Jump to content
Dogomania

Wszystkie Buldożki z Pseudohodowli mają Domy !!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Głównym warunkiem jest podpisanie umowy i spelnienie warunków w niej zawartych. Dzisiaj były albo na dniach będą sterylizowane dwie sunie. I chyba one będą najpierw do adopcji.

Resztę szczegółów podadzą na pewno Lavinia albo Maupa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Głównym warunkiem jest podpisanie umowy i spelnienie warunków w niej zawartych. Dzisiaj były albo na dniach będą sterylizowane dwie sunie. I chyba one będą najpierw do adopcji.

Resztę szczegółów podadzą na pewno Lavinia albo Maupa.[/quote]
oki, dzieki, umowa i warunki to rozumiem, sterylizacja rowniez popieram,ciekawe czy odleglosc to nie problem bo to dosc daleko a sa wizyty kontrolne z tego co wiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

Panda pojechała dziś na sterylkę i....nic z tego, bo zaczęła jej się cieczka, także sunia jest w zawieszeniu na razie... :( Wetka nie podjęła się już zabiegu..... Coś małej ciągle pod górkę z tą sterylką... No cóż... Co się odwlecze to nie uciecze, prawda? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja prosze o nr konta na jaki moge wplacic jakis grosik na bulwki!!!!


dodam do bazarku Orientalny piekny Marocanski szal,sari ltp.

ale niech kturas z was to wystawi bo ja naprawde niemam czasu pilnowac bazarku.
cena wywolawcza to 20 zl na alegro sa po 80 zl

wymiary to dlugosc 2m. szerokosc 1m. koszt przesylki pokywam!


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/323/p7036953uh3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4881/p7036955fw5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Lavinio tak sobie pomyslalam,czy nie trzeba kocy całkowicie wymienić i wymyć dno klatki dziewczynom, odnośnie tego świerzba?
czy to sie jakoś przenosi bo ja sie zupełnie nie znam.......
zresztą spytam dzisiaj wetek.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']oki, dzieki, umowa i warunki to rozumiem, sterylizacja rowniez popieram,ciekawe czy odleglosc to nie problem bo to dosc daleko a sa wizyty kontrolne z tego co wiem:roll:[/quote]Ja jestem z Ostrowca - więc na wizytę mam "znośnie".

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, mam olbrzymi problem - w lecznicy od wczoraj jest panda, któa miała mieć sterylkę wraz z Biedronką. Nie miała, bo chyba zaczyna jej się cieczka.

Nie mogłam jej zabrać ze sobą do Łomianek wczoraj wieczorem gdy byłam w lecznicy, bo jechałyśmy dalej ze szczeniakami do Dt i do Żyrardowa - miałam po nią jechac dzis rano i przywieżć ją do tosi do Łomianek

Nie mam jak !!! Nie mam samochodu, TZ zabrał, nie wiadomo kiedy wróci, siedze w domu, telefon komórkowy mi się zepsuł, proszę o pomoc !!

Czy ktos mógłby za zwrot kosztów paliwa pojechac na Kosiarzy, zabrac Pandę i przywieżć ją do Tosi do Łomianek ??? Bardzo, bardzo proszę - ona się tam męczy biedna.........pomóżcie mi....

jeśli ktos może, to napiszcie tu na wątku, albo na gg

Link to comment
Share on other sites

Ja również przychylam się do prośby, gdyż Panda bardzo źle znosi zamknięcie, jest przestraszona i rozpacza... Jej pobyt w klatce nie ma w tej chwili najmniejszego sensu... :( Jeśli nawet nie do Łomianek, bezpośrednio do mnie, to może chociaż na ul. Karmelicką w Warszawie?

Link to comment
Share on other sites

No to klapa... Właśnie dostałam telefon, że mama musiała pilnie opuscić Karmelicką z powodu wyjazdu w sprawach służbowych, więc nie ma innego wyjścia jak dowiezienie Pandy do Łomianek... :( Ja niestety jestem bez samochodu.... :(

Link to comment
Share on other sites

Wrócilam niedawno od dziewczyn naszych, dziś byla jazda na spacerku bo wzielam trzy bulwki, noooooooo zabraklo mi trzeciej ręki,:painting::painting::painting:
dziewczyny nic sobie nie robily z upalu i pędzily jak szalone:) ludzie mieli na co popatrzeć........
ale bylo fajnie, trzy noski wąchają to samo, trzy dooopki robią to samo w tym samym miejscu:p , czy wszystkie bulwki tak energicznie wsio zakopują?:cool3:
slodziaki jedne:loveu:
Tosiu twoja bulwka mieszka w pokoju socjalnym, ale baaardzo chce być wszędzie :roll:
a wracając do lecznicy prowadzilam trzy prosiaczki glośno chrumkające:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...