Jump to content
Dogomania

Okulary korekcyjne dla psów


Pasavera

Recommended Posts

Widzialam w TV program o zawodach w rzucaniu psom FREESBE i tam wlasnie jeden psiak mial takie okulary sloneczne...Ja wogole nie wiem jak pies moze przez to wogole cos widziec, a wogole to jest meczenie psa.

Albo te wszystkie amerykanscy wlasciciele psow, ktorzy np. maluja im paznokcie :evil:

Link to comment
Share on other sites

noo to ja widzialem taki program i tam byla babka ktora swoim psom wyprawila slub i wesele za kilanascie bodajze tysiecy dolarow.. :o

ja bym to na schronisko dal, a psom to do niczego niepotrzebne, zeby miec slub... :-? ludzie czasami mnie zadziwiaja glupota....

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra (cioteczna) pofarbowała swojemu rudemu kocurtowi na czarno: końcówki uszu, końcówke ogona i zrobiła cienki pasek na głowie... To nie jest do nieczego potrzebne i kotu nie przeszkadza. Mi sie nawet to podoba :wink: Wkońcu to nie cały kot tylko 3 czy 4 miejsca małe. 8)

Link to comment
Share on other sites

A było też takie coś u tych amerykanów że ludzie zabierali swoje psy do Kościoła... psy szczekały i zagłuszały słowa księdza......a wy wzięlibyście psa do Koscioła??? bo ja nie !!! :evil:

A wiecie że koniom na pokazy maluje się oczy i kopyta??? Biedne zwierzaki....

Link to comment
Share on other sites

A wiecie że koniom na pokazy maluje się oczy i kopyta??? Biedne zwierzaki....

Tak , wiemy i nie ma w tym nic zlego bo kopyta traktuje sie smarem do kopyt , a powieki wazelina. Kopyta na tym korzystaja, bo sa natluszczone i ladnie wygladaja, a powieki od wazeliny tez nie ucierpia.

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Smarowanie kopyt to zabieg kosmetyczny, ale niezbedny jesli sie chce utrzymac kopyta w dobrym stanie.

W tym jednak wypadku ma to sluzyc glownie upiekszeniu zwierzecia.

Jesli chodzi o skore wokol oczu to zmarowanie jej wazelina powieksza optycznie oko i staje sie ono bardziej wyraziste.

Nie sa to jednak zabiegi, po ktorych zwierzeta z jakis powodow cierpia...

Jesli zwierzeta bylyby poddawane tylko takim zabiegom to bylabym szczesliwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...