Jump to content
Dogomania

Staruszek-uratowany !złamana łapa,miednica,ślepy..starsza 12l bida-BEZ SZANS NA DOM?


kobix

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję za życzenia:loveu:
ja wszystkim uczestnikom wątku życzę egoistycznie tego czego sama najbardziej pragnę-[B]jak najmniej zwierzęcych nieszczęść!!![/B]

w Wigilię umarł Psinal,w Sylwestra(dziś)zabrany z ulicy przejechany kot:-(
oczywiście wet w sylwestra odmówił pomocy kotu wyjącemu z bólu(mimo że miałam do niego ok.15 metrów)efekt-zwierzak cierpiał jeszcze z godzinę u mnie w domu i przekręcił się po godzinie na skutek obrażeń wewnętrznych:angryy:
po tak realistycznie koszmarnych doświadczeniach ze "służbą" weterynaryjną -jestem zdeterminowana załatwić sobie butelkę Morbitalu na właśny użytek oraz środki przeciwbólowe do iniekcji:angryy:
i załatwię:diabloti:to 2 kot zbierany z ulicy,1 pies
wszystkie zostały przejechane i żywe ,wyjące z bólu zostawione na ulicy:angryy:

niech ktoś mi powie że człowiek to brzmi dumnie:angryy:jego czyny świadczą że zwyczajny sk...

jak tu świętować i balować?:p

Link to comment
Share on other sites

no to miałaś niezbyt przyjemne święta, żeby nie powiedzieć tragiczne :-(
bardzo Ci współczuję takiego weta :angryy:
chyba w Nowym Roku czas go zmienić :roll:

do Twoich życzeń też się przyłączam!

Psinalowi :candle: i kotkowi :candle:

Link to comment
Share on other sites

bardzo Ci współczuję takiego weta :angryy:
chyba w Nowym Roku czas go zmienić :roll:

peate ale tu jest zaledwie 2 i żaden nie ruszy d...w święta czy nowy rok.w wigilię(rano) chciałam sie umówić z tym "drugim" na eutanazję Psinala to usłyszałam że goście przyjechali i nie przyjedzie "ani dziś ani juro" ani generalnie do niedzieli...
[B]zwierzęta powypadkowe czy cierpiące mają sobie spokojnie zdychać w domu czy na ulicy[/B]
:angryy:
i co im zrobisz?nic-bo urząd też zamknięty:diabloti:straż miejska też nie pracuje

problem tym że weci traktują swoje zajęcie jak standardową pracę a nie pracę z podejściem humanitarnym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']
peate ale tu jest zaledwie 2 i żaden nie ruszy d...w święta czy nowy rok.w wigilię(rano) chciałam sie umówić z tym "drugim" na eutanazję Psinala to usłyszałam że goście przyjechali i nie przyjedzie "ani dziś ani juro" ani generalnie do niedzieli...
[B]zwierzęta powypadkowe czy cierpiące mają sobie spokojnie zdychać w domu czy na ulicy[/B]
:angryy:
i co im zrobisz?nic-bo urząd też zamknięty:diabloti:straż miejska też nie pracuje

problem tym że weci traktują swoje zajęcie jak standardową pracę a nie pracę z podejściem humanitarnym[/quote]

no to widzę, że masz nie za wesołą sytuację tam u siebie :shake:
a tak w ogóle to gdzie Ty mieszkasz, że nawet straż miejska jest zamknięta :roll:
nie mam pojęcia co w takiej sytuacji zrobić :roll:
chyba faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w leki tak na wszelki wypadek :roll:
i może jakiś kurs pierwszej pomocy :cool3:
tu jest wątek jak pomagać rannym zwierzakom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/jak-pomoc-zwierzakowi-lezacemu-na-poboczu-8717/[/URL]
może kiedyś coś Ci się przyda, chociaż lepiej żeby nie musiało :shake:

Link to comment
Share on other sites

nowe fotki będą w czwartek(wcześniej nie dam rady)...wtedy też ostro przydałoby się ruszyć z ogłoszeniami na portalach(bardzo proszę o pomoc!)bo ...(uf!uf!)wkrótce dojdzie mi nowy staruszek...a kolejne psy w potrzebie na ulicy czekają na miejsce:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']allegro cały czas przygotowane, czekam tylko na fotki nowe, bo te z gipsem to raczej zniechęcają[/quote]
Selenga możesz mi podac maila na pw ?
wyślę Ci na razie "zielone" fotki Stuarta (już bez gipsu)może wybierzesz sobie jakieś;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9923/stuart1kg3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7805/stuart2kr4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5000/stuartog4ga5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6449/stuart5yj1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

obiecuję że więcej już nie przytyje;)to z powodu ograniczenia ruchu w gipsie...a apetyt mu dopisuje-z zębami (funkcjonalnie)jest nieźle,je suchą karmę bez namaczania,nawet mniejsze kostki z mięchem zje...

fotki są ubiegłe...teraz jego forma jest jeszcze lepsza.biega dość szybko,łapa męczy się dopiero po sporym wysiłku...

to zalety,teraz wady(ewentualne info do ogłoszeń):
[U][B]-prawe oko ma zaawansowaną zaćmę[/B][/U],więc Stuart ma ograniczone pole widzenia,trzeba uważać bo czasem "wchodzi"pod nogi(wskazane prowadzenie po prawej stronie).Praktycznie nie widzi w 50%-trzeba go pilnować,bo sam się często gubi i leci za inną osobą lub idzie (gdy biega luzem)w inną stronę:evil_lol:
-[B]do wszystkich ludzi,w tym obcych bardzo przyjazny[/B],leci do nóg by go głaskać(też trzeba pilnować bo pełno lu.dzkich męd,gotowych kopnąć psa)
[B]-do suczek przyjazny,z psami różnie bywa...jak mu jakiś nie podejdzie -warczy[/B](na smyczy da się go kontrolować)
-[B]tryb życia jak u starszego psa[/B]:poje sobie,spacerek i kładzie się na dzrzemkę;).reaguej na swoje imię i na specerze i w domu-spontanicznie podchodzi i ociera się o nogi by go głaskać,zabawnie mrucząc:lol:

-[B]praktycznie bezproblemowy,spokojny i pocieszny starszy pies,bynajmnniej nie umierającyw[/B](właśnie z tego powodu nikt u mnie nie chce go adoptować,bo:"nie chcę znow patrzeć jak pies umiera"
[B]-raczej nie do małych dzieci-bo trzeba się z nim obchodzić delikatnie[/B]

[B]-z pewnością dla miłośników geriatryków,[/B]którzy biorą właśnie takie bidy-wymagające troskliwej i cierpliwej opieki.
[B]-zdecydowanie do domu(wewnątrz)[/B]to nie jest pies do budy-ze względu na wiek i stan zdrowia


[U]to były takie moje spostrzeżenia:razz:[/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...