Jump to content
Dogomania

Staruszek-uratowany !złamana łapa,miednica,ślepy..starsza 12l bida-BEZ SZANS NA DOM?


kobix

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

p-szam za brak fotek i bieżących wieści o Stuarcie-ma się niezmiennie dobrze...ogłoszenia bardzo wskazane;)

powód-szczeniak Luna ma parwo(kroplówki i zastrzyki robię sama)no i muszę ją obserwować,więc dla Stuarta mam nieco mniej uwagi...ale pulpet się ma dobrze...tylko kochany dom mu by się przydał
od jutro kolejny geriatryk w domu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

malutki ma się dobrze-dziękujemy za pamięć:loveu:
mam go do adoracji 24h na dobę ;)
tylko dom bardzo by się przydał

mam na "składzie " 2 geriatryki,który starszy -nie wiem,ale Stuart z pewnością bije drugiego na głowę jeśli chodzi o stan zdrowia,sprawność i samopoczucie....oprócz wieku nic mu w sumie nie dolega:)

drugi natomiast jest przewlekle chory i jest to dolegliwość niewyleczalna-nie nadaje się więc do adopcji,przynajmniej nie w tym stanie co jest obecnie(ciągły stan zapalny i temperatura)oraz skrajne wychudzenia-zanik tkanki mięśniowej:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]OFF-[COLOR=#ff0000]akcja [SIZE=4]"Szczur też człowiek-chce pożyć dla siebie"[/SIZE][/COLOR][/B]
Wklajam [B][U]apel o ratunek dla szczurków doświadczalnych z SGGW[/U][/B]

przed uśpieniem uratować je może adopcja(część niestety zostanie "poświęcona" nauce)ale[B] pozostałe są do uratowania przed likwidacją[/B]

Treść apelu:
[B]"Zaadoptuj szczurka laboratoryjnego z SGGW.[/B]W laboratorium SGGW,Wydziału Nauki Żywienia Człowieka i Konsumpcji,znajduje się obecnie kilkadziesiąt szczurów,które za jakiś czas będzie można adoptować.Przeprowadzamy na nich doświadczenia żywieniowe karmiąc je jajami w proszku lub mlekiem w proszku,także nic strasznego.
Wszystkie szczury to samice.Na razie ważą po 250 gram,z tego co wiem dorosły szczur waży 500-600 gram i żyje 2-3 lata.

[B]Szczury które NIE ZOSTANĄ ADOPTOWANE czeka uśpienie![/B]
Obecnie mnie niż 20 szczurów ma zapewnione nowe domy:-(
Wszystkie szczury są łagodne,nie gryzą,niektóre są bardziej zestresowane niż inne,niektóre są bardziej żywiołowe niż pozostałe,jednak wszystkie są kochane,lubię przesiadywać na szyi,liżą po rękach...

[B]Jeśli masz możliwość-zaadoptuj jednego szczurka."[/B]

[B]Kontakt:[/B]
[EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2643/szczurek1db8.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='peate']jak się miewa nasz geriatryczek?
mam nadzieję, że wszystko ok :razz:
bo tak sobie myślę, że Stuart to już chyba na zawsze zostanie u Ciebie kobix :cool3:[/quote]

Stuart miewa się znakomicie :lol:
zdziwilibyście się jak szybko biega
doszedł mi nowy tymczas-Fenek więc ma towarzystwo aż 2 psów;)

Fenek jest piewszy w kolejcie do adopcji bo jest młodszy i ma większe potrzeby odnośnie ruchu....ale Stuart 2 w kolejce-bo kolejny geriatryk Psinal nie nadaje się do adopcji :shake:

bardzo go lubię,ale jeśli zatrzymam wszystkie psy nie będę w stanie pomóc już żadnemu...

poza tym czas jaki można poświecić mając 1 psa jest nieporównywalnie większy niż mając łącznie 6:shake:
Stuart mi kompletnie nie przeszkadza,ale dla jego dobra chcę aby trafił do troskliwego,kochającego domu...Stuart tak się otworzył na ludzi,że leci do obcych z pełnym zaufaniem -by go głaskać-i macha ogonem:evil_lol:

na spacerach biega głównie luzem a na zawołanie grzecznie przybiega.zdarza mu się tylko pomylić "panią" (nie widzi praktycznie na jedno oko)i leci za jakąś obcą osobą:evil_lol: tak więc trzeba go troszkę pilnować

będę bardzo wdzięczna za robienie ogłoszeń Stuartowi,bo nowy tymczas zajmuje mi ostatnio cały wolny czas ...i nie daję rady robić ogłoszenia:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stuarcik w górę!

u nas na Podbeskidziu ostatnio kilku staruszkom się poszczęściło i święta spędzą już w nowych domkach :loveu:
mocno trzymam kciuki i za Stuarcika :thumbs:

jak znajdziesz czas kobix to może byś jakieś fotki pstrykła :cool3:
do ogłoszeń przydałby sie też jakiś tekst o staruszku sklecić ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']jak znajdziesz czas kobix to może byś jakieś fotki pstrykła :cool3:
do ogłoszeń przydałby sie też jakiś tekst o staruszku sklecić ..[/quote]

Stuart trochę zaniedbany:oops:ale w necie na szczęście nie na żywo:lol:
macie rację-Stuat potrzebuje nowych fot już bez gipsu na których widać w jak dobrej jest formie,ale też mocnego tekstu do ogłoszeń-bo też historia Stuarta jest mocna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']Stuart trochę zaniedbany:oops:ale w necie na szczęście nie na żywo:lol:
macie rację-Stuat potrzebuje nowych fot już bez gipsu na których widać w jak dobrej jest formie,ale też mocnego tekstu do ogłoszeń-bo też historia Stuarta jest mocna...[/quote]
Przywitam sie u Stuarcika:lol:Dzien Dobry Kochany:lol:Dzien Dobry Droga Emilio:lol:jak dzis sie czuje nasz przystojniaczek?Prosimy o zdjecia:lol:jak pancia znajdzie troszke czasu:lol:Pani Emilio,to juz pol roku ,jak Uratowala Pani Zycie Stuarcikowi!!:loveu:DZIEKUJEMY:loveu:Z CALEGO SERCA:loveu::multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']Stuart trochę zaniedbany:oops:ale w necie na szczęście nie na żywo:lol:
macie rację-Stuat potrzebuje nowych fot już bez gipsu na których widać w jak dobrej jest formie,ale też mocnego tekstu do ogłoszeń-bo też historia Stuarta jest mocna...[/quote]
I ciebie ,moj pycholku slodki powitam i ucaluje:lol:Stuarcie ,przeslij braciszkowi swemu troszke fluidow ,zeby te zle choroby odeszly. Stuarcie jak sie masz? czekamy na nowe zdjecia .pani Emi- Dziekuje za to ,ze pochylasz sie nad nieszczesciem:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...