację SOS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-sos-dla-zwierzat-dabrowa-gornicza-120580/"]Fundacja SOS dla zwierząt - Dąbrowa Górnicza !!![/URL]
Został 1 grosz ;).
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']nie wiem jak to powiedzieć ale chyba dupa bedzie z tego :-([/quote]Cholera... :placz: Nawet mnie nie stresuj...

[quote name='mosii']maciaszku popros prosze GosieP o pilna wizyte tam!!![/quote]Już do piszę do GoniP!

Kurcze... może to jednorazowy wybryk (chociaż obawiam się, że po prostu argentyńczyk się w nim obudził...)?
Cholera... za bardzo się pospieszyłam z radością i rozdysponowaniem pieniędzy... :placz: Co będzie jak Bono będzie musiał wrócić? Miałabyś dla niego miejsce? No i kasę trzeba by od początku zbierać (mam nauczkę...:wallbash:).

A państwo z Krakowa też mają koty :shake:.

Link to comment
Share on other sites

po prostu rece opadaja :shake:
nic sie nie obudziło, bono nie ma instynktu polowania na male zwierzeta
tzn nie miał......:shake:
nic sie nie martwcie, zawsze mam miejsce dla psów które musza wrócic,
na kaske tez w razie czego poczekam, to nie jest problem.

Bardzo bym chciała aby GoniaP tam podskoczyła i zobaczyła co sie dzieje, moze doradziła cos pani......

:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']Bardzo bym chciała aby GoniaP tam podskoczyła i zobaczyła co sie dzieje, moze doradziła cos pani......[/quote]GoniaP odpisała, że rozmawiała już z panią, że dupa to mało powiedziane, że Bono atakuje kota, a państwo nie mają warunków lokalowych, żeby go szkolić i przyzwyczajać stopniowo...
:placz:

[quote name='mosii']nic sie nie martwcie, zawsze mam miejsce dla psów które musza wrócic,
na kaske tez w razie czego poczekam, to nie jest problem.[/quote]Jesteś kochana :loveu:.
Ale ja i tak sobie pluję w gębę. Trzeba było poczekać kilka dni. Po cholerę się pospieszyłam z przelaniem tej kasy :shake:?
[B]
Mosii[/B], czy ewentualnie (jeśli Bono wróci do Ciebie) możemy zrobić tak, że te 111 zł, które przelałam na Oskara wróci na konto Bono? Możesz na razie tej kasy nie wydawać?
Przepraszam za zamieszanie... To moja wina... Głupia jestem :-(.

[B]ab-agnieszko[/B], czy w razie czego możemy nadal liczyć na wsparcie :oops:?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, właśnie skończyłam rozmawiać z panem z Krakowa. Tak, tak - o tej porze :evil_lol:.
Zostawiłam państwu na gg informację jak sprawa wygląda i pan odpisał, że jak chcę to mogę zadzwonić. Więc zadzwoniłam!
Pojawiło się światełko w tunelu!
Bono bardzo się państwu podoba. Pan bardzo chciałby go mieć. Będzie jutro rozmawiał z żoną (bo teraz pani śpi) i da mi pod wieczór znać jaką podjęli decyzję.
Mówiłam, że Bono kotów jednak nie kocha, ale pan powiedział, że będzie z nim nad tym pracował. Że wcześniej miał bulmastiffa, który też nie lubił kotów i jakoś żyli. A przed bulmastiffem był jeszcze bernardyn, to tak na marginesie. Spytałam czy jest szansa na odizolowanie zwierzaków, gdyby jednak Bono był niereformowalny. Nie ma z tym problemu. Np. w ogrodzie jest buda, kojca nie ma, ale jego budowa to żaden problem. Z tym, że to byłaby ostateczność. Pana zdaniem (i słusznie :) ) pies powinien mieszkać w domu, więc będzie próbował nad kocim problemem z Bono pracować.
Poprosiłam, żeby państwo się dobrze zastanowili, przemyśleli wszystkie za i przeciw, przetrawili temat.
Jutro wieczorem decyzja. Czekamy.

[B]Mosii[/B], czy mogłabyś się dokładnie dowiedzieć co się wydarzyło, jak to wyglądało? No i (najważniejsze) czy państwo są na 100% zdecydowani na oddanie psa. Żebyśmy wiedzieli na czym stoimy. Poza tym obiecałam panu z Krakowa, że dowiem się co i jak i dam mu znać.
Proszę, podaj mi też numer telefonu do tych ludzi z Poznania. Tak na wszelki wypadek.

P.S. Państwo z Krakowa zgadzają się oczywiście na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:...cholerka ...czyli państwo przywożą Bonusia z powrotem .... szkoda [/B][/COLOR][/FONT][/quote]No właśnie nie wiadomo... Oficjalnie taka decyzja jeszcze tu nie padła. Czekam na wieści, żebym wiedziała co mam mówić ludziom z Krakowa. Dzwoniłam do mosii, ale zgłasza się sekretarka.

[B]Agata51, Anettta[/B], dziękuję :loveu:.

[B]Agaga21[/B], pamiętam o tych Niemczech, tylko nie wiem czy to wciąż aktualne.

Poczekajmy, zobaczymy co się wyklaruje...

Link to comment
Share on other sites

juz dawno nie spotkałam takich ludzi:shake:

pani ma tyle pretensji, takie koszty poniosła, została oszukana przez wszystkich, ząda natychmiastowego odebrania psa, straszy oddaniem do schroniska:crazyeye: ja z ta pania za chwile sie zepnę, na razie rozmawiał moj tz,

a z kotem to było tak, ze kot siedzi na szafce a Bono sie na pólce jakiejs łapami opiera patrzac za tym kotem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Tengusia podsunęła mi pomysł, by skontaktować się z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85931.html"]madzia_a84[/URL] z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blue-znowu-na-rozstaju-drog-pomozcie-prosze-szukac-jej-nowego-domku-126705/index31.html[/URL] Magda jest z Poznania, dom sprawdzony (przez Donvitova i GonięP). Może ,ogłaby Bono przetrzymać kilka dni? Na razie napisałam do niej PW. Teraz szukam jej numeru telefonu.

[B]Mosii[/B], podaj mi numer telefonu do tych ludzi z Poznania.
I zatrzymaj na razie te 111,11 zł wpłacone na Oskara - mogą się przydać Bono.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...