Jump to content
Dogomania

piękny bernardyn??? ......MARYNA za TM


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobre wiadomosci:
Maryna sie na tyle rozpiescila... ze wczoraj musialem spac z dwoma psami, ale warto bylo, rano obudzily mnie dwa lizace po twarzy psy, Maryna sie lekko juz okragli, odwiedzila nas dzis na chwile p.Aneta i wymiziala Maryne od Was wszystkich, teraz idziemy na spacer i bedziemy czekac na p.Edytke :)
Są też złe wiadomosci ale one raczej dotycza mnie ;( nie psow....


Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']JAGNA - bernardynka z Mielca już u nas; czeka ją konsultacja okulistyczna ( dr Garncarz) ; po 14 dniach - sterylka
emir[/quote]superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a dziewczyny pisały ze jje juz na 99 %nie ma ..no cóz EMIR jestes wielka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Domyśłam się Tomciu,ze już zaczynasz wpadać w rozpacz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Czyżby to dlatego,ze..znalazłam Marynie DOM!!!:multi::multi::multi:

Na pocieszenie jade do Ciebie właśnie...[/quote]

maryna ma dom super :multi::multi::multi::multi:czy on jest najwspanialszy dom na swiecie .....ona jest słodziutka ......milutka ......wysciskałam ją .....i co tzn ze juz jej nie odwiedze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Domyśłam się Tomciu,ze już zaczynasz wpadać w rozpacz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Czyżby to dlatego,ze..znalazłam Marynie DOM!!!:multi::multi::multi:

Na pocieszenie jade do Ciebie właśnie...[/QUOTE]

nie tylko dlatego :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']JAGNA - bernardynka z Mielca już u nas; czeka ją konsultacja okulistyczna ( dr Garncarz) ; po 14 dniach - sterylka
emir[/quote]

Dziękujemy :loveu::loveu: :multi::multi:

Marynka też ma domek!!!!!! Kolejna świetna wiadomość.. Aż chce się żyć ;)

ANETTTKO dziękujemy za wymizianie Marynki ;)

Volt - pobudka w gronie pięknych kobiet musiała być przyjemna :eviltong: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgooska']Marynka też ma domek!!!!!! Kolejna świetna wiadomość.. Aż chce się żyć ;)

[/quote]

Zaraz....wiem, że jest jeszcze dość młoda godzina, ale ja padam na twarz i mimo przeczytania dwukrotnego ostatnich dwóch stron nie zrozumiałam ( a ponoć potrafię czytać ze zrozumieniem):shake:. Czy należy rozumieć, że Maryna już nie szuka domu, bo go ma i to w dodatku z koleżanką Dżoką??:crazyeye:

Edit: no tak, jednak jestem zmęczona i nie doczytałam postu Bajki " że...znalazłam Marynie DOM"

Link to comment
Share on other sites

Czarok kochana u nas akcje rozgrywają się ekspresowo :cool3:
Pani Edytka zadziałała i proszę bardzo :evil_lol:
(teraz powiem coś samolubnego - miałam nadzieję że sunia znajdzie domek w okolicach Warszawy bo chciałam bardzo znów odwiedzić EMIR :oops:)
Ale to nie znaczy że sie nie ciesze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UeMka']teraz powiem coś samolubnego - miałam nadzieję że sunia znajdzie domek w okolicach Warszawy bo chciałam bardzo znów odwiedzić EMIR :oops:)
Ale to nie znaczy że sie nie ciesze :diabloti:[/quote]

No wiesz UeMka, do Emir można pojechać też w każdej innej sprawie ( choćby wyprowadzić na spacer Jagnę :eviltong: :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Zaraz....wiem, że jest jeszcze dość młoda godzina, ale ja padam na twarz i mimo przeczytania dwukrotnego ostatnich dwóch stron nie zrozumiałam ( a ponoć potrafię czytać ze zrozumieniem):shake:. Czy należy rozumieć, że Maryna już nie szuka domu, bo go ma i to w dodatku z koleżanką Dżoką??:crazyeye:

Edit: no tak, jednak jestem zmęczona i nie doczytałam postu Bajki " że...znalazłam Marynie DOM"[/QUOTE]

