Jump to content
Dogomania

Sparaliżowana Funia pokocha bez granic. MA DOM


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grzesiuka']dzięki!!!
tym ogonkiem to tak wywija, że hej :) wiatraki nad morzem to pikuś przy tej energii ;)[/quote]
a jak wygląda jej rehabilitacja? próbuje stawać samodzielnie na łapki?

Link to comment
Share on other sites

Z wózeczkiem radzi sobie wobec tego jak Frocia od JoSi. Maleńkiej przydałby się domek, taki jak JoSi stworzyła Froci, a w nim, w miarę czasu i możliwości częsta rehabilitacja, nawet 2-3 razy dziennie. Tylko tak da się w pełni zastymulować ukł. nerwowy i mięśniowy do pełni działania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Z wózeczkiem radzi sobie wobec tego jak Frocia od JoSi. Maleńkiej przydałby się domek, taki jak JoSi stworzyła Froci, a w nim, w miarę czasu i możliwości częsta rehabilitacja, nawet 2-3 razy dziennie. Tylko tak da się w pełni zastymulować ukł. nerwowy i mięśniowy do pełni działania.[/quote]
To prawda. Może ktoś ułoży jakiś tekst ściskający za serce (ja nie mam talentu), podajcie namiary to poogłaszam sunię, gdzie sie da. I jakieś fajne foteczki (mogę pozbierać te, które są w wątku) Mój mail: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/[email protected]"][email protected][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug'](...)Może ktoś ułoży jakiś tekst ściskający za serce (...), podajcie namiary to poogłaszam sunię, gdzie sie da. (...) Mój mail: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/[email protected]"][email protected][/URL][/quote]
Najpóźniej jutro podeślę Ci taki tekst do ogłaszania (na podany w poście mail). Trzeba w nim koniecznie umieścić dane kontaktowe. Domyślam się, na podstawie 1 postu, że są nimi [B]Agnieszka [/B][SIZE=2][B]0 602 679 539[/B], [B]brak natomiast maila[/B], a [B]przydałby się + info, czy są potrzebne poza domkiem pieniążki na leczenie[/B]. [B]Jeśli tak, to koniecznie trzeba podać dane do wpłaty.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

OKI. Czekamy na info i dane.
Tekst zrobię.
Tomcug, chcesz też mailem zestaw stron ogłoszeniowych, czy masz ich wystarczająco?
Aha, na wielu stronach jest wymóg by fotka była mniejsza niż 100kb, na niektórych nawet mniej niż 40kb, czyli na bank trzeba wybrane przez Ciebie zdjątka pozmniejszać (nie zaszkodzi dać też wytrych zdanie - zdjęcia na życzenie mailem). Jeśli zechcesz skorzystać z podanych przeze mnie stron (niektóre lub wszystkie pewno znasz) to sprawdzaj outlooka, bo na Twój (a jako ogłoszeniodawca wpisuj swój mail, wtedy masz kontrolę nad ogłoszeniami) przyjdzie link aktywacyjny ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']OKI. Czekamy na info i dane.
Tekst zrobię.
Tomcug, chcesz też mailem zestaw stron ogłoszeniowych, czy masz ich wystarczająco?
Aha, na wielu stronach jest wymóg by fotka była mniejsza niż 100kb, na niektórych nawet mniej niż 40kb, czyli na bank trzeba wybrane przez Ciebie zdjątka pozmniejszać (nie zaszkodzi dać też wytrych zdanie - zdjęcia na życzenie mailem). Jeśli zechcesz skorzystać z podanych przeze mnie stron (niektóre lub wszystkie pewno znasz) to sprawdzaj outlooka, bo na Twój (a jako ogłoszeniodawca wpisuj swój mail, wtedy masz kontrolę nad ogłoszeniami) przyjdzie link aktywacyjny ogłoszenia.[/quote]

Mam sporo portali, na których ogłaszam psiaki, ale podaj swoje strony, na pewno coś wykorzystam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety wyjeżdżam i nie ma mnie często na necie... tym razem wrócę dopiero we wtorek :(
Wczoraj byłam u maleństwa i są postępy :)
tylnie łapki nadal są niewładne, ale już czuć opór w udach i jak się ją wyjmie z wózka to przez chwile potrafi utrzymać tułów w górze... naprawde wielka ulga i nadzieja...
Widzialam sie wczoraj tez z jej właścicielem, który bardzo się ucieszył, że lepiej się czuje. Zaproponowalam mu, że go zawiozę do kliniki, ale niestety z uwagi na pracę nie może.... Tak jak klikałam wcześniej, nie są to właściciele, którzy są w stanie się takim psem zaopiekować i rehabilitować ją, ale na pewno są do niej przywiązani. Psica mieszkała na wsi i tam podejście do zwierząt jest odmienne od uczestników forum. Jak wróci do sprawności to na pewno w domu będzie jej najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...