Jump to content
Dogomania

PIOTRKOW TRYBUNALSKI-dzieki Waszej pomocy, fundacji Emir, Joannie Mucha-ruszylo


Erazm

Recommended Posts

[quote name='Erazm']Dzięki Mwota:loveu:, dzięki Selenga:loveu:

Sory, znów padam na dziób więc się dziś nie rozpisuję[/quote]

nie ma za co dziękować-mamy już 20 zł dla schroniska-kieruję na adres schroniska wszystkie większe paczki, które miały być dla schroniska w Legnicy-my damy radę lokalnie-mam nadzieję, że coś dojdzie.
Pzdr.
Magda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Erazm']To się Pani Maria ucieszy:multi::multi::multi: , a burki będą miały pychy uśmiechnięte:cool3:[/quote]


w przyszłym tygodniu mam obiecane koce i kołdry dla piesków, bede wysyłać, a czy dla tych ludzi czegos nie potrzeba? bo nie wygladają na bogatych?
Pzdr.
Magda

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie informuję, iz na konto TOZ dla schroniska powinno wpłynąc min. 55,00 zł z aukcji na allegro
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=499026299]Pomóżcie schronisko w Piotrkowie... (499026299) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Ponadto moze ktos z Piotrkowa sprobowałby wydrukowac cegiełki w zwykłym wordzie po 5,10,20 zł i zając sie dystrybucją w szkołąch, przedszkolach, sklepach-dzwonia do mnie ludzie pytając gdzie mozna kupic takie cegiełki-ja mieszkam za daleko zeby sie tym zająć, moznaby harcerzy poprosic o pomoc, dyrektorów szkół-schronisko miałoby gotówkę-kto chętny do akcji cegiełki? :)

Pzdr.
Magda

Link to comment
Share on other sites

selenga, a ty kiedy wpadasz po fanty w końcu? bo mnie do czarnych kwiatków dadzą albo zbanują :evil_lol:.

dzieciak jest słodki, widziałam go, jak byłam po śp. łokietka z erazm. jeździ tą miską po podłodze, jest aktywny - jest w nim dziecięca akceptacja dla swojego stanu - taka nie wartosciująca: jest jak jest, a ja to bym sie pobawił z kimś...

Link to comment
Share on other sites

Mysza serce boli, nie wiem co bym zrobiła gdybym pracowała w schronie i by przywieźli tak potłuczonego psiaka. Nie mają możliwości leczenia go, rehabilitowania, a jak dojdzie do siebie jako tako to co ? Łańcuch? Boks? Inne psy go do miski nie dopuszczą...Miejsca w biurze gdzie trzymają chore psiaki nie ma za dużo, a wciąż przybywają nowe, które wymagają siedzenia w ciepełku, albo we względnym spokoju. Jeszcze gdyby był rasopodobny( tak, dziewczyny nie oburzać się, bo taka jest prawda) miałby jakieś szanse, a tak, nie wiem czy to miłosierdzie, czy egoizm. To bardzo trudne wybory. Sama przywiozłam i umieściłam na leczeniu psiaka z wyrokiem z innego schronu, mam nadzieję, że uda mu się wrócić do zdrowia, choć nie był tak poobijany jak szczeniak piotrkowski.

Link to comment
Share on other sites

uprzejmnie donoszę, iż na konto TOZ-etu dla schroniska w Piotrkowie powinno wpłynąć 130,00 zł, pieniądze, które z aukcji allegro niektorzy powplacali na moje konto wczoraj zostały przelane do TOZ-etu z adnotacją dla schroniska w Piotrkowie :)
Pzdr.
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Mysza serce boli, nie wiem co bym zrobiła gdybym pracowała w schronie i by przywieźli tak potłuczonego psiaka. Nie mają możliwości leczenia go, rehabilitowania, a jak dojdzie do siebie jako tako to co ? Łańcuch? Boks? Inne psy go do miski nie dopuszczą...Miejsca w biurze gdzie trzymają chore psiaki nie ma za dużo, a wciąż przybywają nowe, które wymagają siedzenia w ciepełku, albo we względnym spokoju. Jeszcze gdyby był rasopodobny( tak, dziewczyny nie oburzać się, bo taka jest prawda) miałby jakieś szanse, a tak, nie wiem czy to miłosierdzie, czy egoizm. To bardzo trudne wybory. Sama przywiozłam i umieściłam na leczeniu psiaka z wyrokiem z innego schronu, mam nadzieję, że uda mu się wrócić do zdrowia, choć nie był tak poobijany jak szczeniak piotrkowski.[/quote]

Trzeba go zabrać, zbiórka kasy potrzbna pilnie.
Czy ktoś pomoże temu maluszkowi?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Mysza, znaleźć dt dla psiaka, który robi koopę pod siebie, a ponad to jest zupełnie zwykłym kundelkiem.....:shake::shake::shake: Zbiórki kasy osobiście nie zrobię, nie wchodzę w takie akcje, żeby nie narażać się na ataki, finansowo mogę pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Myszka, czemu tak piszesz, że sama .....?:-(:-([/quote]

Bo życie znam;)
Na początku jest zaintersowanie psem, ludzie chcą pomóc, coś tam wpłacą.W przypadku takiego psiaka potrzeba diagnostyki, leczenia, opłat za Dt w sumie to są ogromne koszty.
A potem nagle wpłat nie ma a ja jestem uczciwa i płacę ze swoich za wszystko a naprawdę nie mam już z czego. Dlatego jestem pełna obaw.

Wiem, jak było z Luckiem z mojego podpisu- nie mógł znaleźć domu miesiącami, siedział w lecznicy a ja codzienie do niego jeździłam po pracy, męczarnia ale tak się przywiązałam....
Tu też nie wiemy czy go znajdzie, nie wiadomo czy będzie chodził przecież a na takie psy potrzeba amatorów.
On ma swój wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lot-paraliz-schron-lancuch-czy-nie-lepiej-uspic-126579/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

[SIZE=4][COLOR=red]Niestety, budowa nie rusza. Taka wiadomosc dotarla do mnie. Jest zatwierdzona lokalizacja i ..tyle. Znow oszusci i bezduszni urzednicy biora gore. Konieczny jest znow szum medialny. Zglaszajcie propozycje. Wyglada na to, ze miejscowa organizacja prozwierzeca nie ma sily przebicia. Do roboty drodzy Dogomaniacy[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak, niestety, jedyne co jest potwierdzone to lokalizacja- to efekt szumu wokol schronu z poprzedniego roku. [B][COLOR=red]Dodatkowo pieniadze[/COLOR] [COLOR=red]przeznaczone na[/COLOR][/B][COLOR=red] [B]budowe stopnialy!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][COLOR=black] Jeszcze niedawno wmawiano mi, ze wszystko idzie ku dobremu. Mam nadzieje, ze ta osoba czyta choc nie uczestniczy na forum. [/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...