Niestety domek nie jest z kolezanka Dżoka, ale tam bedzie je chyba najlepiej i takze bedzie miala kolegow i kolezanki :razz::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']No wiesz UeMka, do Emir można pojechać też w każdej innej sprawie ( choćby wyprowadzić na spacer Jagnę :eviltong: :evil_lol:)[/quote]szkoda ze ta warszawa nie jest blizej byłabym chetna ..

maryna ma dom ale nie z dzoką ....gdzies indziej ale to niech juz P. Edyta bajka napisze ..........nie moge odebrac jej tej przyjemosci ..........sunia musi miec jeszcze sterylke ..wiec troche to potrwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']No wiesz UeMka, do Emir można pojechać też w każdej innej sprawie ( choćby wyprowadzić na spacer Jagnę :eviltong: :evil_lol:)[/quote]

Czarok tylko wiesz... jak ja Peterowi wytłumaczę żebu rzucił wszystko i wiózł mnie do Warszawy bo ja chcę psice wygłaskać (moje ulubione kudłate mordki Bercie, Dredka i Giaura)? Jadąc z Maryną miałabym pretekst :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Posłanie Maryny wlasnie poszlo do prania - 1h spaceru 4 razy sikala 3 razy kupkala... i sie wysikala.... ;(


[quote name='malgooska']Ja chciałam pytac ale nie chciałam być namolna i wścibska :oops: ;)[/QUOTE]


nic takiego, Beata przesadza

Link to comment
Share on other sites

Już wiem,dlaczego maryna się tak zsetresowała...Przecież dzisiaj znowu mały,czarny potwór ja ustawił:evil_lol::evil_lol:


Co do domku dla Maryny to jest więcej niż wspaniały..Szczegóły podam jednak kiedy Maryna będzie do tego domku jechała.Wolę nie zapeszać,bo wiecie,ze mnie wyjątkowo pech kocha.Powiem tylko,ze jest tam już owczarek umieszczony przeze mnie 2 lata temu.I ma sie jak w raju.
Jest szansa,ze nie tylko Maryna tam pojedzie,ale również jakiś inny potrzebujący domu psiak.:multi:

I to by było na tyle, nie gwałccie mnie,bo póki co nic wiecej nie powiem.:lol:
Maryna pojedzie nie wczesniej niż w sierpniu,wtedy będzie obszerna fotorelacja.

A teraz o zmartwieniach Tomka..On sam na pewno nie puści pary z ust,ale ja tam nie będę milczała.
Tomek musi zostać poddany operacji kolan.To bezwzględnie konieczne i niestety bardzo,bardzo kosztowne.Tomek bardzo się martwi,że rodzice nie bedą w stanie sfinansować zabiegu.
Musimy zatem coś wymyśleć,bo na kogo jak nie psiarzy ma liczyć?Przecież ma całe życie przed sobą i musi jeszcze niejednemu psiakowi pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']A teraz o zmartwieniach Tomka..On sam na pewno nie puści pary z ust,ale ja tam nie będę milczała.
Tomek musi zostać poddany operacji kolan.To bezwzględnie konieczne i niestety bardzo,bardzo kosztowne.Tomek bardzo się martwi,że rodzice nie bedą w stanie sfinansować zabiegu.
Musimy zatem coś wymyśleć,bo na kogo jak nie psiarzy ma liczyć?Przecież ma całe życie przed sobą i musi jeszcze niejednemu psiakowi pomóc.[/quote]Dobrze, że nam powiedziałaś! Przynajmniej mamy szansę pomóc! I chcemy pomóc, prawda?
To co, mała zbióreczka :diabloti:? Kto użyczy konta, nie podając go oczywiście, z wiadomych względów, publicznie (bo licho nie śpi...)? Kto założy wątek? Zawsze wszystko można załatwić na PW i nie będzie to zbiórka publiczna. A jakby kto chciał zakablować, to oświadczam, że wcale a wcale do zbiórki publicznej nie nawołuję :diabloti: :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

a tu tak cisza nikt do maryny nie zglada .................:mad::mad::mad:co z wami jest ...............Tomek gdzie relacje z dzisiaj ...cio ......:mad:


a co do pomocy dla tOmka jestem jak najbardziej za...moge zrobic nowy watek ......i co sa chetni do pomocy ..ta operacja ma kosztowac sporo ..rozmawiałam z TOmkiem ...........moge uzyczyc nawet swojego konta .na pv ..............................jesli sie zgadzacie






co o tym sadzicie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...