Jump to content
Dogomania

Samoyedki - moje dwa uśmiechnięte szczęścia :)


jbk

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]goopecek/goopecka:loveu:......nadal nie rozrózniam:evil_lol:
[URL]http://images45.fotosik.pl/56/b598dae59f7b96bd.jpg[/URL]


Cześć DżoŁana:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wg. mnie to Vadir :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wg. mnie to Vadir :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak bum cyk cyk.....ja nie odrózniam....one się wg mnie niczym nie różnią.........bossszzzz straszne to dla mnie......nie daję sobie z tym rady:placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Mycha! nie pakaj! :shake: On czeka na Was... Caly czas... ['][/quote]

No wiem, ale jakoś tak smutno bardzo....

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam z rana :) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]


[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus:nie smutaj kochana[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miło znów zobaczyć te białasy...mimo że ledwo je widać na śniegu :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]niech no już ta wiosna przyjdzie :):cool3:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Ja tam je widzę bardzo dobrze :) Cześć Kwiatuszku, dobrze Cię widzieć :)

[quote name='deer_1987'][URL]http://images30.fotosik.pl/320/ea091abc27663a32.jpg[/URL]
bialych sarenek to nie widzialam..[/quote]

Były już miśki i liski, ale sarenek to jeszcze nie ;)

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]goopecek/goopecka:loveu:......nadal nie rozrózniam:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images45.fotosik.pl/56/b598dae59f7b96bd.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć DżoŁana:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Cześć IDOLKO :) To dzidziuś, Vadir :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wg. mnie to Vadir :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Bardzo dobrze :)

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jak bum cyk cyk.....ja nie odrózniam....one się wg mnie niczym nie różnią.........bossszzzz straszne to dla mnie......nie daję sobie z tym rady:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Jak je zobaczysz w oryginale, to już będziesz wiedzieć ;) To kiedy Cię widzę w Skoczowie??

[quote name='ewatr']Toz przeciez dziewczyna jest tak subtelna ze az z ekranu to emanuje
a facet jak to facet ciągle to to zadowolone z siebie i gna jak taran ...
no jak tu ich nie rozróznic ?:evil_lol:;):eviltong:[/quote]

Hehe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k_achna']Witeczka!Byłam obejrzałam białaskami się zachwyciłam!:loveu:Są jak takie białe obłoczki! Mnie zawsze ciągnęło do białasków i zawsze białaski miałam, a teraz mam pręgusy,bo praktyczniejsze :evil_lol:Pozdrawiamy![/quote]

Prawdę mówiąc wszystkie psy są niepraktyczne, hehe :) Witanko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...